Niebieskie Pudełko Tematy na forum Niemowlę Jak wypełnić niebieski formularz, jak dostać niebieskie pudełko

Jak wypełnić niebieski formularz, jak dostać niebieskie pudełko

Temat zawiera 12 odpowiedzi, i ma 10 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe fashion.freakuv fashion.freakuv 3 tygodnie, 1 dzień temu.

Oglądasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe FIESTA
    FIESTA
    Participant

Witam chciała bym się dowiedzieć jak wypełnić niebieski formularz.

Nigdzie go nie mogę znaleść.

Może ktoś może podesłać link, albo pomuc w znalezieniu

Pozdrawiam

Kasia

Zdjęcie profilowe madzia2177
    madzia2177
    Participant

Witaj

Z tego co mi wiadomo to niebieskie formularz otrzymasz w szpitalu gdy będziesz wychodzić do domu to otrzymasz tzw wyprawkę ( niebieskie pudełko lub dzidziuś) a oprucz tego dostaniesz do wypełnienia dodatkoew kartki dzieki czemu będziesz otrzymywać dla swojego dziecka darmowe próbki i poradniki

pozdrawiam

Zdjęcie profilowe MARIOLKAA
    MARIOLKAA
    Participant

dziewczyny ale jak ja nie dostałam w szpitalu żadnej wyprawki i nie wypełniałam żadnego formularza to jak dostać niebieskie pudełko

Zdjęcie profilowe Aszera
    Aszera
    Participant

WITAM

JA W PRAWDZIE DOSTAŁAM W SZPITALU TO PUDEŁKO I WYPEŁNIŁAM FORMULARZ ALE TRZEBA BYŁO NA NIM JESZCZE PRZEPISAĆ KOD Z PUDEŁKA ALE ZA NIM NAM DALI OWO PUDEŁECZKO FORMULARZE JUZ ZDĄŻYLI ZABRAĆ I NIE SPISAŁAM NUMERU A DO DZIŚ NIE DOSTAŁAM ŻADNYCH INNYCH PROMOCYJNYCH PRÓEK, ALE JESZCZE POCZEKAM CHOĆ MINEŁY 2 MIESIĄCE

Zdjęcie profilowe anczess
    anczess
    Participant

kod możesz wpisać tutaj na stronie  family service :) jeśli tego nie zrobisz to może być tak że nic ci nie przyślą :( mój synek skończył 3 miesiące i dotaliśmy paczuszkę z hippa i kod uprawniający do odebrania drugiej paczki w rossmannie :)

Zdjęcie profilowe vlea
    vlea
    Participant

A gdzie sie wpisuje ten kod z pudełka na tej stroni ja mialam tak ze pudelko dostalam ale bez zadnego formularza.

Zdjęcie profilowe zielkate
    zielkate
    Participant

kurde ja tam samo nie wiem gdzie wpisac :((prosze o pomoc 

anczess
    Participant

Któraś z mam pisała, że na tej stronie wypełniała ankietę :)

[url=http://avent.enewsletter.pl/n/290/survey/a131702595748bc76/mkey.b0fdd9d1]KLIK[/url]

Zdjęcie profilowe ecia_L
    ecia_L
    Participant

hej,

no wlasnie nie we wszystkich szpitalach daja taka ankiete do wypelnienia i wyprawke w postaci pudelek :(, jak rodzilam Gabi 5 lat temu w Klinice Sw Rodziny w Poznaniu to dostalam, a w tym roku Franka rodzilam na Polnej i tam juz niestety nic nie mieli mi do zaoferowania :(, probowalam wypelnic ankiete na stronie familyservice.pl ale mi sie nie udaje i nie wiem czemu, moze ktos mial taki sam problem?

pozdrawiam

Zdjęcie profilowe ecia_L
    ecia_L
    Participant

anczes, no wlasnie jak weszlam w ten link to mi tam wyswietla ze ankieta zostala wczesniej wypelniona(?!), a ja sobie nie przypominam zebym cos wypelniala aby dostac niebieskie pudelko, a jesli wypelnilam to dlaczego nic mi nie przysylaja??

anczess
    Participant

hmmm, w takim razie proponuję napsać maila do family Service lub zapytać o informację na ich facebooku…

Zdjęcie profilowe asiek80
    asiek80
    Participant

w szpitalu dostaniecie ankietę do wypełnienia po urodzeniu dzicka a na wyjscie niebieskie pudełko ;) Pod koniec 4 miesiąca dziecka dostaniecie próbke z hippa – np słoiczek i herbaktę oraz kupony do rossmana ze zniżką na dania dla dzieciaczków

Zdjęcie profilowe fashion.freakuv
    fashion.freakuv
    Participant

Czy jest szansa na niebieskie pudelko jezeli nie otrzymalam go w szpitalu? 😪

Oglądasz 13 wpisów - od 1 do 13 (z 13 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Twoje korzyści z rejestracji

• Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie
ZAREJESTRUJ SIĘ