Niebieskie Pudełko Tematy na forum Lifestyle Nie dostałam niebieskiego pudełka

Nie dostałam niebieskiego pudełka

Temat zawiera 15 odpowiedzi, i ma 12 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe zdzislaw.zabienskico zdzislaw.zabienskico 3 miesięcy temu.

Oglądasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 16 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonim

Witam

Wychodząc ze szpitala nie dostałam dla synka niebieskiego pudełka – pewnie z faktu iż małego w pierwszej dobie życia zabrali do innego szpitala. Czy wiecie może czy jest możliwość uzyskania tego pudełka?

Z góry dziekuję

Zdjęcie profilowe szatka20
    Wioletta Jaworska
    Participant

Nie jestem pewna ale kazda mama powinna dostac niebieskie pudelko po urodzeniu dziecka prosze powiedziec o tym swojej poloznej

Zdjęcie profilowe malgorzata2114
    malgorzata2114
    Participant

ja rodziłam i mojego dziecka nigdzie nie zabrano a niebieskego pudełka nie dostałam a inne mamy dostały

Zdjęcie profilowe marcia_29
    marcia_29
    Participant

ja również nie otrzymałam niebieskiego pudełka… w jaki sposób je otrzymać? co trzeba zrobić? 

Zdjęcie profilowe marcia_29
    marcia_29
    Participant

ja również nie otrzymałam niebieskiego pudełka… w jaki sposób je otrzymać? co trzeba zrobić? 

Zdjęcie profilowe tymka1989
    tymka1989
    Participant

ja także nie dostałam, ale już nie dostane syn ma 2 lata :( Aszkoda bo fajne teczki hippa są takie sztywne i mozna w nich trzymać książki zdrowia dziecka. i kupony rabatowe – o cóż mówi się trudno…

Zdjęcie profilowe
    Anonim

Ja już sobie "zalatwiłam" pudełko. Po prostu skontaktowałam się ze szpitalem i mogłam odebrac pudełko. Ewentualnie mozna niby z położną porozmawiać i jakoś załatwić sprawę. Także może zadzwońcie do szpitala gdzie rodziłyście i zapytajcie co można zrobić.

Zdjęcie profilowe anuulqa
    anuulqa
    Participant

A można wiedzieć w jakim czasie od porodu kontaktowałaś się ze szpitalem? i jak wyglądała ta rozmowa? wydali paczkę bez problemów?

Moje corka ma 5 mies i też nie dostaliśmy Niebieskiego Pudelka i zastanawiam się teraz czy nie jest za późno na kontakt ze szpitalem…

Zdjęcie profilowe
    Anonim

Ja załatwiałam to jakies 2 miesiące od porodu. Tyle, że u mnie akurat była sytacja, że dobrze mojego synka pamietali ze względu na jego wadę serduszka i nie było problemu. Pomógl mi też trochę mój ginekolog, który pracuje w szpitalu w którym rodziłam. Ale warto zadzwonić i się podpytać – a może sie uda :)

Zdjęcie profilowe Dodzia25
    Dodzia25
    Participant

Mój synek ma 6 miesięcy i też nie dostałam niebieskiego pudełka w przeciwieństwie do innych mam :(

Zdjęcie profilowe MamaMilana
    MamaMilana
    Participant

Ja też nie dostałam od razu bo akurat nie było tego dnia dietetyczki. Ale poszłam jakieś czas poźniej na oddział i mi bez problemu dała.

Zdjęcie profilowe JEANY16
    JEANY16
    Participant

nie dostalam niebieskiego pudelka wychodzac ze szpitala, zamowilam tutaj na stronie i tez nadal nic nie dostalam, czy moze mi ktos pomoc w tej sprawie?

Zdjęcie profilowe Vivienne
    Vivienne
    Participant

jeany a jak zamówiłaś je przez stronę? W moim szpitalu też nic nie dostałam :( ani ankiety, ani pudełka :(

Zdjęcie profilowe JEANY16
    JEANY16
    Participant

zarejestrowalam sie tutaj na stronie [url=http://www.familyservice.pl/Lifestyle/Niebieskie-Pudelko][/url] ale narazie nic nie dostalam i pewnie nie dostane

Zdjęcie profilowe agatakatnik68
    agatakatnik68
    Participant

Ja również nie dostałam żadnej ankiety ani niebieskiego pudełka. Mój syn ma już rok staralam się zaraz po porodzie to powiedzieli ze się nie należy.

Oglądasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 16 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Twoje korzyści z rejestracji

• Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Bezpłatny voucher zniżkowy od Philips Avent
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie