Niebieskie Pudełko Tematy na forum Niemowlę Kiedy niemowle zaczyna przesypiac cala noc?

Kiedy niemowle zaczyna przesypiac cala noc?

Temat zawiera 247 odpowiedzi, i ma 205 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe m.gajda19971t m.gajda19971t 6 miesięcy, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 15 wpisów - od 211 do 225 (z 248 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Kaasia84
    Kaasia84
    Participant

Mój Antoś tuż po urodzeniu przesypiał większość doby. Po 3 tygodniach zaczęły się nieprzespane noce, spał cały dzień a w nocy figlował:) Teraz ma skończone 2 miesiące i od tygodnia przesypia całe noce, czasami budzi się raz w nocy około 3 na posiłek, ale nie zawsze:) zasypia między 19 a 21, zależy od dnia:) 

Zdjęcie profilowe mam syna
    mam syna
    Participant

Mój Miłosz ma prawie 11 miesięcy (brakuje mu 4 dni). Do 9 miesiąca spał w nocy pięknie budząc się raz na mleko po czym szybko sam zasypiał, zdarzały się też noce że przespał bez pobudki od godziny 20:00 do 7:00. Ale kiedy skończył 9 miesięcy wszystko się zmieniło. Potrafi budzić się co pól, co godzinę a winowajcą są zęby. Ma ich w tej chwili już 8 i idą następne. Także to że w danym momencie niemowlę przesypia noc nie oznacza że tak będzie cały czas :(

Zdjęcie profilowe aniulka_j
    aniulka_j
    Participant

Witam, mam problem z wieczornym i nocnym spaniem u mojego synka… Od jakis 3 miesięcy mały (dziś ma prawie 11 m-cy) po 40 minutach budzi się i płacze… Trochę trwa zanim znowu uśnie po czym znowu to samo. Juz nie wiem jak mu pomóc… Mamy wprowadzony rytuał wieczorny (kąpiel, mleko, czytanie bajeczki i zasypanie) ale to nic nie pomaga… Mały jak ma iść spać to płacze w niebogłosy… A po 40 minutach budzi się. W nocy też nie jest lepiej. Ma słaby sen, kręci się w łóżeczku. Spanie z nami w łóżku tez nie pomaga. Ja wiem, że zęby itd. Ale akurat 40 minut i pobudka? Nie wiem co może być przyczyną takiego spania. Pomóżcie!

Zdjęcie profilowe Evelin
    Evelin
    Participant

Maja ma 3 miesiące, od miesiąca sypia od 20 do 8 rano bez wstawania na jedzenie, natomiast w dzień nie zasnie, zasypia na moich rękach wloze ja do lozeczka i krzyk, jada mi tylko 3 razy dziennie po 150ml kaszki bo mleko zaraz zwraca a 4 posiłek na noc to jest 180ml. Kaszki.

Zdjęcie profilowe natalia1995
    natalia1995
    Participant

Mój synek skończył 18-stego lutego 4miesiace i jak zje o 18-nastej to spi tak do 1,2 w nocy a nawet zdarzy mu się czasem do 4 nad ranem a jak budzi się 1,2 w nocy to zje i idzie spac do 4 lub 5 albo marudzi i zasypia dopiero po dwóch godzinach i spi czasem trzy cztery godziny zależy od mego syna kiedy jest glodny

Zdjęcie profilowe aneta2358
    aneta2358
    Participant

moja Majeczka odkad skonczyla miesiac przesypia cala noc. teraz ma prawie 4 m-ce i od 22 do 8 spi potem tylko zje i znowu spi do 11. tylko w dzien nie spi prawie wcale tylko na spacerze.

Zdjęcie profilowe sofi89
    sofi89
    Participant

Już nie mogę się doczekać kiedy mój Grześ będzie spać dłużej. Obecnie ma 4 miesiące i budzi się co 2,5h od 20.00 a od 4.00 co godzinę… marzę o przespaniu kilku godzin… ale tak podobno już bywa przy karmieniu piersią. 

