Niebieskie Pudełko Tematy na forum Lifestyle fotoksiążka od family service photo

fotoksiążka od family service photo

Temat zawiera 9 odpowiedzi, i ma 9 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe k.agik960q k.agik960q 1 tydzień, 3 dni temu.

Oglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe elea4321
    elea4321
    Participant

Dostałam własnie emaila z propozycją fotoksiążki dla dziecka gratis płacąc tylko za przesyłkę, czy ktoś może z takiej oferty skorzystał bo nie wiem czy wiąże się to w przyszłości z jakimiś konsekwencjami np będę musiała coś u nich zamawiać. Czytam regulamin i nic nie rozumiem. Czy ktoś wie może coś na ten temat?

Zdjęcie profilowe mortel25
    mortel25
    Participant

ja też dostałam taką propozycje i nie zastanawiałam się zbyt długo zamówiłam. Zapłaciłam 20 zł i czekam ale faktycznie przechodzą mnie różne myśli co z tego wyniknie

Zdjęcie profilowe nika2207
    nika2207
    Participant

Ja zamówiłam i faktycznie zapłaciłam tylko 20 zł za przesyłkę. dostałam książeczkę ze zdjęciami swojego maluszka, może nie jest to coś niezwykłego ale miła pamiątka. Zdjęcia na papierze kredowym, jesli ktos ma czas i cierpliwość może obrobić sobie te zdjęcia, dodać jakieś efekty specjalne. Teraz dostaję tylko czasami informacje o kolejnych promocjach, ale już nie są tak korzystne. 

Zdjęcie profilowe
    Anonim

Odradzam zamawianie! Ja zamówiłam kwadratową foto książkę dopłaciłam(po zniżce, którą można było otrzymać zamiast małego formatu)55zł i niczego nie otrzymałam!!! Puki nie zamówiłam dostawałam odpowiedzi na moje pytania na mail-a,a gdy teraz żądam odpowiedzi -echo…Jestem wściekła,choć minęły już 3tyg,bo chciałam mieć fajną pamiątkę(już nawet nie chodzi o te pieniądze,ale o czas spędzony nad tym i radość starszej córki która bardzo chciała tą książkę!)

Zdjęcie profilowe
    Anonim

Witam ponownie.Po równym miesiącu wkońcu doczekałam się na książkę(gdy napisałam opinię na forum łaskawie mi odpowiedzieli na mail-a,zrobili “drugą” książkę  i dostarczyli…) Nie powiem,książka jest ładna,ale problemów i nerwów kosztowała…Napewno drugi raz nie skorzystam…

Zdjęcie profilowe madziarar
    madziarar
    Participant

Witam. Szkoda czasu na tworzenie tej książki. Poświęciłam na to cały dzień,po czym okazało się, że nie mam jak dokonac płatności za przesyłkę. Dot play nie działa, poza tym jak paypal ma b. złe opinie, nie podam też numeru karty firmie,  z która muszę się kontaktować przez czat. Niestety innej formy płatności jak zwykły przelew nie wchodzi w grę w Niebieskie Pudełko. Nie polecam. 

Zdjęcie profilowe mraczek80
    mraczek80
    Participant

My skorzystaliśmy i mamy fajną pamiątkę z pierwszych 7 dni Jasia:) 

Zdjęcie profilowe dorotajas1
    dorotajas1
    Participant

Odradzam!!! Zamowilam fotoksiazke za którą zapłaciłam ale niestety jej nie otrzymalam :( Podobno wyslali 28.10.2014. Pisałam do obslugi klienta ale niestety bez odzewu. Nie ma zadnego telefonu kontaktowego, a kontakt jedynie przez maila na ktore nikt nie odpowiada.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 lat, 5 miesięcy temu przez Zdjęcie profilowe dorotajas1 dorotajas1.
    Zdjęcie profilowe agnieszkaz2
    agnieszkaz2
    Participant

Fajne promocje pojawiają się na stronie Printu. Zapisanie do newslettera daje dodatkowe korzyści i można otrzymać atrakcyjne kody. Jeśli chciałybyście zaprojektować dobrej jakości fotoksiążkę dla swojego maluszka to zapraszam na stronę: https://printu.pl/fotoksiazka/ :)

Zdjęcie profilowe k.agik960q
    k.agik960q
    Participant

o fajny pomysł :)

Oglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Advertisement

Twoje korzyści z rejestracji

• Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie