Co z KROWIM MLEKIEM ??

Temat zawiera 17 odpowiedzi, i ma 18 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe elamirelaqu elamirelaqu 2 tygodnie temu.

Oglądasz 3 wpisy - od 16 do 18 (z 18 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe malwaa
    malwaa
    Participant

Teraz koleżanko to piszesz bzdury. Mleko UHT nie jest zdrowsze. Jak sama wspomniałaś, jest ono poddawane obróbce w wysokiej temperaturze. Co za tym idzie są zabijane zarówno złe jak i DOBRE bakterie. Wiele wartościowych składników mleka jest więc niszczonych. Jedyne co pozostaje w tym mleku to walor smakowy.

Zdjęcie profilowe magdalenachron85a3
    magdalenachron85a3
    Participant

Moja córeczka jest wcześniakiem (33 tydz.) i szczerze mówiąc podałam jej kupne mleko z kartonika 0.5 dosypujac troszeczkę kaszki mannej gdy ukończyła 4 miesiące. Starszej córce również podałam gdzy ukończyła 5 miesięcy ale 2.0 w kartonie pół na pół z przygotowaną wodą i nic im nie jest.

Zdjęcie profilowe elamirelaqu
    elamirelaqu
    Participant

Córka jak skończyła 6 miesiąc dostaje danio i bardzo jej smakuje .Nic jej nie zaszkodziło, je co drugi dzień .Jest 4 dzieckiem i wszystkim tak podawałąm .Wiadomo ,że i tak najpierw trzeba sprawdzić czy dziecko będzie tolerować ,u nas nie było problemów ,ale może być różnie każdy ma inny organizm.A jeżeli chodzi chodzi o mleko typowo z kartonika to ja dawałąm dziecią z płatkami ale to już jak miały więcej ząbków ,czyli około roczku.

Oglądasz 3 wpisy - od 16 do 18 (z 18 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Advertisement

Twoje korzyści z rejestracji

• Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie