Strona główna » Tematy na forum » Niemowlę » Kiedy niemowle zaczyna przesypiac cala noc?

Kiedy niemowle zaczyna przesypiac cala noc?

Oglądasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 248 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy

anna.olecka12
    Participant

kiedy niemowle zaczyna przesypiac cala noc??

Marlena
    Participant

Witam myśle że każde niemowle jest indywidualne iż mój synuś ma 3 miesiace i domaga się jedzenia w nocy choć czasem sobie pospi od 22 do 4 :) zje i idzie spac dalej.

anita1
    Participant

Mój synek ma niespełna 3 m-ce i jak zje ok 20-21, to budzi się ok 4 a jak zje ok 24, to śpi do ok 6 rano. Ale myślę, że każde dziecko ma swój rytm nie tylko jedzenia ale całego rozwoju.

tsunade4
    Participant

Również uważam, ze to indywidualna sprawa niemolęcia, mój syn ma miesiac i po kąpieli dostaje mleczko (ok godz 21) i śpi do 7-8 rano:)

Suzi2981
    Participant

MOJA 1,5 MIESIECZNA CORECZKA  OSTATNI RAZ JE O PÓŁNOCY I SPI DO 7-8 RANO.

Filipionka
    Participant

mój Filipek ma 2 miesiące i śpi całą noc od 23 do 7-8 rano 

Filipionka
    Participant

mój Filipek ma 2 miesiące i śpi całą noc od 23 do 7-8 rano 

POLCIA100
    Participant

Witam! Jakub skończył 27.12.2010 3 miesiące i dziisaj była druga noc z rzędu kiedy ja przespał!!! Całe 12 godzin;)

poleczki88
    Participant

A mój Maluszek ma niecałe 3 miesiące i zasypia koło 21 i budzi się o 24,je i dalej śpi gdzieś do 4 a potem znowu je ,czasem pomarudzi ale nie zawsze i śpi do 8-9 rano.. marzę o całej nocy pełnej snu. A czy wasze maluszki są n piersi czy na butli? bo to też ponoć od tego zależy

izunia19nysa
    Participant

Moja córeczka od urodzenia przesypia calą noc. Dostaje butelkę o godz.21 i śpi do rana:)

gwiezdna-lejdi
    Participant

moja Bulba ma 2 miesiące i jak śpi z nami w łóżku to je koło 24 i śpi do 6, 7. A jak śpi w łóżeczku to budzi się koło 4, a później koło 9. Jest tak od kiedy skończyła miesiąc:)

ulara
    Participant

A mój Karolek do 6 miesiąca przesypiał w nocy  8-9 godzin a teraz kiedy ma 9 miesięcy domaga sie w nocy piersi co 2-3 godziny..i zastanawiam sie jak mam go od tego oduczyc…mam nadzieje ze to nie bedzie wiecznie trwać!!!

asiula880
    Participant

Witam :) Mój synuś przesypia całą noc odkąd skończył 2 miesiące. W tej chwili ma 4,5 m-ca. Ostatni posiłek zjada ok godz. 21, zasypia ok 22, czasami trochę później i śpi nam do 7.30. Teraz zdarzy mu się obudzić o 5 rano ze względu na ząbki, ale to zdarza się naprawdę bardzo rzadko. Pozdrawiam.

drabekk
    Participant

Widzę, że wszystkie macie cudowne dzieci! Mój mały urwis budzi się co 2 godziny straaaaaaaaaaaaasznie głodny a ma już ponad 5 miesięcy.

karlaa3
    Participant

Czytam i nie wierze :) Ale wam zazdroszcze. Moje dziecko ma 1.5 miesiąca i budzi się kilka razy w nocy:) Więc to prawda, każde dziecko jest inne:)

Oglądasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 248 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Advertisement

Twoje korzyści z rejestracji

• Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie