Jaki sport uprawiacie?

Temat zawiera 48 odpowiedzi, i ma 37 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe k.agik960q k.agik960q 1 tydzień, 3 dni temu.

Oglądasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 49 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe olgana
    olgana
    Participant

Potrzebuję kupić buty narciarskie bo do tej pory pozyczam ciągle a chciałabym mieć swoje. Wiem, że jest to wydatek duzy ale jest juz koniec sezonu I ceny sa dużo mniejsze. Powqiedzcie tylko czy wiecie na co powinnam zwrócić uwagę??Znalazłam sklep z butami: ale co z tego jak nie wiem co jest najwazniejsze przy wyborze:( Może podsuniecie mi jakieś rady??

Zdjęcie profilowe olgana
    olgana
    Participant

Bardzo lubię narty w związku z tym potrzebuję kupić buty narciarskie bo do tej pory pozyczam ciągle a chciałabym mieć swoje. Wiem, że jest to wydatek duzy ale jest juz koniec sezonu I ceny sa dużo mniejsze. Powqiedzcie tylko czy wiecie na co powinnam zwrócić uwagę??Znalazłam sklep z butami: http://www.nartywarszawa.pl/sprzet-narciarski/buty-narciarskie.html ale co z tego jak nie wiem co jest najwazniejsze przy wyborze:( Może podsuniecie mi jakieś rady??

Zdjęcie profilowe aniamm
    aniamm
    Participant

Potrzebuję kupić buty narciarskie bo do tej pory pozyczam ciągle a chciałabym mieć swoje. Wiem, że jest to wydatek duzy ale jest juz koniec sezonu I ceny sa dużo mniejsze. Powqiedzcie tylko czy wiecie na co powinnam zwrócić uwagę??Znalazłam sklep z butami: ale co z tego jak nie wiem co jest najwazniejsze przy wyborze:( Może podsuniecie mi jakieś rady??

Zdjęcie profilowe olga.dymus
    olga.dymus
    Participant

olga.dymus
    Participant

Rower, basen.

olga.dymus
    Participant

Potrzebuję kupić buty narciarskie bo do tej pory pozyczam ciągle a chciałabym mieć swoje. Wiem, że jest to wydatek duzy ale jest juz koniec sezonu I ceny sa dużo mniejsze. Powqiedzcie tylko czy wiecie na co powinnam zwrócić uwagę??Znalazłam sklep z butami: [url]http://www.nartywarszawa.pl/sprzet-narciarski/buty-narciarskie.html[/url]ale co z tego jak nie wiem co jest najwazniejsze przy wyborze:( Może podsuniecie mi jakieś rady??

Zdjęcie profilowe n.kasia454
    n.kasia454
    Participant

Zdjęcie profilowe ewelina8899
    ewelina8899
    Participant

basen 2 razy w tygodniu, wiosną i latem rower weekendami

olga.dymus
    Participant

Brakuje czasu często:(

Zdjęcie profilowe brzows.kinka
    brzows.kinka
    Participant

ja kiedy mogę staram się na rowerze jeździć, ale przy małych dzieciach to rzadko znajduję na to czas niestety…

Zdjęcie profilowe małgosia niedzko
    małgosia niedzko
    Participant

Bez sportu ani rusz!

Zdjęcie profilowe kasia.podkowska
    kasia.podkowska
    Participant

Pływam!

Zdjęcie profilowe Danka Kowalska
    Danka Kowalska
    Participant

Ja z braku czasu i możliwości wyjścia na dłużej zakupiłam sobie bieżnię. Stoi sobie w pomieszczeniu, gdzie miała być garderoba i staram się codziennie tam biegać:-) Nie zawsze mi się udaje, ale minimum trzy razy w tygodniu muszę tam wejść przynajmniej na godzinę. Taki mam plan i plan ten wykonuję. Muzyka w uszach i biegam. Wyżyje się tam a i ma to swoją inna zaletę – nie jestem zależna od pogody, czy pada deszcz, czy śnieg, czyli kolejna wymówka nie ma miejsca bytu:-) Pozdrawiam wszystkich wytrwałych:-)

Zdjęcie profilowe magda pilska
    magda pilska
    Participant

Na basem chodzę.

Zdjęcie profilowe silver3
    silver3
    Participant

pomiędzy ciążami regularnie na fitness uczęszczałam, w przyszłym miesiącu planuję do tego powrócić, bo mi się podoba

Oglądasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 49 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Advertisement

Twoje korzyści z rejestracji

• Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie