Jaki sport uprawiacie?

Temat zawiera 48 odpowiedzi, i ma 37 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe k.agik960q k.agik960q 1 tydzień, 3 dni temu.

Oglądasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 49 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe anna.olecka12
    anna.olecka12
    Participant

W trosce o zdrowie i dobrą kondycję poruszam temat tak jak w tytule :-) Jaki/e sport/y uprawiacie? Czy macie jeszcze czas, by zadbać o swój wygląd fizyczny i czy w ogóle lubicie sport?  Zachecam wszystkich do dyskusji!

Zdjęcie profilowe lolek91
    lolek91
    Participant

Jedyny sport na jaki mam czas i chęć przy 4 miescięcznym dziecku to spacery na świezym powietrzu z malenstwem w wozku.

Zdjęcie profilowe Aniaa
    Aniaa
    Participant

Ja saram sie biegać, ale moge tylko późnym wieczorem…..a teraz przy takim zimnym powietrzu to troche się boje aby sie nie przeziębic i nie zarazić maluszka….a spacerki z wóżkiem sa jak najbardziej super sprawą . 

Zdjęcie profilowe kosmi
    kosmi
    Participant

Sport to podstawa! Zimą rowerek stacjonarny – na to znajdzie się zawsze czas, tak jak na brzuszki i inne ćwiczenia w domu. Aerobik raz w tygodniu i czasami basen, ale to niestety sporadycznie.

Zdjęcie profilowe MAMA:AGA
    MAMA:AGA
    Participant

Jeżdżę konno, niestety na basen nie mam juz czasu.

Zdjęcie profilowe Dariaa
    Dariaa
    Participant

Ja osobiście dałam sobie spokój z jakimikolwiek ćwiczeniami aż do momentu kiedy będę rok po porodzie (obecnie mój synuś ma 6 miesięcy). Ciało musi wrócić do formy samo przez pierwsze miesiące, bo później skóra może nie nadążyć nad regeneracją, a nie chcę mieć mięśni brzucha i płata obwisającej skóry :p Tak więc jeszcze ok. pół roku, a później planuję może jakieś zajęcia z fitnesu? :)

Dla nas mam, samym wysiłkiem fizycznym jest opiekowanie się naszymi pociechami :)

Zdjęcie profilowe mlodayo
    mlodayo
    Participant

właśnie mija mi 6 tygodni od porodu, w przyszłym tygodniu idę do lekarza. Spytam go o ćwiczenia jak mi pozwoli to będę ćwiczyć aerobik. moja Danusia śpi na tyle że znajde czas przez dzień na ćwiczenia. Brzuszki można robić bodajże po ok 3 miesiącach, tak przynajmniej czytałam :]

Zdjęcie profilowe dmaczka
    dmaczka
    Participant

Ja spacerki z córcią oraz jazda na rowerze .

Zdjęcie profilowe dmaczka
    dmaczka
    Participant

Ja spacerki z córcią oraz jazda na rowerze .

Zdjęcie profilowe Kasia260182
    Kasia260182
    Participant

Ja wróciłam do sportu dwa miesiące po porodzie, lekka siłownia + fitness no i oczywiście prawie codzienne spacery z córcią. Sporadycznie basen. Teraz dwa razy w tygodniu aerobic + stanardowo spacerki i czasami jazda na rowerze.

Zdjęcie profilowe Kasia260182
    Kasia260182
    Participant

Ja wróciłam do sportu dwa miesiące po porodzie, lekka siłownia + fitness no i oczywiście prawie codzienne spacery z córcią. Sporadycznie basen. Teraz dwa razy w tygodniu aerobic + stanardowo spacerki i czasami jazda na rowerze.

Zdjęcie profilowe nikka04
    nikka04
    Participant

Ja jestem 3 miesiące po porodzie i mój synek Nikoś jest tak absorbującym niemowlakiem, że nie mam czasu na żadne ćwiczenia. Czasem nawet nie mam czasu pójść do toalety. Ale bardzo pragnę pozbyc się mojej fałdki po ciąży bo nadal ja mam:(

Zdjęcie profilowe nikka04
    nikka04
    Participant

Ja jestem 3 miesiące po porodzie i mój synek Nikoś jest tak absorbującym niemowlakiem, że nie mam czasu na żadne ćwiczenia. Czasem nawet nie mam czasu pójść do toalety. Ale bardzo pragnę pozbyc się mojej fałdki po ciąży bo nadal ja mam:(

Zdjęcie profilowe BasiekStg
    BasiekStg
    Participant

chcialam biegac, zabraklo motywacji. chcialam cwiczyc(takie lekkie cwiczenia zawsze wykonywalam w domu, jakies sklony, rozciaganie, brzuszki, roweryki, wszystko na macie) – zabraklo checi.

Karmię nadal piersią (juz5miesiac)i chyba licze na cud. Nadal mam 12 kilo nad tą wagą jaką mialam dotychczas. jestem zła na siebie bo nie moj=ge zmiescic sie w zadne moje dzinsy a w bluzkach ktore nosilam przed ciazą zle sie czuje bo jak tylko usiade faldka na brzuchu jest mega wielka i widoczna. nigdy nei wstydzialam sie swojego ciala, a teraz owszem, zle sie w nim czuje. staram sie nieco ograniczyc jmoje wielkie porcje jedzenia, ale i tak apetytu jak smok pohamowac nie mogę.;p

Popływałąbym chetnie, niestety w moim miesci nie prowadzi sie zajęc dla maluchów, a najchetniej wybrałabym się z moją Alką.

Więc z cwiczen ruchowych pozostala tylko moja najukochansza forma czyli taniec. Zaczynam nawet Alę przyzwyczajać do wieczornej, przedkąpielowej sesji tanca i wygibasów :D czasem nawet moj chlopiec dołącza sie do nas;)

Zdjęcie profilowe zaklin.klara
    zaklin.klara
    Participant

do BasiekStg

wiesz co kobieto bez urazy ale jestes po prostu leniwa i tyle…. jeski chcesz sie zalic jaka Ty biedna to ie tu na forum… wez się w garsc a nie pozeraj lodowki to moze zgubisz te kg. ja jestem 3 miesiace po porodzie a dokladnie cesarce i zgubilam 15 kg, mam rozmiar co przed ciaza i prawie fantastyczne cialo, ale zamiast narzekac jadlam obiady na parze, chodze na dlugie spacery z dzieckiem wieczorami jezdze na rowerze. pomimo iz karmie piersia znjduje czs i dla siebie i dla mojej coreczki. nie wyobrazam sobie byc taka plazma tluszczu, jestes matka ale i kobieta, ciekawe co Twoj maz czuje… wiem po sobie ze skoro moglam schudnac niewielkimi ograniczeniami to czemu Wy sie uzalacie… a raczej usprawiedliwiacie… nie bede cwiczyc bo dopiero co rodzilam, nie bede cwiczyc bo slyszaam to i tamto ze nie mozna- jestescie w bledzie, radze Wam pomyslec na sobą, chyba ze chcecie wygladac jak wygladacie i to Wam nie przeszkadza. jesli chodzi o mnie to uwielbiam byc kobieta zarowno matka jak i piekna zadbana zona. nic dziwnego ze usmiech z twarzy meza nie znika hehe:P

Oglądasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 49 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Advertisement

Twoje korzyści z rejestracji

• Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie