Darmowe próbki. ;)

Temat zawiera 35 odpowiedzi, i ma 29 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe natalia.szyllerax natalia.szyllerax 3 miesięcy, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 6 wpisów - od 31 do 36 (z 36 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe mmalec9110
    mmalec9110
    Participant

Jak zauważyłam na swoim przykładzie wybrany szpital przeze mnie np. jest tylko do jednej części współpracujący z “Niebieskie pudełko”, mimo że jest przychodnia przyszpitalna – gdzie już w trakcie ciąży nie oferują żadnych “dodatków”. A co do pytania. Z tego co mi lekarz powiedział, że nie tylko przychodnia czy szpital musi współpracować ale również lekarz prowadzący…

Zdjęcie profilowe emilabiw
    emilabiw
    Participant

Ja dziś dostałam taką paczuszkę a w środku mini buteleczka AVENT 60ml, kilka chusteczek nawilżających pampers, mleczko Lovela, pół litra wody dla mamy, próbki emolium. Sama położna mi daje takie prezenciki :)

Zdjęcie profilowe bkuszczak96
    bkuszczak96
    Participant

Szkoda, że będąc w ciąży nie pomyślałam o darmowych próbkach. W przeszłości jedynie dostałam wyprawkę dla kociaka i byłam bardzo szczęśliwa z tego powodu :) Obecnie nie poluję na rzeczy typowo dla dzieci, a raczej na kosmetyki. Mamusie (i nie tylko) powinny zajrzeć na tę stronę , gdzie regularnie pojawiają się wpisy o różnych bezpłatnych próbkach. Ciężko ich szukać na własną rękę, a tutaj wszystkie potrzebne informacje znajdują się w jednym miejscu, więc łatwiej coś wybrać. To ciekawe, że w dzisiejszych czasach tak dużo można dostać nieodpłatnie, mam wrażenie, że kilka lat temu takie akcje graniczyły z cudem, ale widać firmy już doskonale zdają sobie sprawę z tego, że takie gratisowe upominki działają na ludzi świetnie.

Zdjęcie profilowe YhejJO76
    YhejJO76
    Participant

Warto zapisać się do szkoły rodzenia. Ja otrzymałam kilka próbek i ulotek z różnych firm, które bardzo się przydają by na spokojnie poczytać i przetestować przed porodem.

Zdjęcie profilowe magdameler1114p
    magdameler1114p
    Participant

Ją urodziłam w tym roku i nic takiego nie otrzymałam do tej pory ani pudełka dla córeczki ani jakichkolwiek próbek ;-(

Zdjęcie profilowe natalia.szyllerax
    natalia.szyllerax
    Participant

A ja miałam taką sytuację: dwa lata temu rodziłam i dostałam pakiet w szpitalu a w tym roku usłyzałam, że szpital już nie współpracuje z niebieskim pudełkiem, mimo, że dalej jest na stronie wymieniony :( ciekawe jak dużo szpitali tak ma? Wypadałoby aktualizować listę a nie wprowadzać mamusie w błąd. Słabe to było jak się zapytałam a położna mnie zbyła :(

Oglądasz 6 wpisów - od 31 do 36 (z 36 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Twoje korzyści z rejestracji

• Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie
ZAREJESTRUJ SIĘ