Niebieskie Pudełko Tematy na forum Małe dziecko dziecko nie chce nosić majtek!

dziecko nie chce nosić majtek!

Temat zawiera 5 odpowiedzi, i ma 5 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe maksymniko.dorota12345kq maksymniko.dorota12345kq 1 miesiąc, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe anna.olecka12
    anna.olecka12
    Participant

Witam, moja 2.5 letnia córka od kilku dni nie chce nosić majtek! Teraz jest w domu bo jest chora to nie ma jeszcze takiego problemu , ale boję się co będzie jak wyzdrowieje i pójdzie do przedszkola? Nie wiem co mam robić , nic nie pomaga. Poradźcie coś!

Zdjęcie profilowe Anny_Bee
    Anny_Bee
    Participant

Ja mam ten sam problem. Mój synek chodzi bez majtek po domu i sika na nocnik. O ubraniu spodni lub majtek nie ma mowy. Buntuje się i ucieka. Narazie raz udalo nam się go ubrać, ale tylko jak się posikał, to o zalożeniu ubranka nie było już mowy.

Zdjęcie profilowe agaimisia
    agaimisia
    Participant

przejdzie :) moja tez miala taki moment,ze nie bylo mowy o tym zeby nosic majtki i latala z gola pupa. teraz tez czasem lata po domu bez majtek poprostu trzeba to przeczekac

Zdjęcie profilowe Anny_Bee
    Anny_Bee
    Participant

hee potwierdzam :o) Mojemu synkowi niedawno przeszło latanie na golasa. Odczekałam… i teraz bez problemu ubieram mu majtusie podczas nauki siusiania do nocnika :o)

Zdjęcie profilowe kiniaf
    kiniaf
    Participant

a moja 3 letnia córcia to by tylko w samych majtkach chodziła, nawet jak do kogoś pojedziemy to od razu spodnie i skarpeki ściąga:(

Moja córka czteroletnia nie chce chodzić do przedszkola i nie chcę nosi majtek wszystkiego próbowałam mam z nią bardzo trudny czas nie wiem co mam zrobić

Oglądasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Twoje korzyści z rejestracji

• Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie
ZAREJESTRUJ SIĘ