Temat zawiera 4 odpowiedzi, i ma 5 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe ewelina8899 ewelina8899 3 tygodnie, 1 dzień temu.

Oglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe monia65x2
    monia65x2
    Participant

Gdzie kupujecie zabawki swoim maluszkom? Ja ostatnio odkryłam świetny sklep http://dladzieciaczka.pl/ Po pierwsze zabawki są tam tańsze a po drugie jest o wiele większy wybór niż w tradycyjnych sklepach.

Zdjęcie profilowe Jacek Lipiński
    Jacek Lipiński
    Participant

My z żoną kupujemy w sklepie Nygusek (stacjonarny w Warszawie + internetowy). Ostatnio dla 6 letniej siostrzenicy kupiliśmy Zestaw lekarza. Jest wypasiony, bo oprócz stetoskopu, recept itp jest np „urządzenie” do robienia badanie usg, a nawet książeczka ” rehabilitacja ” z ćwiczeniami dla dzieciaków i rodziców. Super zabawę mieliśmy wszyscy, gdy każdy z nas trafiał do gabinetu na rehabilitację i wykonywał wskazane ćwiczenia. Po tej zabawia nasza siostrzenica oświadczyła, że zostanie lekarzem:-)

Zdjęcie profilowe jagodaa234
    jagodaa234
    Participant

monia65x2 ja też uwielbiam ten sklep, ostatnio kupiłam tam w promocji taki zestaw mojemu maluchowi http://dladzieciaczka.pl/product-pol-8059-SPIEWAJACY-ZESTAW-MALEGO-LEKARZA-FISHER-PRICE-CCK35.html radość nie do opisania

Zdjęcie profilowe Melania Todecka
    Melania Todecka
    Participant

Prze internet jest o wiele taniej i łatwiej robi się takie zakupy.

Zdjęcie profilowe ewelina8899
    ewelina8899
    Participant

Zgadzam się. Też mam kilka ulubionych stron, na których kupuję, żeby nie tracić czasu na chodzenie po sklepach. Zwłaszcza, że na galerie to jestem uczulona, zwłaszcza w obecnym okresie przedświątecznym. Jeśli chodzi o sklep internetowy z zabawkami to swierzaki.pl jest fajny, bo mają spory wybór zabawek dla dzieci w szerokim przedziale wiekowym.

Oglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Twoje korzyści z rejestracji

• Udział w losowaniu nagród
    w Niebieskim Konkursie
  • Darmowe e-booki
  • Darmowe szkolenia online
  • Newsletter z poradami na 34 tygodnie ciąży
    i 12 miesięcy życia dziecka
  • Oferty i zniżki dopasowane do Ciebie
  • Wymiana doświadczeń na Forum
ZAREJESTRUJ SIĘ

Pakiety

Pakiety