Na czym polega modelowanie sylwetki

modelowanie sylwetki

Wymodelowanie sylwetki może zająć wiele czasu. Nawet, jeżeli stawiamy na odpowiednią dietę i systematyczne ćwiczenia. Jednak często nie mamy na tyle dużo czasu, aby miesiącami czekać na pierwsze efekty swoich działań. W takim przypadku możemy zdecydować się na dwie rzeczy – operację plastyczną lub nieinwazyjne zabiegi dostępne w dobrych salonach kosmetycznych i klinikach medycyny estetycznej. Na czym polega dokładnie modelowanie sylwetki i jakie zabiegi nam w tym pomogą?

Na czym polegają zabiegi modelowania sylwetki?

Wspólną cechę nieinwazyjnych zabiegów modelujących sylwetkę jest to, że polegają one na rozbijaniu komórek tkanki tłuszczowej. W zależności od rodzaju „rozbijacza” zabiegi można stosować na różne części ciała. Najczęściej stosuje się je do modelowania talii, ramion, tzw. boczków na brzuchu, czy „bryczesów” na udach. Przy pomocy nieinwazyjnych metod możemy modelować również pośladki.

W gabinetach kosmetycznych można spotkać się z różnymi metodami rozbijania tłuszczu. Warto zdecydować się również na takie zabiegi, które jednocześnie będą ujędrniały skórę, która po usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej będzie tego potrzebowała. Nie można zapominać również o odpowiednim odżywianiu skóry. Często też, aby efekty były naprawdę spektakularne, należy powtarzać zabieg kilka razy w określonym czasie. Zobacz również Tajemnica sukcesu najlepszych salonów urody.

Jakie zabiegi modelujące sylwetkę są najpopularniejsze?

Z reguły najczęściej wybierane są zabiegi małoinwazyjne, które jednocześnie dają dobre efekty. Do takich z pewnością zaliczyć należy przede wszystkim:

  • lipolizę laserową – czyli rozbijanie tkanki tłuszczowej przy pomocy światła lasera;
  • kriolipolizę – czyli rozbijanie tkanki tłuszczowej przy pomocy zimna;
  • cavilipolizę – czyli likwidację tkanki tłuszczowej przy pomocy specjalnych preparatów rozpuszczających oraz ultradźwięków.

Na tego rodzaju zabiegi warto umówić się do najlepszego specjalisty. Poszukiwania swoje można zacząć na portalu moment.pl, który skupia wokół siebie najlepsze firmy z branży beauty. Dodatkowo będąc zalogowanym na stronie, można bez problemu umówić się na wizytę do wybranej osoby, bez konieczności późniejszego potwierdzania terminu telefonicznie czy osobiście w salonie.

Tagi:

Twoje korzyści z rejestracji

  • Udział w Niebieskim Konkursie
  • Darmowe e-booki
  • Darmowe szkolenia online
  • Newsletter z poradami na 34 tygodnie ciąży i 12 miesięcy życia dziecka
  • Oferty i zniżki dopasowane do Ciebie
  • Wymiana doświadczeń na Forum
ZAREJESTRUJ SIĘ

Zobacz również

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Forum

Forum

Imiona