Niebieskie Pudełko Tematy na forum Przed ciążą Jakie witaminy przed ciążą?

Jakie witaminy przed ciążą?

Temat zawiera 36 odpowiedzi, i ma 35 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe Faustyna.bliskasf Faustyna.bliskasf 2 miesięcy, 1 tydzień temu.

Oglądasz 7 wpisów - od 31 do 37 (z 37 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe ewelina8899
    ewelina8899
    Participant

Warto pamiętać przed ciążą jak i w trakcie o skórze. Ja przez całą ciążę używałam kremu i olejku przeciw rozstępom z tej serii mamas.com.pl i ani jednego rozstępu. Kobiety zapominają o tym, aby w czasie ciąży dbać o siebie, a później efekt jest nieodwracalny.

Zdjęcie profilowe dawrek243
    dawrek243
    Participant

Warto pamiętać o odpowiedniej suplementacji organizmu tak aby niczego mu nie zabrakło. Ja osobiście brałam acti-globin ponieważ polecił mi go lekarz. I w trakcie ciąży nie było żadnych problemów, tak samo zresztą jak i po :)

Zdjęcie profilowe izabeladzg0
    izabeladzg0
    Participant

U nas byl kwas foliowy babyfolic :) a juz w ciazy prenatal (bo po centrum mama strasznie wymiotowalam)

Zdjęcie profilowe sos66d2
    sos66d2
    Participant

Znam jeszcze witaminy z mumomega. Podobno skuteczne. Na http://www.mumomega.pl/niezbedniki/niezbednik-ciazowy/sport/cwiczenia-dla-kobiet-w-ciazy mają też fajne informacje dla kobiet w ciąży, już kilka wdrożyłam:) A witaminy planuję zacząć brać.

Zdjęcie profilowe IwonaOwczarrek3i
    IwonaOwczarrek3i
    Participant

Witam, ja w czasie ciąży brałam na początku kwas foliowy „folik mama” takie zielone tabletki. Na początku trochę mnie po nich mdliło ale po 4 tabletkach wszystko się unormowało. Brałam 1 tabletkę dziennie i już zakończyłam opakowanie.

Teraz jestem w trakcie brania witamin „MAMA dha PREMIUM +”, różowe kapsułki, biorę jedną tabletkę dziennie i dodatkowo przyjmuję „MagneB6” rano i wieczorem. Czuję się dobrze, żadne z tych tabletek nie wywołują u mnie skutków ubocznych.

Kwas foliowy a później w ciąży pragna DHA :)

Zdjęcie profilowe Faustyna.bliskasf
    Faustyna.bliskasf
    Participant

Mam wrażenie, że w tych czasach to trudno o przedawkowanie witamin. Jest ich niewiele w żywności. Nawet słońca teraz nie mamy, więc mała szansa na D..

Oglądasz 7 wpisów - od 31 do 37 (z 37 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Twoje korzyści z rejestracji

• Udział w losowaniu nagród
    w Niebieskim Konkursie
  • Darmowe e-booki
  • Darmowe szkolenia online
  • Newsletter z poradami na 34 tygodnie ciąży
    i 12 miesięcy życia dziecka
  • Oferty i zniżki dopasowane do Ciebie
  • Wymiana doświadczeń na Forum
ZAREJESTRUJ SIĘ

Pakiety

Pakiety