Zdjęcie profilowe aagaaz
    aagaaz
    Participant

Moja córka ma 7miesięcy i nie przesypia mi nocy (karmię piersią). Dostaje nawet kaszkę na noc, ale to i tak nie daje rezultatów, bo się budzi do 2,5 lub co 3 godz. Widocznie musi się przytulić do piersi :)Jakoś daję radę, nie czuję zmęczenia, więc nie narzekam

Zdjęcie profilowe karorka
    karorka
    Participant

każde dziecko inne:) ja tez nie narzekam mimo ze moja pociecha spi w nocy roznie, zazwyczaj odzie spac o 19-20 wstaje kolo 3-4 na cyca I spi jeszcze do 7-8. Wydaje mi sie ze to calkiem ladnie jak na 5 miesięcy, do tego karmie tylko piersią, ale są takie noce jak dzisiaj ze budzi sie 3-4 razy. A to kupka a to cyc to znów wzdęcia…ale nie placze jest uśmiechnięta i nie trzeba jej w nocy nosic godzinami.:) zaczyna sie przygoda z ząbkami to wszystko się mo ze zmienić

Zdjęcie profilowe MagdaZuzia1213
    MagdaZuzia1213
    Participant

MOja córa w 6 miesiącu zaczęła przesypiać prawie całe noce, szła spać 18-19-20 w zależności od dnia i spała do 4-5, jadła i znów spała do 8-9, a teraz już zasypia około 21 i spi do 6, zjada i znów śpi do 8-9. Także nareszcie się wysypiam :)

Zdjęcie profilowe laszka
    laszka
    Participant

Moja Wiki ma 5 miesięcy i od 3 miesiąca ładnie przesypia noc od 20 do 4-5 rano. Zdarza się że budzi się w nocy ale to tylko wtedy gdy za mało zje przed snem, albo coś dolega tak jak teraz gdy idą pierwsze ząbki. Budziła się także gdy za dużo zjadła i bolał brzuszek. Ciężko wyczuć czy prześpi noc czy nie. Jak już w nocy śpi to w dzień wcale.

Zdjęcie profilowe magda19617
    magda19617
    Participant

Dołączam się do pytania.
    Witam. Jestem mamą 5 miesięcznego synka , chciałam się dowiedzieć czy taki maluszek przesypia noce , bez budzenia się na mleko ?
    Mój maluszek jest karmiony piersią , jakieś 1,5 msca temu ładnie mi spał , jak zasnął 21-22 tak spał do 4-6 rano.
    Teraz mamy co 2-4 godz pobudkę na karmienie.
    Jak pójdzie o 21 spać tak 24-1 w nocy się budzi pózniej 3 lub 4 .
    Pozdrawiam..

Zdjęcie profilowe naskret.e
    naskret.e
    Participant

Moja Marlenka właśnie skończyła 4 miesiące, karmie ją wyłącznie piersią, jak zje ok 20 to śpi do 1-2, a następnie śpi do 5-6, potem zasnie ale tylko na pół godzinki, godzinę max. W ciagu dnia ma 4-6 drzemek 20-40 minut. Ogólnie jestem niewyspana, marze o przespanej nocy, zazdroszczę matkom ktorych pociechy śpią od 20-8,to pewnie dlatego ze karmią m.modyfikowanym. Juz niedługo zaczne rozszerzac dietę,moze wtedy dłużej pośpi.

Zdjęcie profilowe matysiakagnieszka
    matysiakagnieszka
    Participant

Witam myśle że każde niemowle jest indywidualne :) Moja Lenka ma prawie dwa miesiace i budzi sie dwa razy (usypiamy ja ok 21 i spi do 3-4 je i dalej spi do 6-7:)) Gorzej było ze starsza corka bo budziła sie co dwie godz w nocy :/

Zdjęcie profilowe ewelinkaaa2384
    ewelinkaaa2384
    Participant

a moj maly budzi sie w nocy o odpowiedniej godzinie i tak 2 razy w ciagu nocy. chyba nie doczekam kiedy przespi od 24 chociaz do 6-7 rano:)

Oglądasz 15 wpisów - od 211 do 225 (z 248 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Advertisement

Twoje korzyści z rejestracji

• Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie