Imiona dla maluszków :)

Temat zawiera 127 odpowiedzi, i ma 118 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe stokrotka1008o7 stokrotka1008o7 3 miesięcy, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 128 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe HelloMyVicky
    HelloMyVicky
    Participant

W moim brzuszku zamieszkała Victoria , a gdyby zagościł tam chłopiec to nosiłby imię Kubuś..

Zdjęcie profilowe 123Orzel123
    Sylwia Orlikowska
    Participant

u mnie w brzuszku buszuje maleńka Klaudia dla chłopca mieliśmy wybrane Pawełek lub Oskar, dla mnie płeć nie ma znaczenia ważne aby maleństwo zdrowo rosło

Zdjęcie profilowe
    Anonim

My mamy chłopczyka  w brzuszku jeszcze i … mi bardzo podoba się imię Jakub :) ale mężowi się tak średnio podoba;) natomiast to jakie on wymyśla (Błażej, Emil, Tobiasz…) że mi się nie podobają zupełnie.. mamy jeszcze trochę czasu więc może dojdziemy do porozumienia:)

Zdjęcie profilowe bieta
    bieta
    Participant

U mnie pierwszy raz stwierdzono, że to chłopiec, a potem że prawdopodobnie dziewczynka, także do końca nie wiemy, ale w sumie cieszę się, że będziemy mieć niespodziankę. 

Dziewczynka będzie Polą, Hanią lub Nelą, a chłopczyk to Alan, Samuel lub Daniel.

pozdrowionka :)

Zdjęcie profilowe justynamz
    justynamz
    Participant

Witam.U mnie 2lekarzy jednoczesnie powiedzialo ze bedzie chlopczyk wiec bedzie slodki Filip:-)a jesli bedzie dziewczynka teraz lub w przyszlosci to bedzie Julka.pozdrawiam

Zdjęcie profilowe Pscolka26
    Pscolka26
    Participant

U mnie gin. powiedział wstępnie, że będzie chłopak ale jeszcze nie jest pewien. Chociaż coś tam między nogami widać:)

Jeśli chodzi o imiona dla chłopaka to nam się podoba Patryk, Bartek lub Kuba, a dziewczynka Julia i Wiktoria. Przy czym imię dla dziewczynek to był moj pomysł a mężowi też się spodobały te imiona, a dla chłopaków to męża sprawka. Póki co

My z mężem nie patrzymy na to, że jest  teraz moda na imiona takie jak Julia czy Kubuś. Po prostu nam się podobają i tyle.

Moim zdaniem wybierając imie trzeba patrzeć na to, żeby dziecka nie skrzywdzić, bo w przyszłości będzie mieć pretensje o to do nas. Ale to jest tylko moje zdanie i ktoś może się nie zgadzać z tym.

Pozdrawiam zdecydowane i mniej zdecydowane mamy:)

Zdjęcie profilowe DagmaraN
    DagmaraN
    Participant

Dziewczyny lepiej Anna Agnieszka czy Anna Maria? ;) 

Zdjęcie profilowe adussiaa24
    adussiaa24
    Participant

hej dziewczyny ja w pierwszej ciąży od zobaczenia testu z 2 krechami pogłaskałam się po brzuchu mówiąc witaj Kubusiu :) teraz mały ma 2 lata,a obecnie jestem w 23 tyg z Majeczką ..nie chwaląc sie też w 7 tyg intuicja mnie nie zawiodła :) ja wybierałam imiona dla dzieci choć teraz kłótnie z mężem były bo sobie Matyldę wymyślił albo Antoninę,na co rzecz jasna nie pozwolę on nie ma gustu hehe,a więc ja dam Maja,choć ładne są tez Laura,Patrycja,Nikola,Inga,Wiki :) a o chłopcu nie myślałam..choć ładne są Alan,Filip,Kamil,Artur,ale mojego Kuby nic nie pobije :)pozdrawiam

Zdjęcie profilowe emiha
    emiha
    Participant

hej dziewczynki !

Ja tez czułam ze będzie chłopiec i od poczatku był Antkiem:)

I nie wyobrażam sobie jakbym mogła do niego inaczej mówic:)

Myślę ze każdy rodzic wybierze dla Swojego maleństwa najpiękniejsze imię. To kwestia gustu :)

Zdjęcie profilowe aga_agi
    aga_agi
    Participant

Witam,

właśnie zgadzam się z tym każde imię dziecka jest dla rodzica najpiękniejsze i tak ma być :). Mnie intuicja zawiodła, myślałam, że chłopak będzie. Jednak lekarz na ostatniej wizycie wypatrzył, właściwie to nie wypatrzył :) i będzie Dominika. Gdyby jednak był syn to mieliśmy odmienne zdania z mężem – ja- Tymoteusz on -Oskar.

Zdjęcie profilowe Kasia.88
    Kasia.88
    Participant

Witam mamusie :)

My z mężem jeszcze nie wiemy co będzie, ale wybraliśmy dla dziewczynki- Oliwia a dla chłopca Grzesiu :) Mój mąż i tak jest przekonane to będzie chłopczyk :) Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe aga_agi
    aga_agi
    Participant

Grześ jak mój brat :)

Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe paula1907
    paula1907
    Participant

U nas będzie Gabriela  w rodzinie mojego męża będzie to pierwsza dziewczynka po 36 latach

Dla chłopca wybraliśmy imię Ignacy

Zdjęcie profilowe kasia8204
    kasia8204
    Participant

My z mężem jeszcze się zastanawiamy czy Zuzanna czy Anna :) Ja od początku jak się dowiedziałam że będzie córeczka mówiłam Zuza i chyba tak zostanie :)

Zdjęcie profilowe Pineska_84
    Pineska_84
    Participant

Hehe.. ja w sumie jeszcze będąc małą dziewczynką :) wiedziałam, że jak kiedyś sama będę mieć córeczkę to dam Jej na imię Wiktoria :) i tak też się stało. I mimo, że na początku mąż zaakceptował to imię, bo również się Mu podobały to i tak jeszcze padały inne propozycje m.in. Kornelia. Ale suma sumarum stanęło na moim :) 

W ogóle mąż to chciał a przynajmiej marzył Mu się chłopak. Ale urodziła się córeczka i od tej pory świata poza Nią nie widzi. Nie bez kozery mówi się "córunia tatunia" :)

Oglądasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 128 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Twoje korzyści z rejestracji

• Udział w Niebieskim Konkursie
  • Darmowe e-booki
  • Darmowe szkolenia online
  • Newsletter z poradami na 34 tygodnie ciąży
    i 12 miesięcy życia dziecka
  • Oferty i zniżki dopasowane do Ciebie
  • Wymiana doświadczeń na Forum
ZAREJESTRUJ SIĘ

Pakiety

Pakiety

Placówki