Odchudzanie

Oglądasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 21 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy

anna.olecka12
    Participant

Od jutra ;-) chcę się zacząć odchudzać, chodzi mi o zgubienie  5-7 kg    może macie jakieś pomysły, słyszałyście o rozsądnych dietach? Nie lubię wymyślania, katowania się dietami, które rujnują organizm. Jeżeli macie jakieś pomysły, piszcie proszę. Może ktoś się dołączy? Będziemy się wspierać! Razem będzie lżej.

kaskla
    Participant

Hej:) mój synek jutro skończy dwa lata, a ja od roku się "odchudzam" próbowałam robić brzuszki i 6 weidera, ale po kilku dniach przestawałam. Moja dieta polegała na tym, że po prostu jadłam mniejsze porcje. No i tak w ciągu tygodnia chudłam po jednym kilogramie, ale przyszły swięta, sylwester itd. i znowu wszystko od nowa. Mam nadzieję, że razem damy radę :)

Larunia01
    Participant

Witam, moja córka kończy 7 marca czery miesiace i też stwierdziłam że czas najwyższy już stracić niepotrzebne kilogramy, tym bardziej że nie karmię piersią więc mała na tym nie ucierpi. Podobnie jak Ty Wiktorio chcę zrzucić jakieś 5-7 kg. Mój pomysł to na pewno ograniczyć słodycze za którymi przepadam ogromnie :) Muszę trochę sie odchudzić bo nie wchodzę w ubrania z przed ciaży, a w maju wracam do pracy i trzeba będzie jakoś wyglądać. Trzymam za nas kciuki :)

kaskla
    Participant

Na tej stronie są fajne ćwiczenia. Robiłam juz 6 tak jak pisałam, ale nie wytrzymałam. A dieta? Podobno dieta Dukana jest dobra, ale wyniszczająca. 

[url=http://wdziek.info/cwiczenia_na_talie_osy.html][/url]

vlea
    Participant

Hej dyiewcyznz chcialabym podtrzymac temat.Jak wam poszlo odchudzanie?

Synek skonczyl 4 miesiace jeszcze do karmie piersia ale juz mam malo pokarmu wiec jest dokarmiany chcialabym niedlougo zaczac jakas dietke z tej ciazy zostalo mijeszcze 6 kg ale mam tez coreczke 2,5 letnia po ktorej tez zostalo mi 8 wiec w sumie 14 do zgubienia mam.Kiedys bylam na diecie dukana troche niszczy organizm ale sa rezultaty schudlam 7kg w 2 misiace ale pozniej wrocillo pracowalam na stoisku ze slodyczami nei moglam sie oprzec.Znacie jakies dobre cw i diety.Podzielcie sie swoimi doswiadczeniami.

Pozdrawiam

iwoncia220
    Participant

Hej dziewczyny ja własnie też postanowiłam sie odchudzac … synek 5 marca skończy 5 miesięcy i tak jak niektóre z was nie mieszce sie w spodnie z przed ciąży macie może jakies sprawdzone sposoby ?? pozdrawiam

vlea
    Participant

HEj ja juz mialam podjac odchudzanie miesiac temu ale maly jeszcze chce ssac cycka wiec jeszcze odlozylam dietke ale jak bede przechodzila to na dukana sprawdzialm juz jest bardzo dobra jak dla mnei stracilam po 1 ciazy 7kg na niej.

Paulina456
    Participant

Witam,

Jestem mamą 2,5 letniej Julii i rocznej Natalii. Jak Julia miała 6mc zaczęlam się odchudzać i udało mi się wrócić do wcześniejszej sylewtki i jeszcze parę kilo mniej. Przede wszystkim codziennie rano ćwiczenia, rozciąganie, areobik, brzuszki, grzbieciki, itp. Dodtakowo pas wibrujący. Z jedzenia wykluczyłam słodyczę i dużo jeść zup i kaszy gryczanej. Nie jesć wieczorem, conamniej 4h przed snem. Pomagały mi również tabletki wspomagające odchudzanie. Największy sukces to to, że nie ma efektu jojo.

malgonia85
    Participant

zazdroszcze ja mam po ciąży brzydkie rozstępy i duży brzuch a moja dzidzia ma juz 3 miesiące jakoś nie mogę spaść z brzucha….

vlea
    Participant

Hej dziewczyny zaczełam dukana niestety wytrzymalam 2 tyg strasznie zle sie czulam po niej.

Nie przejmuj sie niejestes sama ja mam okropne rozstepy na udach wiec krotkie spodenki spodnica krotsza odpada nawet wyjscie na plaze w tym roku tez poki to nie zjasnieje nie pokazuje nog. A brzuch wielka oponka jestem po 2 cc wiec nawet cw chyba tego nei zgubie tylko wisi taki fald nad blizna.

A waga zamiast spadac wzrola o 1kg:(

weronika284
    Participant

Dziewczyny, nie bawcie sie w diety typu "dukan". efekt szybki ale tylko jak przestaniecie sie trzymac diety efrkt jojo murowany!! Polecam centrum leczenia otyłości. dostosuja wam diete do trybu życia. Nie chodzicie glodne, zjada się 5 posilków ale do tego niestety trochę ruchu się przyda. Moja mala ma 16 miesięcy schudlam dopiero 10 kilo, po drodze miałam swoje zwloty i upadki ale po mału jakoś to idzie. Trzymam za was kciuki, a na brzuch wiszący po porodzie polecam balsamy z eveline i duuuużo brzuszków. Pozdrawiam

magnolia85
    Participant

Cześc Mamuśki. Ja mam 3.5 miesięcznego synka. Karmię piersią.W ciąży przytyłam ok 18 kg. Tydzień po porodzie miałam 8 kg mniej a później traciłam tak mniej więcej 2 kg na miesiąc nie ćwicząc i nie ograniczając się z jedzeniem. Przez jakieś 2 tyg po porodzie uznałam że nie będę jadła słodyczy żeby wrócić do wagi ale położna powiedział mi że przy karmieniu piersią te słodycze mi nie zaszkodzą, mały wszystkoo ze mnie wyssie no i uznałam że w sumie te słodzycze to jedyna przyjemność dla mnie (oczywiście oprucz mojego Skarbka). Muszę zgubić jeszcze co najmniej 4 kg. zobaczymy. Też chcę zacząć ćwiczyć ale w sumie przy małym tak się wygimnastykuje że chyba wystarczy, poza tym dużo z nim spaceruje więc zawsze to coś. Jedzenia nie moge za bardzo ogranioczać bo nie będę miała energii  żeby się nim zajmować ale jak waga stanie w miejscu to na pewno będę coś musiała zmienić. Pozdrawiam Was!

kita18042012
    Participant

Hej, mam wspaniałą diete waży się jedzonko, je się 5 posiłków, zero słodyczy, waga spada. Mam wspaniałego 8 miesięcznego synka, w ciągu miesiąca schudlam 5 kilo, a odchudzam sie z głową niekatuje się, jeżeli chcecie diete dajcie znać a efekt jest w ciagu tygodnia, pozdrawiam wytrwałe mamy

nikolatuszynskaah
    Participant

trzeba liczyć kalorie i w dłuższej perspektywie zrzuci się tyle ile się chce

AleksShamles4k
    Participant

Good informationen [url=https://ru.wikipedia.org/]informationen[/url]

Oglądasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 21 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Twoje korzyści z rejestracji

• Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie
ZAREJESTRUJ SIĘ