Strona główna » Neutraderm – wyjątkowe kosmetyki dla maluszka i przyszłej mamy

Neutraderm – wyjątkowe kosmetyki dla maluszka i przyszłej mamy

NEUTRADERM

Z myślą o wyjątkowo delikatnej i wrażliwej skórze niemowląt oraz kobiet w ciąży renomowana francuska grupa farmaceutyczna Laboratoires Gilbert opracowała markę Neutraderm. Sprawdź, czym wyróżnia się ona spośród tradycyjnych kosmetyków i jak może wpłynąć na komfort wczesnego macierzyństwa?

Doświadczenie, któremu możesz zaufać

Nowości na rynku kosmetycznym nieustannie przybywa. Czy wszystkim można jednak powierzyć zdrowie własnej rodziny? Ponad stuletnia historia firmy Laboratoires Gilbert w połączeniu z dynamicznym procesem innowacji oferują Ci pewność i bezpieczeństwo.

Historia prestiżowego francuskiego koncernu sięga 1904 r., kiedy to botanik i aptekarz Alexandre Gillbert otworzył podwoje rodzinnej firmy specjalizującej się w wysokiej jakości preparatach prozdrowotnych. Jej pierwsza marka, Feuille de Saule, czyli wierzbowy liść do dziś cieszy się uznaniem lojalnych klientów.

W latach 60-tych XX w. przedsięwzięcie przejęła rodzina Batteur, która przeniosła fabrykę do Normandii. Do dziś sprawuje ona zarząd nad grupą, której personel rozrósł się z 20 do ponad 800 osób! W przeciągu kilku dekad Laboratoires Gilbert rozwinęły szeroki wachlarz marek aptecznych, które dbają o zdrowie całej rodziny – począwszy od pielęgnacji skóry, a skończywszy na wsparciu laryngologicznym czy walce z patogenami. Produkty koncernu na stałe goszczą we francuskich szpitalach!

Marka Neutraderm – inna niż wszystkie

Od ponad 10 lat Laboratoires Gillbert z powodzeniem rozwija markę Neutraderm, która powstała z myślą o szacunku dla skóry. Delikatne formuły respektują naturalne potrzeby i fizjologię naskórka, nie podrażniając oraz nie obciążając skóry.

Produkty Neutraderm powstają w oparciu o unikalny składnik kompleks Active Oligo Skin, zwany też po prostu „wodą idealną”. Jej podstawą jest woda pozyskiwana z Morza Iroise, parku narodowego na zachodnich brzegach Normandii. Niezwykle bogata w minerały i pierwiastki śladowe jest ona naturalnym środowiskiem życia setek szlachetnych gatunków flory i fauny. Po stosownym oczyszczeniu, które zmniejsza ilość bakterii i zanieczyszczeń do poziomu bezpiecznego nawet dla delikatnej skóry noworodka, wodę częściowo się odsala. Dalej, po nanofiltracji, która powoduje wzrost jonów wapnia i magnezu, woda staje się faktycznie idealnym sprzymierzeńcem mikrobioty obecnej na skórze noworodka. W porównaniu z innymi wodami mineralnymi stosowanymi w kosmetyce, kompleks Active Oligo Skin ma zdecydowanie najkorzystniejszy skład – jest uboższy w sód i chlor, ale bogatszy w magnez i wapń!

Ze względu na unikalne składniki, technologiczne zaawansowanie oraz medyczne zaplecze, produkty Neutraderm nie są dostępne w klasycznych drogeriach. Jako oferta Premium, skierowana do najbardziej wymagających klientów, produkty Neutraderm oferowane są wyłącznie w aptekach internetowych.

 

 

 

 

Neutraderm, czyli opieka nad całą rodziną

Misją przyświecającą grupie Laboratoires Gillbert przy tworzeniu marki Neutraderm było kompleksowe zadbanie o dermatologiczne potrzeby całej rodziny. Łącząc to, co najlepsze w przyrodzie, z najnowszymi osiągnięciami nauki proponuje ona serię preparatów do higieny i pielęgnacji ciała odpowiednich dla wszystkich grup wiekowych.

Produkty Neutraderm mają za zadanie zapobiegać powszechnym dolegliwościom skórnym, bez uciekania się do stosowania preparatów niepozbawionych skutków ubocznych. Tak bezpieczne i proste, jak to tylko możliwe, są one idealnie kompatybilne z procesami fizjologicznymi, a zwłaszcza mikrobiotą obecną na skórze. Ta ostatnia pełni kluczową barierę ochronną i wspomaga zdrowie, ale, niestety, wiele współczesnych kosmetyków i zwyczajów higienicznych bezlitośnie ją osłabia.

Jak to działa w praktyce? Zaaplikowane na skórę preparaty Neutraderm przynoszą natychmiastowe ukojenie suchej, czy podrażnionej skóry. Rezultatem jest nie tylko ulga od świądu, napięcia czy nadwrażliwości, ale także aktywna prewencja stanów zapalnych w skórze. Doskonale przyswajalne jony wapnia i magnezu dodatkowo wspierają barierę obronną i wraz z pozostałymi minerałami wpływają na prawidłowy metabolizm skóry. W efekcie stworzony z korzystnych bakterii i grzybów mikrobiom skóry utrzymywany jest w idealnej równowadze, co zapobiega rozwojowi wielu nieprzyjemnych dolegliwości skórnych.

Wyjątkowe korzyści dla noworodków i kobiet w ciąży

W ramach marki Neutraderm wyróżniona jest seria „Baby” przeznaczona specyficznie do pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt. Dzięki zawartości oligoaktywnej wody z morza Iroise oraz dobranych pod kontrolą pediatrów składników dodatkowych gwarantuje ona łagodność i bezpieczeństwo, nawet małym alergikom. Kosmetyki nadają się do stosowania od 1 dnia po narodzinach i działają łagodząco oraz regenerująco.

Z badań naukowych wynika, że zdrową skórę niemowlaka zamieszkują przede wszystkim trzy ważne szczepy dobroczynnych bakterii: Staphylococcus epidermidis, Streptococcus miti oraz Corynebacterium xerosis. Ich równowaga zapewnia odporność na czynniki zewnętrzne oraz chorobotwórcze patogeny. Zawarty w produktach Neutraderm kompleks Active Oligo Skin jest przyjazny dla mikrobioty skóry i pozwala na rozwój naturalnego biofilmu, których chroni maluszka. Dbając o czystość i ukojenie, wspiera on więc dodatkowo naturalne zdolności samoregulacyjne i obronne skóry. W serii znaleźć można Łagodny Żel Myjący 3w1 do twarzy, ciała i pupy, Łagodną Wodę Myjącą 3w1 oraz Łagodzący Krem Nawilżający – te trzy uniwersalne kosmetyki łatwo pokryją wszystkie potrzeby Twojego dziecka!

Z dobrodziejstw preparatów Neutraderm skorzystają również kobiety w ciąży, u których huśtawka hormonów powoduje często nadwrażliwość skóry. Oparte na opatentowanym kompleksie produkty do higieny i pielęgnacji pozwolą uniknąć dyskomfortu typu świąd, wysuszenie czy podrażnienie.

 

Bibliografia:


Instagram

Twoje korzyści z rejestracji

  • Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie
ZAREJESTRUJ SIĘ

Zobacz również

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pakiety

Pakiety

Placówki