Niebieskie Pudełko Tematy na forum Niemowlę Kiedy niemowle zaczyna przesypiac cala noc?

Kiedy niemowle zaczyna przesypiac cala noc?

Temat zawiera 247 odpowiedzi, i ma 205 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe m.gajda19971t m.gajda19971t 6 miesięcy, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 248 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe czarna1501
    czarna1501
    Participant

no wlasnie..kiedy?moja zabka ma prawie 5 mies i karmie piersia..w nocy budzi sie co 2 godz z zegarkiem w reku..powoli nie daje rady..mam podac modyfikowane??

Zdjęcie profilowe Monia86
    Monia86
    Participant

a podajesz małej jakieś pokarmy stałe czy ciągle tylko na piersi? faktycznie co 2h to może być męczące, może już jej Twoja pierś nie wystarcza… spróbuj z mlekiem modyfikowanym i zobaczysz jak bedzie

Zdjęcie profilowe karola1726
    karola1726
    Participant

witajcie

moja córcia ma 2 miesiące i jak dostanie butelkę z mleczkiem ok 21 00 to śpi do ok 4, dostaje jedzonko i śpi dalej do ok 8 rano, przynajmniej można się w miarę wyspać,czekam aż całą noc będzie przesypiać,

pozdrawiam 

karola1726
    Participant

witajcie

moja córcia ma 2 miesiące i jak dostanie butelkę z mleczkiem ok 21 to śpi do ok 4, potem jedzonko i spi do ok 8 rano,przynajmniej można się troche wyspać,czekam aż zacznie przesypiać całe noce.

pozdrawiam

Zdjęcie profilowe Margor
    Margor
    Participant

mój synek ma 5 m-cy i jest karmiony piersią nie śpi zbyt dobrze tzn jak zasypia ok. 21 to budzi się o 1 w nocy a potem ok 4 rano często śpi przy piersi ale wtedy też się przebudza żeby possać . Nie wiem nie ma reguły z tym spaniem

Zdjęcie profilowe tysiulka1000
    tysiulka1000
    Participant

Moja córcia niestety nie przesypia całej nocki. Skończyła 4 miesiące i jest karmiona piersią. Karmienia mamy ok.godz. : 20, 24,03,06. Marzę o przespanej całej nocy ;)

Zdjęcie profilowe
    Anonim

moje bliźniaki mają już prawie 7 miesięcy, do mniej więcej 4 miesiąca spały całą noc, zaczęło się kiedy przyszła pora na ząbkowanie, budzą się co chwila, więc mniej więcej śpię jakieś 3 godziny na dobę, możecie sobie wyobrazić, jak jedno zaśnie to drugie się budzi i tak juz od 3 miesięcy, nie karmię piersią bo dwójkę było ciężko zresztą szybko stracilam pokarm, więc wypijam litry kawy żeby jakoś funkcjonować, już nie wiem co robić żeby spaly tak jak kiedyś. Dodam jeszcze,że starszy syn zaczął przesypiać całą noc jak go przestałam karmić nocą, dawałam wodę zamiast mleka i przestał się budzić, no ale on miał już rok, może to jest jakiś sposób?

Zdjęcie profilowe gwiezdna-lejdi
    gwiezdna-lejdi
    Participant

nasza Bulba skończyła już 3 miesiące:)  od około 2 tygodni przesypia calutką noc. chodzi spać około 21. oczywiście karmię ją w nocy (jeśli się obudzę:)) a ona nawet nie budzi się do odbicia. Budzi się o 6.30 żeby pożegnać się z tatulkiem wychodzącym do pracy. Jemy i dalej idziemy spać do około 10

Zdjęcie profilowe aldobrandeska
    aldobrandeska
    Participant

Witam, ja tak czytam i czytam powyższe wypowiedzi i dochodze do wniosku, ze pora skonczyc z nocnym karmieniem przez sen mojej siedmiomiesiecznej córci, bo ona w nocy do jedzenia sie nie budzi mimo ze jest na mleku z piersi (plus w dzien oczywiscie rozszerzamy diete), a ja chcac byc dobra mamą karmię niunę przez sen. Na szczescie tylko raz :) Od 1 marca zaprzestaje nocnych dokarmiań – niech myszka spi spokojnie… Pozdrawiam serdecznie!!!

p.s. Swoja droga, patrzyłyście na siatki centylowe czy wasze dzieci dobrze przybieraja na wadze tzn.. pytanie kieruje do mam, których dzieci przesypiają całe noce (i sa na cycu)

Zdjęcie profilowe ewa_manki
    ewa_manki
    Participant

Widzę że niektóre z was mają całkiem dobrze ze swoimi maluszkami

Mój syn ma 6 miesięcy i dalej budzi się w nocy na mleczko

Zdjęcie profilowe asindzia
    asindzia
    Participant

Czy ktos coś wie na temat skoków rozwojowych (pisała o tym MamaKlaudii, 2011-02-17 08:12:17). Mój 3 m-czny Igor jeszcze tydzień temu budził sie w nocy na mleczko (karmie piersią) co 3 – 3,5 godz. Od tygodnia chodze na czworaka bo budzi sie w najlepszym wypadku co 2 godziny, ale zdarza się ze nawet co 45 min! Jestem wykończona. Czy któraś z Was miała co podobnego? Co z tym zrobić? Czy to wynik skoków rozwojowych czy może jakiegos kryzysu laktacyjnego (chode mleczko etc.). Prosze o porady i sugestie, bo sie chyba wykończę.

Zdjęcie profilowe anulka2510
    anulka2510
    Participant

moja córcia urodzila sie 21.12.2010r. teraz ma trzy miesiace i generalnie usypia o godzinie 19-20 i spi do 3-4 rano. pozniej soknie piers albo zje butelke(karmie ja piersia i butelka) i spi mniej wiecej do 7. zatem sen dziecka jest indywidulna potrzeba kazdego noworodka

karola1726
    Participant

witam

moja córcia ma 4 miesiące i jak dostanie mleczko po 20 to teraz śpi do ok 6 rano i nie budzi się już w nocy na jedzenie,wreszcie się wysypiamy:)))pozdrawiam

Zdjęcie profilowe Marlena_91
    Marlena_91
    Participant

Witam . Mój synek ma prawie dwa miesiące a juz przesypia mi całą noc . Potrafi po kąpieli czyli tak o 19 zjeść i dopiero budzi się o 5 rano .

Zdjęcie profilowe agus848
    agus848
    Participant

Moja pociecha lubi sobie posmac ma miesiac  i zdarza sie ze całą noc przespi i budzi sie dopiero o 5 rano to zalezy io dziecka kazde dziecko jest inne

Oglądasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 248 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Advertisement

Twoje korzyści z rejestracji

• Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie