Strona główna » Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

W tej sekcji zebraliśmy odpowiedzi na pytania, które zadajecie nam najczęściej.
Dla ułatwienia, pogrupowaliśmy je w obszary tematyczne:

Rejestracja w serwisie

Niebieskie Pudełko

Pozostałe pakiety i bezpłatne próbki

Pozostałe pytania

 

REJESTRACJA W SERWISIE

Jakie są korzyści z rejestracji na stronie Niebieskie Pudełko?
W wyniku rejestracji na stronie otrzymuje się zaproszenia do konkursów i testowania produktów, oferty od naszych partnerów (w tym kupony rabatowe na zakupy w sklepach z produktami dla dzieci i rodziców), informacje o naszych nowych bezpłatnych pakietach z próbkami produktów oraz newsletter ekspercki Niebieskie Pudełko z poradami dostosowanymi do etapu ciąży lub wieku dziecka.

Gdzie mogę się zarejestrować?

Link do rejestracji: https://niebieskiepudelko.pl/rejestracja/

Nie mogę się zarejestrować na stronie, nic nie przychodzi na maila.

Prosimy na wszelki wypadek sprawdzić folder ze spamem – być może wiadomość potwierdzająca rejestrację wpadła właśnie tam. Jeżeli jej tam nie ma – prosimy wysłać wiadomość na adres: kontakt@niebieskiepudelko.pl

Nie mogę zaktualizować mojego profilu na stronie Niebieskie Pudełko. Co mam zrobić?

Proszę wysłać do nas e-mail na adres: kontakt@niebieskiepudelko.pl. Postaramy się pomóc!

 

NIEBIESKIE PUDEŁKO

Jak mogę sprawdzić, w których placówkach w moim mieście można odebrać pakiety Niebieskie Pudełko?

Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki placówek na naszej stronie internetowej. Znajdziesz ją na stronie głównej, w sekcji „Placówki”. W wyszukiwarce zaznaczasz interesujący Cię pakiet oraz wpisujesz nazwę swojej miejscowości. Link do wyszukiwarki: https://niebieskiepudelko.pl/placowki/

W przyszpitalnej szkole rodzenia dostałam Wasz pakiet, a Niebieskiego Pudełka po porodzie w tym samym szpitalu już nie. Dlaczego?

Niestety nie współpracujemy z oddziałami położniczymi we wszystkich placówkach, może więc się zdarzyć, że paczki w szkole rodzenia są dostępne, a Niebieskie Pudełka na oddziale położniczym nie. Zawsze jednak warto dopytać położną o pakiet Niebieskie Pudełko. Można również sprawdzić, czy dany szpital z nami współpracuje na stronie www: https://niebieskiepudelko.pl/placowki/.

Na stronie jest napisane, że współpracujecie z moim szpitalem, a nie dostałam Niebieskiego Pudełka. Dlaczego?

Nasz dział techniczny zajmuje się aktualizacją placówek na stronie.. Natomiast o pakiet „Niebieskie Pudełko – Skarb Malucha” zawsze warto spytać w placówce. Jeśli doświadczysz takiej sytuacji – placówka współpracuje z nami, a mimo to nie otrzymałaś Niebieskiego Pudełka – napisz do nas wiadomość na kontakt@niebieskiepudelko.pl. Sprawdzimy, dlaczego tak się stało.

Czy jest możliwość wysyłki Niebieskiego Pudełka pocztą?

Nie wysyłamy pakietów „Niebieskie Pudełko – Skarb Malucha” pocztą. Można je odebrać tylko w placówkach służby zdrowia, które z nami współpracują. Wystarczy, że klikniesz w poniższy link https://niebieskiepudelko.pl/placowki/ i wpiszesz interesujące Cię miasto.

Urodziłam dziecko, ale nie dostałam „Niebieskiego Pudełka”.
Przykro nam, że nie otrzymałaś „Niebieskiego Pudełka”. Ten pakiet można otrzymać po porodzie tylko we współpracujących z nami szpitalach położniczych. Być może Twój szpital nie jest na liście współpracujących z nami placówek. Jeżeli chcesz się upewnić, czy szpital z nami współpracuje, spytaj położną o „Niebieskie Pudełko”. Możesz to również sprawdzić w naszej wyszukiwarce placówek medycznych: https://niebieskiepudelko.pl/placowki/

Jestem zainteresowana Państwa poradnikiem „Pierwszy rok razem” w wersji papierowej. Czy jest możliwość wysłania go pocztą?

Poradnik „Pierwszy Rok Razem” jest integralnym elementem „Niebieskiego Pudełka – Skarb Malucha”, które przekazywane jest mamom tuż po urodzeniu dziecka w placówkach służby zdrowia. Niestety nie ma możliwości jego otrzymania za pośrednictwem poczty. Poradnik można otrzymać w wersji elektronicznej po zalogowaniu się na stronie www.niebieskiepudełko.pl.

Nie dostałam „Niebieskiego Pudełka”, a koleżanka z sali obok je otrzymała. Co mogę zrobić?

Wyślij do nas e-mail na adres kontakt@niebieskiepudelko.pl i napisz, o jaką placówkę chodzi (miasto, nazwa placówki), oraz kiedy miało to miejsce. Sprawdzimy, co było przyczyną sytuacji i postaramy się to poprawić.

