Niska samoocena.

Temat zawiera 7 odpowiedzi, i ma 7 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe beat.aadkk beat.aadkk 1 miesiąc, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe zarabeth
    zarabeth
    Participant

Witam!

Mój synek ma 4,5 miesiąca. Od porodu źle się ze sobą czułam. Mąż mnie zapewnia, że świetnie wyglądam itd. Od miesiąca czuję się jeszcze gorzej. Nie moge na siebie patrzeć. Wróciłam do swojej wagi sprzed porodu, ale mam straszne rozstępy. Nie moge też patrzeć na swoje piersi które od karmienia są obwisłe i ten stanik do karmienia KOSZMAR! Mój synek jest bardzo zmierzgłym dzieckiem i cały czas spędza na rękach więc nie mam czasu o siebie zadbać. Cały dzień w dresie, brudna od mleka itp… Poprostu już nie daję rady. Wstydze sie rozebrac przed męzem. Czyje się brzydka i zaniedbana. Wy tez tak macie? Pocieszcie mnie.

Zdjęcie profilowe My1017
    My1017
    Participant

Witam!

Nie wiem jak Cię pocieszyć, bo jeżeli sama się nie zaakceptujesz to żadne słowa Ci nie pomogą. Jedyne co mogę napisać to to że przechodziłam to samo. Dopiero teraz po mału zaczynam inaczej patrzeć na to wszystko. Moja córcia ma 8 miesięcy i chodź siedzę z nią sama ( tatuś cięzko pracuję) to po mału mam coraz więcej czasu na upiększenie się. A odnośnie rozstępów to marne szansę aby się ich pozbyć całkowicie. też nie mogę się z nimi uporać. A biust.. to może jakieś masaże ujędrniające? Jesteś młodą mamuśką i nie ma co się załamywać. Jeżeli Twój mąż Cie akceptuje taką jaką jesteś to nie masz się czym załamywać. Normalne jest to że po porodzie będziemy wyglądąc zupełnie innaczej :) ale to nie znaczy że nie będziemy dalej sexi :) Także głowa do góry i nie załamywać się! :)

Witam wszystkie mamy,ja mam niską samoocenę, mam rzadkie włosy i bardzo białe brwi. Chciałąbym po prostu wyglądać trochę inaczej. Czytałam o makijażu permanentnym brwi. Co o tym sądzicie, czy jest to bezpieczny zabieg? Bardzo zalezy mi na tym,aby poznać Wasze zdanie. Co o tym sądzicie http://centrumpolaszek.pl/zabiegi/makijaz-permanentny-brwi/ Proszę o opinie.

Zdjęcie profilowe marcwn26
    marcwn26
    Participant

Dokładnie , żadne zapewnienia najbliższych nie pomogą , jeśli sama nie będziesz tego zdania

Witam, ja mam problemy z niska samoocena. Od zawsz emam problem z cerą,ostatnimo jest trochę lepiej. Wreszcie moge uzywac normalnych kosmetykow. Chcialabym wreszcie przestac kupowac kremy z apteki,dlatego szukam rozwiazan w sieciowkach. http://ziaja.com/products/skin/lojotok Co sądzicie?

Może zacznij robić coś dla siebie

To jest dość częsty problem kobiet po urodzeniu dziecka i to też jest spowodowane jeszcze nieuregulowanym system hormonalny. Jedynie boli mnie fakt, że kobiety sa pozostawione same sobie w takiej sytuacji i cięzko jest wyjść z tego stanu. Najlepiej umówic sie z psychologiem na kilka sesji to na bank pomoże :)

Zdjęcie profilowe beat.aadkk
    beat.aadkk
    Participant

Dokładnie, mogą nam mówić osoby z zewnątrz, że jesteśmy super piękne, super zaradne i tak dalej, ale jeśli same nie będziemy tego czuć, to to tak naprawdę nic nie pomoże. Trudno być zaś szczęśliwym z codziennego życia, jeśli… nie kochamy samych siebie. Wtedy jest trudno kochać także osoby z najbliższego otoczenia. No taka jest właśnie kolej rzeczy. Nie wiem, w takiej sytuacji to chyba najlepsza jest pomoc dobrego psychologa…

Oglądasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Advertisement

Twoje korzyści z rejestracji

• Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie