Niebieskie Pudełko Tematy na forum Małe dziecko Co myślicie o gotowych obiadkach w słoiczkach dla dzieci????

Co myślicie o gotowych obiadkach w słoiczkach dla dzieci????

Temat zawiera 24 odpowiedzi, i ma 15 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe klaudia.barszczgi klaudia.barszczgi 3 miesięcy, 1 tydzień temu.

Oglądasz 10 wpisów - od 16 do 25 (z 25 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe MamaMajeczki
    MamaMajeczki
    Participant

Moim zdaniem te jedzonko w słoiku to jest wogole bleee ja nie podawałam dla swojego dziecka bo sa bez smaku, podawałam tylko deserki.

MamaMajeczki
    Participant

Ja osobiscie nie polecam !!! lepiej wole sama je robic i wiem co daje dziecku wtedy:)

MamaMajeczki
    Participant

Ja osobiscie nie polecam !!! lepiej wole sama je robic i wiem co daje dziecku wtedy:)

Zdjęcie profilowe JAN
    JAN
    Członek

Jeszcze nie karmię ze słoiczków ale duzo czytałam… zel epij je dać bo są na wszelkie strony przebadane..Jakm ugotujezs zupkę na kurce którą karmi się pasza nie wiadomo jaką do tego jarzynki niby ze wsi a czy ty wiezs na jakim polu rosły??????????? kazdy nawet w małym sklepiku poleca jarzynki ze wsi…a nikt nie wie ile sypią nawozu …wiem bo mieszkam na wsi i widze apotem sprzedaja że czyste KOMPLETNA BZDURA!!!   lepij wiec ze słoiczka   Bowbowita gerber czy hiip…..a jarzynki niby ze wsi i kurczaczek wiejski to już przeszłośc i mkłamstwo…wszędzie masz chemie!!!

Zdjęcie profilowe JAN
    JAN
    Członek

a przepraszam ..zazdroszczę tym które sa pewne tych jarzynek z ogródka i zupki czy rosołóku z kurki……ludzie mieszkam na wsi i widzę co się dzieje ..nawet w przydomotych ogródach jest chemia ..ludzie wala nawozy ,pryskają nie wiadomo czym   a jak nie oni to sąsiad      a tom  wszystko powietrze przenosi..kurka niby dziobie trawkę ale jak sie nie da paszy z nie wiadomo czego to by nie urosła ….a potem njedzie taka na bazar i sprzedaję WIEJSKIe ( zdrowe niby) jarzynki…a słoiczki sa przbadane ..przecież nie mówimy o klopsach z Biedronki tylko o firmowych typu bobowita gerber czy hiip…. wybór nalęzy do Was..jedyny problem to cena!!!! ale czy od czasu do czasu dla zdrowia dziecka a nie warto…..czasem trzeba sobie paczkę cygarów odmówić i już mamy dwa słoiczki ..hahahhah

Zdjęcie profilowe JAN
    JAN
    Członek

Ale to nie ma smakować mamie która może lubi słone i ostre albo dużo cukru a przecież wiecie co mówi sie teraz o skutkach takiej diety …To jedzenie jest dla DZiecka!!!!!

Zdjęcie profilowe JAN
    JAN
    Członek

podoba mi się opinie pewnego lekarza który odpowiedział na pytanie ,że dawniej robiło się flache dziecku z mleka krowiego i było ..a on odpowiedział, że mleko ludzkie jest dla dzieci a krowie dla cieląt!!!  ha ha ha ..cos w tym jest !!! tak samo z tymi słoiczkami DLA DZIECI!!!

Zdjęcie profilowe Iwoona1984
    Iwoona1984
    Participant

Ja karmię cały czas słoiczkami, skutek uboczny to taki ,że mały nie chce jeść zupek, które gotuję dla niego specjalnie. Z tego co słyszałam to słoiczki są zdrowsze.

Zdjęcie profilowe saqwe2po
    saqwe2po
    Participant

Ja jeśli chodzi o Słoiczki z warzywami czy owocami, tez daję je dosyć często swojemu synkowi. Zdecydowałam się na Słoiczki Humany, ponieważ sporo koleżanek mi je polecało i jak o nich poczytałam, to rzeczywiście okazało się, że mają bardzo dobry i bezpieczny skład. Moim zdaniem jeśli chcecie karmić dzieci słoiczkami to Humana będzie najlepszym wyborem

Zdjęcie profilowe klaudia.barszczgi
    klaudia.barszczgi
    Participant

Wszystko jest kwestia kiedy bedzie mozna dac cos bardziej zlozonego swojemu dziekcu. Przeciez wiecznie nie bedzie jadlo jedzenia ze sloiczkow. Te popularniejsze marki moga sie poszczycic dosc dobrym smakiem i jakoscia samego wyrobu. Moje latorosle sa juz troche starsze wiec staram sie im gotowac w miare lekkostrawne posilki. Jedno moge powiedziec z cala pewnoscia – lubia dania oparte o makaron. Dla mnie tez to duzy plus poniewaz sa szybkie do przygotowania przez co mam wiecej czasu dla nich. Ciekawym przepisem jaki ostatnio znalazlam jest ten https://uwielbiam.pl/przepis/makaron-sojowy-z-kurczakiem-i-warzywami Smak jest dosyc uniwersalny wiec jest szansa, ze zasmakuje calej rodzinie :) Pozdrawiam

Oglądasz 10 wpisów - od 16 do 25 (z 25 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Twoje korzyści z rejestracji

• Udział w Niebieskim Konkursie
  • Darmowe e-booki
  • Darmowe szkolenia online
  • Newsletter z poradami na 34 tygodnie ciąży
    i 12 miesięcy życia dziecka
  • Oferty i zniżki dopasowane do Ciebie
  • Wymiana doświadczeń na Forum
ZAREJESTRUJ SIĘ

Pakiety

Pakiety

Placówki