Niebieskie Pudełko Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

W tej sekcji zebraliśmy odpowiedzi na pytania, które zadajecie nam najczęściej.
Dla ułatwienia, pogrupowaliśmy je w obszary tematyczne:

Rejestracja w serwisie

Niebieskie Pudełko

Pozostałe pakiety i bezpłatne próbki

Pozostałe pytania

 

Rejestracja w serwisie

Jakie są korzyści z rejestracji na stronie Niebieskie Pudełko?
W wyniku rejestracji na stronie otrzymuje się oferty od naszych partnerów (w tym bezpłatne e-wydania magazynów dla rodziców, kupony rabatowe na zakupy w sklepach z produktami dla dzieci i rodziców) oraz newsletter Niebieskie Pudełko z poradami dostosowanymi do etapu ciąży lub wieku dziecka.

Gdzie mogę się zarejestrować?

Link do rejestracji: http://niebieskiepudelko.pl/rejestracja/

Nie mogę się zarejestrować na stronie, nic nie przychodzi na maila.

Prosimy na wszelki wypadek sprawdzić folder ze spamem – być może wiadomość potwierdzająca rejestrację wpadła właśnie tam. Jeżeli jej tam nie ma – prosimy wysłać wiadomość na adres: kontakt@niebieskiepudelko.pl

Nie mogę zaktualizować mojego profilu na stronie Niebieskie Pudełko. Co mam zrobić?

Proszę wysłać do nas e-mail na adres: kontakt@niebieskiepudelko.pl. Postaramy się pomóc!

 

Niebieskie pudełko

Jak mogę sprawdzić, w których placówkach w moim mieście można odebrać pakiety Niebieskie Pudełko?

Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki placówek na naszej stronie internetowej. Znajdziesz ją w menu głównym, w sekcji „Placówki”. W wyszukiwarce zaznaczasz interesujący Cię pakiet oraz wpisujesz nazwę swojej miejscowości. Link do wyszukiwarki: http://niebieskiepudelko.pl/placowki/

W szpitalu dostałam paczuszkę w szkole rodzenia, ale Niebieskiego Pudełka już nie. Z czego to wynika?

Niestety nie współpracujemy z oddziałami położniczymi we wszystkich placówkach, może więc się zdarzyć, że paczki w szkole rodzenia są dostępne, a Niebieskie Pudełka nie.

Na stronie jest napisane, że współpracujecie z moim szpitalem, a nie dostałam Niebieskiego Pudełka. Dlaczego?

Nasz dział techniczny zajmuje się aktualizacją placówek na stronie – prosimy o chwilę cierpliwości. Natomiast o pakiet „Niebieskie Pudełko – Skarb Malucha” zawsze warto spytać w placówce.

Czy jest możliwość wysyłki Niebieskiego Pudełka pocztą?

Nie wysyłamy pakietów „Niebieskie Pudełko – Skarb Malucha” pocztą. Można je odebrać tylko w placówkach służby zdrowia, które z nami współpracują.

Jestem zainteresowana Państwa gazetką „Pierwszy rok razem” w wersji papierowej. Czy jest możliwość wysłania jej pocztą?

Poradnik „Pierwszy Rok Razem” jest integralnym elementem „ Niebieskiego Pudełka – Skarb Malucha”, które przekazywane jest mamom tuż po urodzeniu dziecka w placówkach służby zdrowia. Niestety nie ma możliwości jego otrzymania za pośrednictwem poczty.

Urodziłam dziecko, ale nie dostałam „Niebieskiego Pudełka”.
Przykro nam, że nie otrzymałaś „Niebieskiego Pudełka”. Ten pakiet można otrzymać po porodzie tylko we współpracujących z nami szpitalach położniczych. Być może Twój szpital nie jest na liście współpracujących z nami placówek. Jeżeli chcesz się upewnić, czy szpital z nami współpracuje, spytaj położną o „Niebieskie Pudełko”.

Nie dostałam „Niebieskiego Pudełka” mimo że wypełniłam ankietę, a koleżanka z Sali obok je otrzymała. Co mogę zrobić?

Wyślij do nas e-mail na adres kontakt@niebieskiepudelko.pl i napisz, o jaką placówkę chodzi (miasto, nazwa placówki), oraz kiedy miało to miejsce. Sprawdzimy, co było przyczyną sytuacji i postaramy się to poprawić.

 

Pozostałe pakiety i bezpłatne próbki

Jak mogę sprawdzić, w których placówkach w moim mieście można odebrać pakiety próbek?

Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki placówek na naszej stronie internetowej. Znajdziesz ją w menu głównym, w sekcji „Placówki”. W wyszukiwarce zaznaczasz interesujący Cię pakiet oraz wpisujesz nazwę swojej miejscowości. Link do wyszukiwarki: http://niebieskiepudelko.pl/placowki/

Gdzie i jak można otrzymać pakiety próbek?