 

POZOSTAŁE PAKIETY I BEZPŁATNE PRÓBKI

Jak mogę sprawdzić, w których placówkach w moim mieście można odebrać pakiety próbek?

Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki placówek na naszej stronie internetowej. Znajdziesz ją w menu głównym, w sekcji „Placówki”. W wyszukiwarce zaznaczasz interesujący Cię pakiet oraz wpisujesz nazwę swojej miejscowości. Link do wyszukiwarki: https://niebieskiepudelko.pl/placowki/

Gdzie i jak można otrzymać pakiety próbek?

Pakiety, takie jak „Będę Mamą”, „Niebieskie Pudełko – Skarb Malucha”, czy „Mam 6 miesięcy” można bezpłatnie odebrać we współpracujących z nami placówkach służby zdrowia. Pakiety są dostosowane do etapu ciąży, na którym aktualnie jesteście lub wieku dziecka. Możecie spytać o nasze pakiety w swoim szpitalu, szkole rodzenia, u lekarza ginekologa lub w punkcie szczepień.

Co zrobić, aby dostać próbki na 3. trymestr?

Po prostu zapytaj o pakiet „Będę Mamą” w swojej szkole rodzenia lub gabinecie ginekologicznym podczas najbliższej wizyty. Pakiety dostępne są we współpracujących z nami placówkach medycznych, ich lista dostępna jest tutaj: https://niebieskiepudelko.pl/placowki/.

Jak zamawia się próbki?

Czy pytałaś o pakiet „Niebieskie Pudełko” w swoim szpitalu? W tym pakiecie możesz znaleźć materiały edukacyjne i próbki produktów.
Poza tym w wyniku rejestracji na naszej stronie internetowej otrzymuje się m.in. zaproszenia do konkursów i testowania produktów, informacje o naszych nowych bezpłatnych pakietach z próbkami produktów, oferty specjalne od naszych partnerów, kupony rabatowe na zakupy w sklepach z produktami dla dzieci i rodziców oraz newsletter ekspercki Niebieskie Pudełko z poradami dostosowanymi do etapu ciąży lub wieku dziecka.

Założyłam konto w serwisie i nie otrzymałam próbek. Co mam zrobić?

W wyniku rejestracji na stronie otrzymuje się zaproszenia do konkursów i testowania produktów, informacje o naszych nowych bezpłatnych pakietach z próbkami produktów, oferty specjalne od naszych partnerów (w tym kupony rabatowe na zakupy w sklepach z produktami dla dzieci i rodziców) oraz newsletter ekspercki Niebieskie Pudełko z poradami dostosowanymi do etapu ciąży lub wieku dziecka. Natomiast pakiety z bezpłatnymi próbkami, takie jak „Niebieskie Pudełko – Skarb Malucha” można odebrać jedynie we współpracujących z nami placówkach, ich lista dostępna jest tutaj: https://niebieskiepudelko.pl/placowki/. Pozdrawiamy!

Do kogo są skierowane poszczególne pakiety próbek i gdzie można je odebrać?

 • “Będę Mamą” – dla kobiet w III trymestrze ciąży. Punktami dystrybucji są współpracujące z nami szkoły rodzenia i gabinety ginekologiczne z USG.
 • “Niebieskie Pudełko” – dla kobiet, które właśnie urodziły dziecko. Są wręczane przy porodzie we współpracujących z nami szpitalach z oddziałami położniczymi.
 • „Mam 6 miesięcy” – dla dziecka w 6. miesiącu życia. Można odebrać podczas obowiązkowego szczepienia w 5/6. miesiącu życia dziecka w przychodni POZ.


Chciałabym otrzymać pakiety próbek dla kobiet w ciąży. Co mam zrobić?

Pakiety dla kobiet w ciąży można odebrać we współpracujących z nami placówkach służby zdrowia. Aby je znaleźć w swojej okolicy, skorzystaj z naszej wyszukiwarki: https://niebieskiepudelko.pl/placowki/ Wystarczy zaznaczyć w niej interesujący Cię pakiet i wpisać nazwę miejscowości. Więcej o pakietach możesz poczytać tutaj: https://niebieskiepudelko.pl/pakiety/

Czy muszę korzystać z usług placówki, by móc odebrać tam pakiet próbek dla kobiet w ciąży?
Zwykle pakiety odbiera się w placówce, z której usług korzystamy. Jeśli jednak dana placówka z nami nie współpracuje, można spróbować poprosić o pakiet w miejscu, w którym nie jest się zarejestrowanym.

 

 

POZOSTAŁE PYTANIA

Gdzie mogę otrzymać bezpłatne poradniki?

Nasze poradniki są dostępne w formie darmowych e-booków tutaj:
https://niebieskiepudelko.pl/darmowe-poradniki/ 

 

 


 

Jeżeli macie swoje propozycje pytań, które powinniśmy uwzględnić w tej sekcji, wyślijcie e-mail na adres: kontakt@niebieskiepudelko.pl

 

Advertisement

Twoje korzyści z rejestracji

 • Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
 • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
 • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
 • Udział w społeczności Mam na forum
 • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
 • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
 • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
 • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
 • Konkursy z nagrodami
 • Udział w Niebieskim Konkursie
ZAREJESTRUJ SIĘ

Pakiety

Pakiety

Placówki