Dodatkowy płat łożyska

Temat zawiera 2 odpowiedzi, i ma 3 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe ptietz.jozwiakxa ptietz.jozwiakxa 1 tydzień, 1 dzień temu.

Oglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe karolina368dv
    karolina368dv
    Participant

Witam mamusie!
    Czy spotkaliście się z takim problemem w ciąży?

Zdjęcie profilowe angelina.pietras99
    angelina.pietras99
    Participant

2 tygodnie temu na 2 bad. prenatalnych dowiedziałam się, że mam taki płat i jest umiejscowiony na przedniej ścianie. Lekarka mówiła, że dla dziecka nie jest to niebezpieczne i nie wpływa na jego rozwój tylko trzeba na siebie uważać, bo może się przyczynić do porodu przedwczesnego i obfitego krwawienia, które już może być zagrożeniem dla mamy jak i dziecka. Dostałam rade, że gdyby cokolwiek niepokojącego się pojawiło czy skurcze czy krwawienie jechać natychmiast do szpitala. Dodatkowo tydzień temu na wizycie kontrolnej dowiedziałam się, że mam dużą ektopię szyjki macicy. Następna wizyta dopiero 12,09 nie wiem czy wytrzymam nerwowo…

Zdjęcie profilowe ptietz.jozwiakxa
    ptietz.jozwiakxa
    Participant

Proszę zachować spokój, są to sprawy na które ciężarna niestety nie ma wpływu. Również mam dodatkowy płat łożyska na ścianie przedniej. Tak jak Pani napisała, nie zagraża to ani matce ani dziecku. Po Porodzie prawdopodobnie czeka nas łyżeczkowanie (zabieg wykonywany pod znieczuleniem). Wiem, jednak że mój stres nie zmieni tej sytuacji, a jedynie niekorzystnie wpłynie na dziecko. Proszę być dobrej myśli i dbać o siebie jak dotychczas i jak najwięcej odpoczywać:-) Życzę szczęśliwego rozwiązania

Oglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Twoje korzyści z rejestracji

• Udział w losowaniu nagród
    w Niebieskim Konkursie
  • Darmowe e-booki
  • Darmowe szkolenia online
  • Newsletter z poradami na 34 tygodnie ciąży
    i 12 miesięcy życia dziecka
  • Oferty i zniżki dopasowane do Ciebie
  • Wymiana doświadczeń na Forum
ZAREJESTRUJ SIĘ

Pakiety

Pakiety