Niebieskie Pudełko Lifestyle Lifestyle Zdrowie i uroda Redukcja tkanki tłuszczowej na miarę XXI wieku, czyli nieinwazyjne zabiegi wyszczuplające

Redukcja tkanki tłuszczowej na miarę XXI wieku, czyli nieinwazyjne zabiegi wyszczuplające

W dzisiejszych czasach odpowiednio zbilansowana dieta i regularnie wykonywane ćwiczenia fizyczne nie zawsze stanowią gwarancję uzyskania zgrabnej sylwetki. Sztuczny skład produktów żywnościowych uważanych często za zdrowe, stres w życiu prywatnym lub zawodowym, jedzenie w pośpiechu czy schorzenia towarzyszące problemom z utratą wagi – to czynniki, które mają ogromny wpływ na sposób odkładania się tłuszczu oraz spowolnienie procesu jego spalania.

Biorąc pod uwagę coraz powszechniejsze problemy ze zrzucaniem zbędnych kilogramów, warto poszukać rozwiązań wspomagających redukcję tkanki tłuszczowej na miarę XXI wieku, które stanowią m.in. nieinwazyjne zabiegi wyszczuplające. Wraz ze specjalistami z Kliniki Miracki w Warszawie podpowiadamy, na jakie zabiegi warto zwrócić szczególną uwagę!

Zabieg SculpSure – perfekcyjne modelowanie sylwetki bez skalpela

Specjaliści z warszawskiej Kliniki Miracki rekomendują zabieg modelowania sylwetki SculpSure pacjentom, którym zależy na szybkiej i skutecznej redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej. Urządzenie SculpSure działa niczym niewidzialny skalpel – redukuje 25% tkanki tłuszczowej z obszaru poddanemu zabiegowi bez naruszania zewnętrznej warstwy skóry, okresu rekonwalescencji i widocznych śladów po zabiegu. Ciało staje się szczuplejsze, zaś skóra bardziej sprężysta pos zaledwie 25 minutowej procedurze zabiegowej. Jak przyznaje doktor Krzysztof Miracki, lekarz medycyny estetycznej i specjalista w dziedzinie laseroterapii, zabieg SculpSure to prawdziwy fenomen wśród laserowych, nieinwazyjnych metod wyszczuplania sylwetki.

,,Całkowity brak inwazyjności zabiegu, wysoka skuteczność w redukcji tkanki tłuszczowej, szybka procedura zabiegowa i brak okresu rekonwalescencji sprawiają, że SculpSure jest prawdziwym liderem wśród nieinwazyjnych metod wyszczuplania sylwetki. Dzięki unikalnym parametrom tego urządzenia nasi pacjenci są w stanie pozbyć się zbędnego tłuszczu zlokalizowanego w najtrudniejszych obszarach, np. na udach, ramionach, boczkach czy okolicach kolan, opornego na wyszczuplanie tradycyjnymi metodami. Specyficzne powinowactwo fali do tkanki tłuszczowej skutecznie uszkadza komórki tłuszczowe odpowiedzialne za deformacje ciała, przynosząc trwałe efekty wyszczuplenia” – tłumaczy doktor Miracki.

Widoczne efekty działania lasera bez naruszenia zewnętrznej warstwy skóry to ogromna przewaga zabiegu modelowania sylwetki SculpSure m.in. nad tradycyjnymi metodami liposukcji.

Endermologia, czyli przyjemne wyszczuplanie sylwetki

Nieinwazyjną metodą wyszczuplania sylwetki polecaną przez specjalistów z Kliniki Miracki jest również endermologia, czyli masaż mechaniczny wykorzystujący podciśnienie i kontrolowany przez precyzyjne oprogramowanie komputerowe. Ogromną zaletą tej metody jest to, że pozwala na kompleksową poprawę wyglądu ciała (wyszczuplenie, ujędrnienie i redukcja cellulitu) bez bólu i okresu rekonwalescencji. Zabieg jest nie tylko całkowicie bezbolesny dla pacjenta, lecz także po prostu przyjemny – w najnowocześniejszym urządzeniu do masażu endermologicznego Endermologie LPG Alliance, którym dysponują specjaliści z Kliniki Miracki, został zmieniony sposób dystrybucji fali podciśnieniowej z ciągłej na przerywaną, dzięki czemu zabieg jest dla pacjenta jeszcze bardziej relaksujący. Pierwsze efekty pojawiają się po wykonaniu 3-4 zabiegów, ale dla uzyskania jak najbardziej spektakularnych rezultatów specjaliści zalecają przeprowadzenie pełnej terapii składającej się z około 10-20 zabiegów.

Accent Prime – kształtowanie sylwetki ultradźwiękami i falą radiową

Równie skutecznym i popularnym sposobem na kształtowanie sylwetki opornej na działanie tradycyjnych metod odchudzania jest zabieg Accent Prime, wykorzystujący skojarzone działanie fal ultradźwiękowych i radiowych w technologii RF (radiofrekwencji). Według specjalistów z Kliniki Miracki ta nowoczesna i zaawansowana platforma do modelowania sylwetki stanowi doskonałą alternatywę nie tylko dla nieprzynoszącej efektów diety, lecz także klasycznej liposukcji. Przy pomocy zabiegu Accent Prime możemy osiągnąć efekt perfekcyjnie wymodelowanego i ujędrnionego ciała w znacznie krótszym czasie, bez ryzyka bólu, blizn i długiego okresu rekonwalescencji. Już kilka zabiegów przy użyciu ultradźwięków i fali radiowej może nam przynieść skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej zniekształcającej sylwetkę, podkreślenie konturów wybranych części ciała, np. ramion, pośladków czy brzucha, a także redukcję lub całkowitą likwidację uporczywego cellulitu.

Więcej informacji na temat nieinwazyjnych zabiegów wyszczuplających znajdziesz na stronie: klinikamiracki.pl

Tagi:

Twoje korzyści z rejestracji

  • Udział w Niebieskim Konkursie
  • Darmowe e-booki
  • Darmowe szkolenia online
  • Newsletter z poradami na 34 tygodnie ciąży i 12 miesięcy życia dziecka
  • Oferty i zniżki dopasowane do Ciebie
  • Wymiana doświadczeń na Forum
ZAREJESTRUJ SIĘ

Zobacz również

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Forum

Forum

Pakiety

Pakiety

Placówki