objawy ciąży?

Temat zawiera 24 odpowiedzi, i ma 21 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe kam.brzoza89zf kam.brzoza89zf 1 tydzień, 3 dni temu.

Oglądasz 10 wpisów - od 16 do 25 (z 25 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe alicjasitarek
    alicjasitarek
    Participant

pierwsze objawy mialam wymioty i takie tam:P

Zdjęcie profilowe alicjasitarek
    alicjasitarek
    Participant

pierwsze objawy mialam wymioty i takie tam:P

Zdjęcie profilowe ewka1232
    ewka1232
    Participant

z pierwszym dzieckiem do 4 miesiaca nie ,ialam zadnych objawow,ale wiedzialam ze jestem w ciazy bo sie staralismy wiec dosc czesto robilam testy az ktoregos dnia sie udalo, za to po 4 miesiacu mialam okropne bole podbrzusza, zgage, skurcze lydek, bol kregoslupa. z druga ciaza bylam bardzo senna, moglam spac wszedzie i caly czas
    :)

Zdjęcie profilowe mojamaja
    mojamaja
    Participant

w 2 i 3 m-cu ciąży miałam bóle brzucha, raz wymiotowałam, całe dnie spałam. W następnych miesiącach skurcze w nogach, powiększenie się piersi, no i rosnący brzuszek. Pod sam koniec ciąży miałam trudności z ubieraniem spodni majtek i skarpetek, ponieważ tak bolały mnie wszystkie mięśnie.

Zdjęcie profilowe mamcia24
    mamcia24
    Participant

Pierwsze objawy ciąży to bolące piersi, brzuch i ciągłe bieganie do toalety, objawy trochę podobne jak miesiączkowe,  a jak się potwierdziło, że jestem w ciąży to od 7 tygodnia mdłości-zwłaszcza po myciu zębów :). Całe szczęście dolegliwości ustępują około 4 miesiąca…

Zdjęcie profilowe ewkilon
    ewkilon
    Participant

Mnie bolał brzuch jak na okres, ale ponieważ juz tydzień miesiączka mi się spóźniała, zrobiłam test i zobaczyłam dwie kreseczki. Póżniej, gdzieś tak od 8 tygodnia ciąży czułam straszne zmęczenie i mdlił mnie zapach kawy, a wszystko co jadłam miało dla mnie taki sam smak. Ale kiedy tylko zaczął się II trymestr czułam się już znakomicie

Zdjęcie profilowe szkrabiczek
    Grażyna Olczyk
    Participant

Z racji planowanej ciąży i problemów z zajściem chodziłam na sprawdzanie owulacji. Po dniach płodnych byłam sto procent pewna że zaszłam w ciążę. Nie wiem jak to wytłumaczyc ale jakos miałam takie przekonanie. Po dwóch dniach znikło :)  W dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test i wyszły dwie kreseczki ale takie słabe, że prawie nie widoczne. Przed tym jednak bolały mnie bardziej sutki niz piersi co było dla mnie dziwne no i miałam dziwny apetyt ulubiona potrawą był smalec z ogórkami kiszonymi a potem czekolada  :) Na początku nie miałam mdłości ani senności. Mdliło mmnie dopiero po 2 miesiącu do końca 3. Senność przyszła w 4 :)

Zdjęcie profilowe ewmbo
    ewmbo
    Participant

Ja jestem w 9tc:) ciąża była planowana,także gdy tylko o 2 dni spóźnił się okres od razu zrobiłam test- ukazały się dwie kreseczki:) objawy,jakie mnie dopadły: wielkie,nabrzmiałe, bolące piersi, "wkurzone"sutki, silny ból w podbrzuszu, bóle głowy i brak apetytu. Wszystkie te objawy nadal się utrzymuję.

Zdjęcie profilowe kambrzoza89vf
    kambrzoza89vf
    Participant

ból brzucha, nudności i zmiany nastroju to były moje najbardziej charakterystyczne pierwsze objawy ciąży. potem w sumie było oki tylko nie byłam sobą. Dużo jest objawów ciąży, piszą o tym na wielu portalach na przykład tutaj https://mlodamamo.pl/objawy-ciazy-pierwsze-objawy-ciazy/ ale mnie część z nich nie dotyczyła

Zdjęcie profilowe kam.brzoza89zf
    kam.brzoza89zf
    Participant

Ach te objawy ciąży, nigdy nie wiadomo do końca czy dotyczą one ciąży, czy to w wyniku stresu czy innych problemów. U mnie nie było w tym nic nadzwyczajnego… spóźniał mi się okres. Takich typowych objawów jak tutaj można wyczytać: https://mlodamamo.pl/objawy-ciazy-pierwsze-objawy-ciazy/ to nie miałam :) Dopiero potem w 2-3 miesiącu pojawiły się nudności, złość, rozdrażnienie czy senność – po za tym nic nadzwyczajnego.

Oglądasz 10 wpisów - od 16 do 25 (z 25 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Advertisement

Twoje korzyści z rejestracji

• Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie