Strona główna » Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

W tej sekcji zebraliśmy odpowiedzi na pytania, które zadajecie nam najczęściej.
Dla ułatwienia, pogrupowaliśmy je w obszary tematyczne:

Rejestracja w serwisie

Niebieskie Pudełko

Pozostałe pakiety i bezpłatne próbki

Pozostałe pytania

 

Rejestracja w serwisie

Jakie są korzyści z rejestracji na stronie Niebieskie Pudełko?
W wyniku rejestracji na stronie otrzymuje się oferty od naszych partnerów (w tym bezpłatne e-wydania magazynów dla rodziców, kupony rabatowe na zakupy w sklepach z produktami dla dzieci i rodziców) oraz newsletter Niebieskie Pudełko z poradami dostosowanymi do etapu ciąży lub wieku dziecka.

Gdzie mogę się zarejestrować?

Link do rejestracji: https://niebieskiepudelko.pl/rejestracja/

Nie mogę się zarejestrować na stronie, nic nie przychodzi na maila.

Prosimy na wszelki wypadek sprawdzić folder ze spamem – być może wiadomość potwierdzająca rejestrację wpadła właśnie tam. Jeżeli jej tam nie ma – prosimy wysłać wiadomość na adres: kontakt@niebieskiepudelko.pl

Nie mogę zaktualizować mojego profilu na stronie Niebieskie Pudełko. Co mam zrobić?

Proszę wysłać do nas e-mail na adres: kontakt@niebieskiepudelko.pl. Postaramy się pomóc!

 

Niebieskie pudełko

Jak mogę sprawdzić, w których placówkach w moim mieście można odebrać pakiety Niebieskie Pudełko?

Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki placówek na naszej stronie internetowej. Znajdziesz ją w menu głównym, w sekcji „Placówki”. W wyszukiwarce zaznaczasz interesujący Cię pakiet oraz wpisujesz nazwę swojej miejscowości. Link do wyszukiwarki: https://niebieskiepudelko.pl/placowki/

W szpitalu dostałam paczuszkę w szkole rodzenia, ale Niebieskiego Pudełka już nie. Z czego to wynika?

Niestety nie współpracujemy z oddziałami położniczymi we wszystkich placówkach, może więc się zdarzyć, że paczki w szkole rodzenia są dostępne, a Niebieskie Pudełka nie.

Na stronie jest napisane, że współpracujecie z moim szpitalem, a nie dostałam Niebieskiego Pudełka. Dlaczego?

Nasz dział techniczny zajmuje się aktualizacją placówek na stronie – prosimy o chwilę cierpliwości. Natomiast o pakiet „Niebieskie Pudełko – Skarb Malucha” zawsze warto spytać w placówce.

Czy jest możliwość wysyłki Niebieskiego Pudełka pocztą?

Nie wysyłamy pakietów „Niebieskie Pudełko – Skarb Malucha” pocztą. Można je odebrać tylko w placówkach służby zdrowia, które z nami współpracują.

Urodziłam dziecko, ale nie dostałam „Niebieskiego Pudełka”.
Przykro nam, że nie otrzymałaś „Niebieskiego Pudełka”. Ten pakiet można otrzymać po porodzie tylko we współpracujących z nami szpitalach położniczych. Być może Twój szpital nie jest na liście współpracujących z nami placówek. Jeżeli chcesz się upewnić, czy szpital z nami współpracuje, spytaj położną o „Niebieskie Pudełko”.

Jestem zainteresowana Państwa gazetką „Pierwszy rok razem” w wersji papierowej. Czy jest możliwość wysłania jej pocztą?

Poradnik „Pierwszy Rok Razem” jest integralnym elementem „ Niebieskiego Pudełka – Skarb Malucha”, które przekazywane jest mamom tuż po urodzeniu dziecka w placówkach służby zdrowia. Niestety nie ma możliwości jego otrzymania za pośrednictwem poczty.

Nie dostałam „Niebieskiego Pudełka” mimo że wypełniłam ankietę, a koleżanka z Sali obok je otrzymała. Co mogę zrobić?

Wyślij do nas e-mail na adres kontakt@niebieskiepudelko.pl i napisz, o jaką placówkę chodzi (miasto, nazwa placówki), oraz kiedy miało to miejsce. Sprawdzimy, co było przyczyną sytuacji i postaramy się to poprawić.

 

Pozostałe pakiety i bezpłatne próbki

Jak mogę sprawdzić, w których placówkach w moim mieście można odebrać pakiety próbek?

Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki placówek na naszej stronie internetowej. Znajdziesz ją w menu głównym, w sekcji „Placówki”. W wyszukiwarce zaznaczasz interesujący Cię pakiet oraz wpisujesz nazwę swojej miejscowości. Link do wyszukiwarki: https://niebieskiepudelko.pl/placowki/

Gdzie i jak można otrzymać pakiety próbek?

