Kołderka czy śpiworek?

Temat zawiera 7 odpowiedzi, i ma 7 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe 20luty17ov 20luty17ov 1 miesiąc, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonim

Drogie Mamy,
    tak jak w temacie. Czy któraś z Was w łóżeczku dziecka używała kołderki czy śpiworka? Co bardziej polecacie i w jakim wieku maluszka?

Zdjęcie profilowe kulola
    kulola
    Participant

Ja osobiście używałam kołderki a latem jak były upały lekkiego kocyka a nawet przy wielkich upałach pieluszki tetrowej.

Zdjęcie profilowe mamaWiki
    mamaWiki
    Participant

Ja od narodzin córeczki używałam śpiworka, dla mnie był rewelacyjny, nie miałam obaw, że mała jakimś trafem się zakopie w kołderce czy się odkryje. Urodziłam zimą więc używałam go dopóki nie zrobiło się ciepło. Latem wystarczył nam lekki kocyk.

Zdjęcie profilowe
    Anonim

Jestem na etapie zakupu wyprawki i zastanawiam się czy kupić śpiworek (kołderkę kupię na 100%). Moje dziecko jest wczesniakiem, obecnie lezy w inkubatorze i jeszcze troche tam poleży i z tego względu rozważam zakup śpiworka, żeby dziekcu zapewnić ciepło jak będzie już w domu. Ja też kupując wyprawke dla swojego maluszka biorę pod uwage to, że to wczesniak, a nie to, że ten produkt jest modny.

Zdjęcie profilowe burowska
    burowska
    Participant

ja osobiście używałam tylko kołderki u Synka jak i Córki.

Zdjęcie profilowe lena1990r
    lena1990r
    Participant

Ja używam kołderki,ale teraz córeczka się odkopuję a jednak śpi u siebie w łóżeczku i nie wiem kiedy się odkrywa, dlatego zaczęłam stosować śpiworki i mam pewność,że jest jej ciepło w nocy :) tylko rano trzeba nie długo ściągnąć,bo krępuje on nóżki do zabawy :)

Zdjęcie profilowe beata.pierczyk0x
    beata.pierczyk0x
    Participant

Ja zakładałam swojej małej śpiworek i spała bardzo dobrze,nie wierciła się, więc wiedziałam, że było jej wygodnie i cieplutko :) zależało mi na wysokiej jakości materiałów oraz tym, żeby dobrze otulał i grzał, dlatego przeszukałam sporo sklepów i znalazłam świetne w sklepie http://www.4kidspoint.pl, jeżeli któraś z was będzie zainteresowana, to bardzo polecam :) P.S pytajcie o rabaty, ja dostalam :)

Zdjęcie profilowe 20luty17ov
    20luty17ov
    Participant

Ja używam tylko kołderki, mój maluszek może się nią lekko owinąć i śpi spokojnie, nie odkrywa się, a kiedy noce są cieplejsze to wtedy okrywamy go kocykiem.

Oglądasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Twoje korzyści z rejestracji

• Udział w Niebieskim Konkursie
  • Darmowe e-booki
  • Darmowe szkolenia online
  • Newsletter z poradami na 34 tygodnie ciąży
    i 12 miesięcy życia dziecka
  • Oferty i zniżki dopasowane do Ciebie
  • Wymiana doświadczeń na Forum
ZAREJESTRUJ SIĘ

Pakiety

Pakiety

Placówki