Temat zawiera 3 odpowiedzi, i ma 4 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe andzia638n6 andzia638n6 2 tygodnie temu.

Oglądasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe magdar1908
    magdar1908
    Participant

Witam pisze z takim pytaniem. Jestem obecnie w 21tyg ciaza, prawie 22tydzien. Czy to normalne ze nie czuje caly czas ruchow dziecka, a dodam ze to moja 2-ga ciaza. Czy w szpitalu wykonaja mi juz jakies badania bezplatnie np ktg?

Zdjęcie profilowe iwett21bn
    iwett21bn
    Participant

Jestem w 37 tc moja pierwsza ciąża, ruchy zaczęłam odczuwać dość późno bo w 24 tc wcześniej trudno mi było określić czy to ruchy czy coś w moich jelitach się dzieje :) dopiero własnie w 24 tc mogłam zdecydowanie stwierdzić że to 100% kopniaczki. A jak było u Ciebie w pierwszej ciąży ? Moim zdaniem jeżeli dzieje się coś co Cię nie pokoi to należałoby się udać do szpitala, albo chociażby do swojego lekarza prowadzącego by wykonał usg by upewnić się czy wszystko ok. Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe asi.balkoye
    asi.balkoye
    Participant

Myślę ze możesz być spokojna ja tez zaczełam odczuwać delikatne ruchy dziecka pod koniec 21 tyg,nawet niewiedziałam ze to one ,dopiero po konsultacji z lekarzem dowiedziałam się ze tak maja kobiety które maja łożysko ulokowane bliżej przodu,teraz mały rozkrecił się troszkę i sa one bardziej wyczuwalne.Ja poczekałabym jeszcze troszkę na twoim miejscu.

Zdjęcie profilowe andzia638n6
    andzia638n6
    Participant

Ja jestem w 40 tygodniu ciąży i tez ruchy maluszka zaczęłam czuć dopiero kolo 22 tygodnia i bardziej przypominało to jakby mi coś bulkało w jelitach także nie ma się co przejmować aczkolwiek dla własnego spokoju powiedz o tym swojemu lekarzowi prowadzącemu ciążę :-)

Oglądasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Twoje korzyści z rejestracji

• Udział w losowaniu nagród
    w Niebieskim Konkursie
  • Darmowe e-booki
  • Darmowe szkolenia online
  • Newsletter z poradami na 34 tygodnie ciąży
    i 12 miesięcy życia dziecka
  • Oferty i zniżki dopasowane do Ciebie
  • Wymiana doświadczeń na Forum
ZAREJESTRUJ SIĘ

Pakiety

Pakiety