Niebieskie Pudełko Tematy na forum Niemowlę Kiedy niemowle zaczyna przesypiac cala noc?

Kiedy niemowle zaczyna przesypiac cala noc?

Temat zawiera 247 odpowiedzi, i ma 205 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe m.gajda19971t m.gajda19971t 1 tydzień temu.

Oglądasz 8 wpisów - od 241 do 248 (z 248 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe paulinawas15
    paulinawas15
    Participant

Witam. Mój synek przesypia cała noc. od 21 do 5 i potem idzie dalej spać.. Mój maluszek jest na butli.
    Myślę, że to też może zależeć od tego jak się karmi jeśli jest na piersi to pokarm szybciej się trawi a mleko w proszku nie dość że zapycha to i jeszcze wolniej się trawi.. :)

Zdjęcie profilowe ewus2211up
    ewus2211up
    Participant

Drogie mamy,
    jestem studentką Żywienia Człowieka i byłabym wdzięczna za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej suplementacji podczas ciąży. Ankieta skierowana jest do mam, które urodziły nie później niż 7 miesięcy temu.
    Serdecznie dziękuję za pomoc i poświęcony czas :)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSep7xm1INQ1Y0Q7GLLqNOTVvZsfjlxHPoEwoXKcRaMzfWYk2w/viewform

Zdjęcie profilowe agnieszkasikorafb
    agnieszkasikorafb
    Participant

mój synek ma 4 miesiące i różnie śpi niekiedy z pięć razy się budzi w nocy nieraz jak zje o 21 to ok 24 i ok 2 i ok 4 i ok 6 i ok 8 a niekiedy tylko ok 3 i 6 zależny od dnia ale jeszcze ani razu nie spal jakoś bardzo długo…

Zdjęcie profilowe agnieszkahypka0lq
    agnieszkahypka0lq
    Participant

Mój synek ma 3,5 miesiąca i od samego początku przesypia całe nocki 😁 czyli gdzieś tak od 21 do 7 rano 😁

Zdjęcie profilowe argensumxi
    argensumxi
    Participant

A moje małe budzi się dosłownie co 2 godziny, a ma już 4 miesiące:/przy tym jest bardzo marudny i płaczliwy. Nie wiem, co może być tego przyczyną, może ktoś z Was ma takie doświadczenie? Jestem już bardzo zmęczona nieprzespanymi nocami:/

Zdjęcie profilowe klaudia992rc
    klaudia992rc
    Participant

Mój Wiktor ma teraz 4 i pół miesiąca ale już od 2 miesięcy dostaje butelke kolo 18, idzie spać między 19-20, budzi sie kolo 6:30 na jedzenie i śpimy od tej godziny razem do 9-10 :) śpioch po mamie. Do tego śpi w ciągu dnia 2 razy po okolo 2 godziny

Zdjęcie profilowe justynasniezko09jd
    justynasniezko09jd
    Participant

Ale macie fajnie mój mały 5miesiac budzi się co 2.5-3 h w nocy a czasem ma napady że co godzinę. W dzień jest to samo no chyba że jesteśmy po za domem i wózek cały czas w ruchu to potrafi bez przerwy przespać nawet 5h. Jest kp ale ostatnio miałam antybiotyk to dostawał mm lub kaszke a i tak spał Max 3h w nocy. Już tak marzę by zaczął przesypiac noc to i ja się wyspie. Choć wszyscy na około mówię by spać w dzień razem z dzieckiem łatwo się mówi jak ma się obowiązki w domu to nie można się położyć.

Zdjęcie profilowe m.gajda19971t
    m.gajda19971t
    Participant

Witam moja córcia ma 4 i pół miesiąca i od kilku dni przesypia całą noc. Z tym że przed snem dostaje porcje kaszki, zasypia o 22-23 i śpi do 5-6 potem dostaje mleko z butli i śpi do 7-8 rano. Od 2 miesięcy jesteśmy na mleku modyfikowanym i wcześniej budziła się co 2 godziny w nocy.. Od kiedy rozszerzyłam jej dietę tak śpi całą noc 😊

Oglądasz 8 wpisów - od 241 do 248 (z 248 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Twoje korzyści z rejestracji

• Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie
ZAREJESTRUJ SIĘ