Rejestracja

Twoje Dane

Dzieci w Twojej Rodzinie*

Dzieci w rodzinie

Uzupełnij wszystkie dane aby w pełni
skorzystać z przysługujących Ci benefitów

Prognozowana płeć
Wyczyść

Prognozowana płeć drugiego dziecka
Wyczyść

Płeć dziecka
Wyczyść

Płeć drugiego dziecka
Wyczyść

Płeć trzeciego dziecka
Wyczyść

Płeć czwartego dziecka
Wyczyść

W którym szpitalu urodziłaś najmłodsze dziecko?

Dane kontaktowe

Uzupełnij wszystkie dane aby w pełni
skorzystać z przysługujących Ci benefitów

Twoje korzyści z rejestracji

  • Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Udział w Klubie Pampers: testowanie produktów, konkursy z nagrodami, rabaty
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie

Aby móc otrzymać wszystkie korzyści z rejestracji zaznacz poniższe kwadraty:

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Pelargos spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Prymasa Tysiąclecia 46, 01-242 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000010090, NIP: 5251568829, która jest administratorem moich danych osobowych i Organizatorem „Niebieskiego Konkursu” oraz Programu „Niebieskie Pudełko”. Oświadczam, że zostałam poinformowana o dobrowolnym charakterze podania moich danych osobowych, o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych, o prawie do ich poprawienia, a także o prawie wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania moich danych ze względu na moją szczególną sytuację oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania lub przekazywania innemu administratorowi danych osobowych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Pelargos Sp. z o.o., Al. Prymasa Tysiąclecia 46, Warszawa (dalej: My). Podane przez Ciebie tutaj dane będziemy przetwarzać w celu prowadzenia programu i serwisu „Niebieskie Pudełko”.
Na podstawie Twoich zgód przekażemy podane dane osobowe partnerom współpracującym z nami przy organizacji Programu „Niebieskie Pudełko”, co pozwoli na uzyskanie przez Ciebie kompletu świadczeń w Programie. Nasi partnerzy będą przesyłać Tobie sprofilowane porady, próbki i oferty dostosowane do Ciebie i wieku oraz płci Twojego dziecka. Świadczenia te będą dotyczyć produktów lub usług przeznaczonych dla matek, dzieci oraz dla rodzin. Listę naszych aktualnych partnerów znajdziesz na stronie www.niebieskiepudelko.pl/partnerzy.
Poniższe zgody mają charakter dobrowolny i przysługuje Ci prawo ich wycofania pisząc na adres dane@niebieskiepudelko.pl lub na adres: „Niebieskie Pudełko” Pelargos, Al. Prymasa Tysiąclecia 46, Warszawa.

Zapoznaj się z naszymi Zasadami przetwarzania danych i Regulaminem.

Na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.08.1997 roku – o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2016 roku, poz. 922), niniejszym:

Na podstawie przepisów ustawy o ochronie danych osobowych
rozwiń

Zapoznałam się z regulaminem Programu „Niebieskie Pudełko” organizowanego przez Pelargos sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, dostępnego również na niebieskiepudelko.pl/regulamin i akceptuję jego treść.

Zgoda na komunikację elektroniczną
rozwiń
Zaznacz, aby w pełni skorzystać z przysługujących Ci benefitów

Zgadzam się na przekazanie podanych danych osobowych partnerom współpracującym przy realizacji Programu (np. Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o.).

Zgadzam się, aby Organizator Programu „Niebieskie Pudełko”...
rozwiń

Zgadzam się, aby Organizator Programu „Niebieskie Pudełko” oraz jego partnerzy (np. Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o.) kontaktowali się ze mną w celach marketingowych na podany adres e-mail oraz numer telefonu (np. oferty, bony rabatowe, aktualne promocje) w zakresie dotyczącym produktów i usług dla dzieci, dla matek i dla rodzin.

Comperia Więcej informacji
Comperia

5.10.15
5 10 15

Kupon rabatowy zostanie wysłany na wskazany adres email (w dni robocze) w ciągu 24 godzin od rejestracji.

PBKM
PBKM

Comperia
Comperia

Zgadzam się na przekazanie następujących moich danych: imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu, na rzecz Comperia.pl SA z siedzibą w Warszawie przy ulicy Konstruktorskiej 13, w celu przedstawienia telefonicznej oferty produktów finansowych oferowanych przez Comperia.pl S.A.

Wyrażam zgodę i akceptuję Regulamin (wymagane)