problemy z karmieniem

Temat zawiera 0 odpowiedzi, i ma 0 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe elea4321 elea4321 3 lat, 9 miesięcy temu.

 • Autor
  Wpisy
 • #84735
  Zdjęcie profilowe elea4321
  elea4321
  Członek

  Jestem załamana, karmię córcie poprzez odciąganie laktatorem jednak od samego początku mleka było bardzo mało mimo częstego odciągania i musze dokarmiać ją mlekiem sztucznym z którego bardzo chciała bym zrezygnować. Czy jest tu mama której udało się wykarmic dziecko nie przystawiając do piersi a jedynie odciągając laktatorem?

 • #93808
  Zdjęcie profilowe szkrabiczek
  Grażyna Olczyk
  Participant

  Mi nie ale znam takie mamy którym się udało.  U mnie po zmianie laktatora mleka było więcej i trzeba często odciągać żeby robiło się więcej. Ja nie miałam czasu na częste odciąganie,

 • #93845
  Zdjęcie profilowe agat19
  agat19
  Członek

  Witaj! Dlaczego nie karmisz piersią?

 • #93867
  Zdjęcie profilowe elea4321
  elea4321
  Członek

  Od samego początku miałam problemy ponieważ mam małe brodawki, w szpitalu pomagały mi pielęgniarki przy przystawianiu dziecka ale nic z tego nie wychodziło bo dziecko ssało samą brodawkę. Po kilku dniach poddałam się ze względu na brak efektów i poranione brodawki (nie chciałam dawać dziecku takich zakrwawionych). Teraz żałuję że nie walczyłam dłużej ponieważ odciąganie jest o niebo trudniejsze. Mleka już praktycznie nie ma a ja już nie mam pomysłu co robić dalej.

 • #93945
  Zdjęcie profilowe agat19
  agat19
  Członek

  Ja też miałam trochę kłopotów z karmieniem. Na poranione brodowaki rewelacyjny jest Maltan. Możesz też używać nakładek, np. Avent.

 • #94117
  Zdjęcie profilowe nika2207
  nika2207
  Participant

   Współczuję Ci z całego serca, na początku też miałam problem z karmieniem naturalnym, po cesarce długo nie miałam pokarmu ale przystawiałam do piersi małego bardzo często a dokarmiałam sztucznym mlekiem. Ból brodawek był nie do opisania ale zaciskałam zęby i niemal mdlejąc z bólu karmiłam. Efekt był taki że po trzech tygodniach odstawiłam zupełnie sztuczne mleko. Polecam nakładki Aventu, nieco złagodzą ból. Życzę wytrwałości i cierpliwości. Pozdrawiam.

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Zajrestruj się

Pakiety

Pakiety

Placówki