Pakiety, takie jak „Będę Mamą”, „Wkrótce razem USG”, „Już wkrótce będę Mamą” czy „Niebieskie Pudełko – Skarb Malucha” można bezpłatnie odebrać we współpracujących z nami placówkach służby zdrowia. Pakiety są dostosowane do etapu ciąży, na którym aktualnie jesteście lub wieku dziecka. Możecie spytać o nasze pakiety w swoim szpitalu, szkole rodzenia lub u lekarza ginekologa.

Co zrobić, aby dostać próbki na 3. trymestr?

Po prostu zapytaj o pakiet “Będę Mamą” w swoim gabinecie ginekologicznym podczas najbliższej wizyty.

Jak zamawia się próbki?

Czy pytałaś o pakiet „Niebieskie Pudełko” w swoim szpitalu? W tym pakiecie możesz znaleźć materiały edukacyjne i próbki produktów.
Poza tym w wyniku rejestracji na naszej stronie internetowej otrzymuje się m.in. oferty od naszych partnerów, w tym bezpłatne e-wydania magazynów dla rodziców, kupony rabatowe na zakupy w sklepach z produktami dla dzieci i rodziców oraz newsletter Niebieskie Pudełko z poradami dostosowanymi do etapu ciąży lub wieku dziecka.

Założyłam konto w serwisie i nie otrzymałam próbek. Co mam zrobić?

W wyniku rejestracji na stronie otrzymuje się oferty od naszych partnerów (w tym bezpłatne e-wydania magazynów dla rodziców, kupony rabatowe na zakupy w sklepach z produktami dla dzieci i rodziców) oraz newsletter Niebieskie Pudełko z poradami dostosowanymi do etapu ciąży lub wieku dziecka. Natomiast pakiety z bezpłatnymi próbkami, takie jak „Niebieskie Pudełko – Skarb Malucha” można odebrać jedynie we współpracujących z nami szpitalach położniczych. Pozdrawiamy!

Do kogo są skierowane poszczególne pakiety próbek i gdzie można je odebrać?
„Będę Mamą” – dla kobiet w I trymestrze ciąży, dystrybuowane w wybranych, współpracujących z nami gabinetach ginekologicznych

 • “Już Wkrótce Będę Mamą” – dla kobiet w II i III trymestrze ciąży. Punktami dystrybucji są współpracujące z nami szkoły rodzenia
 • 3. “Wkrótce Razem” – dla kobiet w ciąży w III trymestrze ciąży. Można je odebrać we współpracujących z nami gabinetach ginekologicznych posiadających USG.
 • “Niebieskie Pudełko” – dla kobiet, które właśnie urodziły dziecko. Są rozdawane przy porodzie we współpracujących z nami szpitalach z oddziałami ginekologiczno-położniczymi.


Chciałabym otrzymać pakiety próbek dla kobiet w ciąży. Co mam zrobić?

Pakiety dla kobiet w ciąży można odebrać we współpracujących z nami placówkach służby zdrowia. Aby je znaleźć w swojej okolicy, skorzystaj z naszej wyszukiwarki: https://niebieskiepudelko.pl/placowki/ Wystarczy zaznaczyć w niej interesujący Cię pakiet i wpisać nazwę miejscowości. Więcej o pakietach możesz poczytać tutaj: https://niebieskiepudelko.pl/pakiety/

Czy muszę korzystać z usług placówki, by móc odebrać tam pakiet próbek dla kobiet w ciąży?
Zwykle pakiety odbiera się w placówce, z której usług korzystamy. Jeśli jednak dana placówka z nami nie współpracuje, można spróbować poprosić o pakiet w miejscu, w którym nie jest się zarejestrowanym.

 

Pozostałe pytania

Gdzie mogę otrzymać bezpłatne poradniki?

Nasze poradniki są dostępne w formie darmowych e-booków tutaj: 
https://niebieskiepudelko.pl/darmowe-poradniki/ 

Co się stało ze stroną http://www.familyservicephoto.pl/? Zauważyłam, że tworzenie fotoksiążek jest niedostępne i nie ma dostępu do poprzednich albumów.

Zakończyliśmy współpracę z firmą, która prowadziła dla nas serwis Niebieskie Pudełko Photo. W tym momencie na stronie można zamówić foto książki z sesji robionych przez naszych fotografów w szpitalach położniczych. Jeżeli chcesz uzyskać dostęp do wgranych przez siebie wcześniej zdjęć i albumów, wejdź na stronę www.photobox.pl

 

Jeżeli macie swoje propozycje pytań, które powinniśmy uwzględnić w tej sekcji, wyślijcie e-mail na adres: kontakt@niebieskiepudelko.pl

 

Twoje korzyści z rejestracji

 • Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
 • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
 • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
 • Udział w społeczności Mam na forum
 • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
 • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
 • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
 • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
 • Konkursy z nagrodami
 • Udział w Niebieskim Konkursie
ZAREJESTRUJ SIĘ

Pakiety

Pakiety

Placówki