paczka niebieskie pudełko

Temat zawiera 3 odpowiedzi, i ma 3 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe annaniescierewskapr annaniescierewskapr 1 miesiąc, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe paulina082094
    paulina082094
    Participant

Witam
    po urodzeniu dziecka mogę dostac paczkę niebieskie pudełko, czyli pytać o to w szpitalu w kórym będę rodziła? PO porodzie oczywiście?

Zdjęcie profilowe petunia1985eo
    petunia1985eo
    Participant

Witam. Ja sie zarejestrowałam w ciąży a niebiesku2ego pudełka nie dostałam gdyż niby firma nie dowiozła. Także byłam załamana a poród był 3 tyg temu.

Zdjęcie profilowe petunia1985eo
    petunia1985eo
    Participant

Witam. Ja sie zarejestrowałam w ciąży a niebieskiego pudełka nie dostałam gdyż niby firma nie dowiozła. Także byłam załamana a poród był 3 tyg temu.

Zdjęcie profilowe annaniescierewskapr
    annaniescierewskapr
    Participant

No właśnie, gdzie można zgłosić problem z zestawem próbek? Moja przychodnia w Białymstoku Napromedica bierze udział w programie Niebieskie Pudełko (jest taka informacja na Państwa stronie). Od początku ciąży dopytuję się o pakiety dla kobiet oczekujących na dziecko i zawsze dostaje odpowiedź, że ich nie ma, a jestem już w 6 miesiącu ciąży.. W jaki sposób można się zgłosić po taki pakiet jeżeli w przychodni jest ciągły problem..? Pozdrawiam Ania N.

Oglądasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Twoje korzyści z rejestracji

• Udział w Niebieskim Konkursie
  • Darmowe e-booki
  • Darmowe szkolenia online
  • Newsletter z poradami na 34 tygodnie ciąży
    i 12 miesięcy życia dziecka
  • Oferty i zniżki dopasowane do Ciebie
  • Wymiana doświadczeń na Forum
ZAREJESTRUJ SIĘ

Pakiety

Pakiety

Placówki