Pakiety, takie jak „Będę Mamą”, „Wkrótce razem USG”, „Już wkrótce będę Mamą” czy „Niebieskie Pudełko – Skarb Malucha” można bezpłatnie odebrać we współpracujących z nami placówkach służby zdrowia. Pakiety są dostosowane do etapu ciąży, na którym aktualnie jesteście lub wieku dziecka. Możecie spytać o nasze pakiety w swoim szpitalu, szkole rodzenia lub u lekarza ginekologa.

Co zrobić, aby dostać próbki na 3. trymestr?

Po prostu zapytaj o pakiet “Będę Mamą” w swoim gabinecie ginekologicznym podczas najbliższej wizyty.

Jak zamawia się próbki?

Czy pytałaś o pakiet „Niebieskie Pudełko” w swoim szpitalu? W tym pakiecie możesz znaleźć materiały edukacyjne i próbki produktów.
Poza tym w wyniku rejestracji na naszej stronie internetowej otrzymuje się m.in. oferty od naszych partnerów, w tym bezpłatne e-wydania magazynów dla rodziców, kupony rabatowe na zakupy w sklepach z produktami dla dzieci i rodziców oraz newsletter Niebieskie Pudełko z poradami dostosowanymi do etapu ciąży lub wieku dziecka.

Założyłam konto w serwisie i nie otrzymałam próbek. Co mam zrobić?

W wyniku rejestracji na stronie otrzymuje się oferty od naszych partnerów (w tym bezpłatne e-wydania magazynów dla rodziców, kupony rabatowe na zakupy w sklepach z produktami dla dzieci i rodziców) oraz newsletter Niebieskie Pudełko z poradami dostosowanymi do etapu ciąży lub wieku dziecka. Natomiast pakiety z bezpłatnymi próbkami, takie jak „Niebieskie Pudełko – Skarb Malucha” można odebrać jedynie we współpracujących z nami szpitalach położniczych. Pozdrawiamy!

Do kogo są skierowane poszczególne pakiety próbek i gdzie można je odebrać?
„Będę Mamą” – dla kobiet w I trymestrze ciąży, dystrybuowane w wybranych, współpracujących z nami gabinetach ginekologicznych

 • “Już Wkrótce Będę Mamą” – dla kobiet w II i III trymestrze ciąży. Punktami dystrybucji są współpracujące z nami szkoły rodzenia
 • 3. “Wkrótce Razem” – dla kobiet w ciąży w III trymestrze ciąży. Można je odebrać we współpracujących z nami gabinetach ginekologicznych posiadających USG.
 • “Niebieskie Pudełko” – dla kobiet, które właśnie urodziły dziecko. Są rozdawane przy porodzie we współpracujących z nami szpitalach z oddziałami ginekologiczno-położniczymi.


Chciałabym otrzymać pakiety próbek dla kobiet w ciąży. Co mam zrobić?

Pakiety dla kobiet w ciąży można odebrać we współpracujących z nami placówkach służby zdrowia. Aby je znaleźć w swojej okolicy, skorzystaj z naszej wyszukiwarki: http://niebieskiepudelko.pl/placowki/ Wystarczy zaznaczyć w niej interesujący Cię pakiet i wpisać nazwę miejscowości. Więcej o pakietach możesz poczytać tutaj: http://niebieskiepudelko.pl/pakiety/

Czy muszę korzystać z usług placówki, by móc odebrać tam pakiet próbek dla kobiet w ciąży?
Zwykle pakiety odbiera się w placówce, z której usług korzystamy. Jeśli jednak dana placówka z nami nie współpracuje, można spróbować poprosić o pakiet w miejscu, w którym nie jest się zarejestrowanym.

 

Pozostałe pytania

Gdzie mogę otrzymać bezpłatne poradniki?

Nasze poradniki są dostępne w formie darmowych e-booków tutaj: 
http://niebieskiepudelko.pl/darmowe-poradniki/ 

Co się stało ze stroną http://www.familyservicephoto.pl/? Zauważyłam, że tworzenie fotoksiążek jest niedostępne i nie ma dostępu do poprzednich albumów.

Zakończyliśmy współpracę z firmą, która prowadziła dla nas serwis Niebieskie Pudełko Photo. W tym momencie na stronie można zamówić foto książki z sesji robionych przez naszych fotografów w szpitalach położniczych. Jeżeli chcesz uzyskać dostęp do wgranych przez siebie wcześniej zdjęć i albumów, wejdź na stronę www.photobox.pl

 

Jeżeli macie swoje propozycje pytań, które powinniśmy uwzględnić w tej sekcji, wyślijcie e-mail na adres: kontakt@niebieskiepudelko.pl

 

Twoje korzyści z rejestracji

 • Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
 • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
 • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
 • Udział w społeczności Mam na forum
 • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
 • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
 • Bezpłatny voucher zniżkowy od Philips Avent
 • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
 • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
 • Konkursy z nagrodami
 • Udział w Niebieskim Konkursie
ZAREJESTRUJ SIĘ

Pakiety

Pakiety

Placówki