Europejskie Targi Muzyczne

W ostatni weekend listopada w Pałacu Kultury i Nauki po raz pierwszy w Polsce odbędą się Europejskie Targi Muzyczne „Co jest grane”.

Mogłoby się wydawać, że pod tą nazwą kryją się imprezy przewidziane głównie dla dorosłych. Nic bardziej mylnego. Otóż fundacja „Muzyka jest dla wszystkich” zainicjowała muzyczne warsztaty dla najmłodszych pod patronatem Orkiestry Sinfonia Varsovia.

Smykofonia, czyli spotkania dla najmłodszych w Mazowieckim Centrum Kultury to warsztaty bez zobowiązań, na które można przyjść z maluszkiem, posłuchać dobrej muzyki dla dzieci i zanurzyć się w świat dźwięków. Pomysłodawcą festiwalu Smykofonia jest wiolonczelista Arte dei Suonatori oraz Holland Baroque Orchestra –  Tomasz Pokrzywiński. Idea zrodziła się z obserwacji edukacyjnego programu koncertów i warsztatów muzycznych w Londynie. Koncerty kameralne kierowane są do dzieci w wieku 0-6 lat oraz ich rodziców. Najbliższe spotkanie ze Smykofonią odbędzie się w niedzielę w PKiN o godz. 12:00 podczas Targów Muzycznych, natomiast najbliższy koncert zaplanowany jest na 3 grudnia.

16.11.2011
Joanna Adamczyk

Twoje korzyści z rejestracji

  • Udział w Niebieskim Konkursie
  • Darmowe e-booki
  • Darmowe szkolenia online
  • Newsletter z poradami na 34 tygodnie ciąży i 12 miesięcy życia dziecka
  • Oferty i zniżki dopasowane do Ciebie
  • Wymiana doświadczeń na Forum
ZAREJESTRUJ SIĘ

Zobacz również

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Forum

Forum

Pakiety

Pakiety

Placówki