Rejestracja

Twoje Dane

Dzieci w Twojej Rodzinie*

Dzieci w rodzinie

Uzupełnij wszystkie dane aby w pełni
skorzystać z przysługujących Ci benefitów

Prognozowana płeć
Wyczyść

Płeć dziecka
Wyczyść

Płeć drugiego dziecka
Wyczyść

Płeć trzeciego dziecka
Wyczyść

Płeć czwartego dziecka
Wyczyść

W którym szpitalu urodziłaś najmłodsze dziecko?

Dane kontaktowe

Uzupełnij wszystkie dane aby w pełni
skorzystać z przysługujących Ci benefitów

Twoje korzyści z rejestracji

  • Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Udział w Klubie Pampers: testowanie produktów, konkursy z nagrodami, rabaty
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie

Aby móc skorzystać ze wszystkich benefitów, zaznacz poniższe kwadraty:

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Pelargos spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Prymasa Tysiąclecia 46, 01-242 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000010090, NIP: 5251568829, która jest administratorem moich danych osobowych i Organizatorem „Niebieskiego Konkursu” oraz Programu „Niebieskie Pudełko”. Oświadczam, że zostałam poinformowana o dobrowolnym charakterze podania moich danych osobowych, o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych, o prawie do ich poprawienia, a także o prawie wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania moich danych ze względu na moją szczególną sytuację oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania lub przekazywania innemu administratorowi danych osobowych.

Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.08.1997 roku – o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2016 roku, poz. 922), niniejszym:

Na podstawie przepisów ustawy o ochronie danych osobowych
rozwiń

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pelargos spółkę z o.o. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jednolity Dz.U. z 2016 roku, poz. 1030) na podany przeze mnie w formularzu adres email i numer telefonu komórkowego;

Zgoda na komunikację elektroniczną
rozwiń
Zaznacz, aby w pełni skorzystać z przysługujących Ci benefitów

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Pelargos spółkę z o.o. innym podmiotom współpracującym, których pełny wykaz znajduje się na stronie internetowej www.niebieskiepudelko.pl , w tym m.in. spółce Procter and Gamble DS. Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Zabranieckiej 20, 03-872 Warszawa (zwaną dalej „P&G”) producenta m.in. wyrobów Pampers, jako odrębnego administratora danych osobowych w rozumieniu przepisów wyżej powołanej ustawy dla własnych celów marketingowych i statystycznych oraz dla celów badania rynku;

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P&G
rozwiń

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P&G oraz inne podmioty, których pełny wykaz znajduje się na stronie internetowej www.niebieskiepudelko.pl, którym moje dane zostały przekazane przez Pelargos spółkę z o.o. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jednolity Dz.U. z 2016 roku, poz. 1030) na podany przeze mnie w formularzu adres email i numer telefonu komórkowego.

Comperia Więcej informacji
Comperia

5.10.15
5 10 15

Kupon rabatowy zostanie wysłany na wskazany adres email (w dni robocze) w ciągu 24 godzin od rejestracji.

PBKM
PBKM

Comperia
Comperia

Zgadzam się na przekazanie następujących moich danych: imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu, na rzecz Comperia.pl SA z siedzibą w Warszawie przy ulicy Konstruktorskiej 13, w celu przedstawienia telefonicznej oferty produktów finansowych oferowanych przez Comperia.pl S.A.

Wyrażam zgodę i akceptuję Regulamin (wymagane)