Strona główna » Tematy na forum » Lifestyle » kamienie żółciowe

kamienie żółciowe

Oglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy

sandrusiaaaa91
    Participant

CZESC…U mnie nie jest za ciekawie…Jestem w 18 tyg ciaży i mam kamienie w woreczku żółciowym…nie moge jesc tłustego żadnych przypraw nic kwasnego nic sloldkiego…Naprawde przekichane…Wszystko musi byc jałowe..Jest roche trudno tym bardziej ze mam małą istotke w sobie ..Lekarz nic konkretnie na ten temat mi nie powiedział wszystkiego dowiadywac musiałam sie  internetu…ciekawi mnie czy mały bedzie sie rozwijac prawidłowo …Schudłam juz 5 kg. a najgorszy to jest ból potrafi trwac nawet kilkanascie godzi …Nie idzie ani chodzic ani leżec… Musze sobie radzić …dla tego malenstwa musze byc silna:)

jaklika
    Participant

Witaj,

Wiem co przeżywasz…też miałam kiedyś kamienie w woreczku…tylko że miałam je przed ciążą…jeszcze diete byłam w stanie przeżyć ale niestety ataki u mnie zaczęły się coraz częściej powtarzać bez względu na to jak się odżywaiałam…i naparwdę cięzko było wytrzymać bo ból był nie do zniesienia…dlatego lekarze zalecili mi laparoskopie…nie wiem tylko jak jest w przypadku kobiet w ciąży…Ale po jednym z ataków trafiłam do szpitala na oddział i była tam kobieta w ciązy z bliźniakami, lekarze jej również zalecali laparoskopię…Wiem, że bardzo długo się zastanawiała nad tym czy ją wykonać i nie była to dla niej łatwa decyzja ale się w koncu zdecydowała. Ja jestem obecnie w 31 tc i laparoskopie miałam wykonaną jeszcze przed ciążą.

Pozdrawiam, Anna

sandrusiaaaa91
    Participant

Witaj…mozna zrobic w ciazy ta laparoskopie jedynie ze jest to poważne zapalenie ale nie zalecane bo nie wiadomo czym by sie wiazala:(

Oglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Twoje korzyści z rejestracji

• Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie
ZAREJESTRUJ SIĘ