Temat zawiera 26 odpowiedzi, i ma 24 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe iwett21bn iwett21bn 6 miesięcy temu.

Oglądasz 12 wpisów - od 16 do 27 (z 27 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Anna Okarmus
    Anna Okarmus
    Participant

Ja teraz używam produktow do cery wrażliwej atopowej linia dla niemowląt allerco. Emulsja do kąpieli ladnie natłuszcza i nawilża ciałko dziecka ale nie jest tłusta w dotyku. Krem do pielegnacji pupy tworzy dobrą warstwę ochronną i zapobiega odparzeniom.TAkże nawet przy wrażliwej sórze mojego bobaska nie ma zaczerwienionej czy łuszczącej się skóry

Zdjęcie profilowe alutka.9
    alutka.9
    Participant

ja uwazam ze kazdy powinien wypróbowac na własnej skórze, bądź skórze własnego dziecka;) my używamy Lully…jest cała seria, ale u straszego dziecka tylko biały jeleń gdyz ma azs…popróbuj, poczytaj…seria o której wspomniałam jest dostępna choćby tu, mozesz zobaczyc co ma w skłądzie, jaką cenę…doz.pl mustella tez ponoć fajna, ale my nie używaliśmy…jest tez w ofercie apteki

Zdjęcie profilowe
    Anonim

My na poczatku uzywalismy oliwki, ale mialam wrazenie,ze wcale nie nawilzala… kupilam w aptece serie kosmetykow Eloderm, ktorych mozna uzywac od pierwszych dni zycia. Do tej pory stosuje. Kosmetyki zawieraja olejki, sa hypoalergiczne, bez parabenow, wiec nie uczulaja. Ja mam w domu emulsje do kapieli, balsam do ciala i krem aktywny.

Zdjęcie profilowe
    Anonim

Witam :)

my dla maluszka mamy mini zestaw kosmetyków – płyn do kąpieli od 1 dnia życia Dada, oliwka Hipp <używamy tylko do masażu>, do pupy tylko Linomag polecam i jeszcze używamy kremu do twarzy dla dzieci i niemowląt z Ziajki, też tylko wtedy gdy idziemy na spacer,

Zdjęcie profilowe jusiakozlowska1k
    jusiakozlowska1k
    Participant

My uzywamy z kolei serii Elodermu z apteki. Dziecko jest troche atopowe po tatusiu, i musimy dbac bardzo o pielegnacje. Emulsja do kapieli, potem balsam do cialka. Stosujemy od pierwszych dni zycia.

Zdjęcie profilowe Monika Bujacz
    Monika Bujacz
    Participant

My również stosowaliśmy oliwkę, ale w te cieplejsze dni w ogóle się nie sprawdzała w naszym przypadku. Miałam wrażenie, że synek męczy się po nałożeniu oliwki po kąpieli. Dopiero fajnie znosił nanoszenie mleczka do ciała Nivea Baby. Dodatkowo do kąpieli zarówno przy córce jak i synu stosujemy też łagodzący żel do ciała i włosów i też fajnie się sprawdza. Jak dotąd nie mieliśmy żadnych problemów skórnych, a skóra dzieci była odpowiednio nawilżona.

Zdjęcie profilowe Monika Bujacz
    Monika Bujacz
    Participant

W takie letnie dni nam najlepiej sprawdza się mleczko nivea baby, jest delikatne i przyjemnie rozprowadza się po ciele bobasa, a przy tym dobrze nawilża skórę.

Zdjęcie profilowe d.czyzewskan6
    d.czyzewskan6
    Participant

Skora mojego synka okazała się bardzo wrażliwa, długo szukałam odpowiednich kosmetyków dla niego, bo wszystkie wcześniej czy później go uczulały. Polecono mi emolienty kupiłam żel i balsam z serii Eloderm i jestem bardzo zadowolona. Dobrze łagodzą podrażnienia i nie powodują nowych świetnie tez nawilżają.

Zdjęcie profilowe serekrowerek5r
    serekrowerek5r
    Participant

Jeśli chodzi o nadmierne wypadanie włosów w ciąży to moim faworytem okazał się Vitapil. Włosy zrobiły się grubsze i przestały wypadać. Podobne efekty zaobserwowała moja siostra. Dodatkowo u mnie pojawiło się mnóstwo baby hair.

Zdjęcie profilowe aganienasz9c
    aganienasz9c
    Participant

Widzę dziewczyny ze piszecie rankach na pupci po bepantenie. Mojej małej taka właśnie ranka została na pośladki. Czym to leczylyscie?

Zdjęcie profilowe stasiuk.45et
    stasiuk.45et
    Participant

Jeśli chodzi o kosmetyki to nie wystarczy mieć tych z najwyższej półki należy je też odpowiednio stosować. A jeśli chodzi o przykład to można podać pomadkę. Niby jest to kosmetyk, który każda z nas umie zaaplikować poprawnie i większość z nas go używa. Staramy się także kupić te z lepszej firmy, bo wiadomo utrzymują się dłużej. Ale po lekturze http://www.ezebra.pl/Konturowanie-ust-czyli-jak-optycznie-powiekszyc-usta-makijazem-blog-pol-1516358412.html wiem, że jednak dla większości nie jest to takie oczywiste. No bo artykuł jest odpowiedzią na potrzeby i widocznie jest taka potrzeba aby mówić jak się taką pomadkę nakłada

Zdjęcie profilowe iwett21bn
    iwett21bn
    Participant

Ja używam kosmetyków dla małej Penaten mleczko do ciała, płyn do kąpieli oraz krem na odparzenia nie uczulają są naprawdę dobre. U mnie jednak pozostał problem z wypadaniem włosów po ciąży lecą strasznie i nie wiem co stosować by było skuteczne żadne szmpony, odżywki czy tabletki nie pomagają….

Oglądasz 12 wpisów - od 16 do 27 (z 27 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Twoje korzyści z rejestracji

• Udział w Niebieskim Konkursie
  • Darmowe e-booki
  • Darmowe szkolenia online
  • Newsletter z poradami na 34 tygodnie ciąży
    i 12 miesięcy życia dziecka
  • Oferty i zniżki dopasowane do Ciebie
  • Wymiana doświadczeń na Forum
ZAREJESTRUJ SIĘ

Pakiety

Pakiety

Placówki