Odchudzanie

Oglądasz 6 wpisów - od 16 do 21 (z 21 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy

nikolatuszynskaah
    Participant

Rozsądna dieta to decyfit kaloryczyny max 500 kcal

Baetka1332
    Participant

sukcesywnie niewielki decyfit i masa silnej woli

judziatroka9m
    Participant

Zaczynam swoją walkę z nadprogramowymi kilogramami. Przeczytałam (i polecam!) ten artykuł: https://fitporadnia.pl/jak-zaczac-odchudzanie/ – myślę, że to powinna być lektura obowiązkowa dla osób, które dopiero co startują z odchudzaniem.

Oczywiście, żaden – nawet najlepszy – artykuł nic nie da jeśli nie zadbamy o dyscyplinę i odpowiednią motywację.

monumnar9
    Participant

przede wszystkim moje drogie to dieta nie powinna byc praktowana na wlasna reke. Niech moj przyklad bedzie dla Was wszystkich najlepszym ostrzezeniem. Sama kiedys probowalam samodzielnie sie odchodzic. No nie skonczylo sie to do konca dobrze. Myslalam, ze sprawa jest prosta. Wystarczy znalezc diety w sieci i je stosowac w praktyce. Okazalo sie, ze bylam totalnie wycienczona. Nie mialam na nic siły. Nie moglam normalnie funkcjonowac. Co prawda cos tam schudlam, ale tez bez rewelacji, ale bylam wrakiem czlowieka. Nauczka jest taka, ze trzeba odchudzac sie rozsądnie. Najlepiej pod opieką fachowca, a nie samodzielnie

jola.blaszczuk2131
    Participant

U mnie nie sprawdza się żadna dieta. Przede wszystkim stawiam na długie spacery i rower :)

adaanowor
    Participant

poniewaz Moja Droga dieta sie nie sprawdzi, jak to bedzie tylko dieta. Nawet najlepsza dieta nie zagwarantuje cudu na tej plaszczyznie, jak zaniedbasz inne kwestie. Na pewno zdrowe jedzenie to jedno. Liczy sie ujemny bilans kaloryczny kazdego dnia. Dodatkowo sporo ruchu i rezygnacja z pustych kalorii. Zadbaj też o zdrowy styl zycia, czyli duzo snu i zobaczysz, ze efekty na pewno przyjdą

Oglądasz 6 wpisów - od 16 do 21 (z 21 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Twoje korzyści z rejestracji

• Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie
ZAREJESTRUJ SIĘ