Niebieskie Pudełko Tematy na forum Przedszkole Gry edukacyjne dla 5 latka?

Gry edukacyjne dla 5 latka?

Temat zawiera 18 odpowiedzi, i ma 14 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe stasiuk.45et stasiuk.45et 6 dni, 16 godz. temu.

Oglądasz 4 wpisy - od 16 do 19 (z 19 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe marmormurxr
    marmormurxr
    Participant

To znaczy puzzle już mamy , nawet kilka rodzajów . A Ty masz w swoim domu klocki edukacyjne ? dzieci bawią się chętnie ? co możesz mi o nich powiedzieć ?

Zdjęcie profilowe qernandoas
    qernandoas
    Participant

Tak mam, klocki edukacyjne powinny spodobać się Twojemu synowi. Na stronce https://klocki.edu.pl/ masz naprawdę bardzo duży wybór. Wiesz, to nie tylko zabawa, ale też dzieci dużo się uczą. Poprawia się ich kreatywność, wyobraźnia, zdolność samodzielnego i sensownego myślenia, kwestie manualne itp. Także moim zdaniem naprawdę warto

Zdjęcie profilowe marmormurxr
    marmormurxr
    Participant

super , wielkie dzieki za namiary , z tego co piszesz to chyba rzeczywiscie warto takie cos kupic

Zdjęcie profilowe stasiuk.45et
    stasiuk.45et
    Participant

Możesz też na https://www.trendysmyk.pl/83-pokoj-dzieciecy znaleźć rzutki. Myślę, że można z nimi zrobić naprawdę super zabawę dla dziecka i to nawet jak najbardziej ruchliwego. Szczególnie, że dzięki niej można poćwiczyć liczenie. Wiesz proste dodawanie. Do tego na stronie znajdziesz jeszcze jakieś gry edukacyjne dla dziecka, w tym gry uczące angielskiego. Dziecko w tym wieku bardzo szybko łapie. Tak więc warto wprowadzić dodatkowy język. Oczywiście na stronie są także różnego rodzaju drewniane klocki. Myślę, że na pewno znajdziesz tam coś dla swojego dziecka

Oglądasz 4 wpisy - od 16 do 19 (z 19 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Twoje korzyści z rejestracji

• Udział w Niebieskim Konkursie
  • Darmowe e-booki
  • Darmowe szkolenia online
  • Newsletter z poradami na 34 tygodnie ciąży
    i 12 miesięcy życia dziecka
  • Oferty i zniżki dopasowane do Ciebie
  • Wymiana doświadczeń na Forum
ZAREJESTRUJ SIĘ

Pakiety

Pakiety

Placówki