Strona główna » Tematy na forum » Lifestyle » Zaparcia po porodzie

Zaparcia po porodzie

Oglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy

Ewa-online
    Participant

Cześć, jestem tu nowa więc witam wszystkich serdecznie :) i od razu przechodzę do rzeczy, dokładnie pięć miesięcy temu urodziłam przez ccsynka, wszystko poszło dobrze, Mały jest zdrowy i śliczny tylko ja mam pewien problem, otóż można powiedzieć ze od pierwszego dnia po porodzie mam okropne zaparcia, stosuje rożne dozwolone dla karmiącej preparaty, pije dużo wody, staram sie jesc dużo blonnika i dużo sie ruszać, ale niestety nic mi nie pomaga. Czy Wy tez mialyscie taki problem, jak sobie z nim poradzilyscie, może macie jakieś skuteczne sposoby na pozbycie sie tych wstretnych zapaść. Będę wdzięczna za rady :) 

Pozdrawiam,
    Ewa

malutka-mama
    Participant

Cześć. Ja też tak miałam po porodzie ciężko było z wypróżnianiem się ale jak zaczełam jeść 5 posiłków dziennie to mi pomogło od tamtej pory nie mam już z tym problemów. Więc bardzo tą metodę polecam, jeść mniej ale częsciej. Powodzenia.Pozdrawiam.

Ewa-online
    Participant

Cześć, dzięki za radę  próbowałam już wszystkiego, 5 posiłków dziennie, sporo ruchu, pilam 3l dziennie wody  itp i nic….bez zmian, w takim razie czeka mnie wizyta u lekarza…

Pozdrawiam 

Oglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Twoje korzyści z rejestracji

• Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie
ZAREJESTRUJ SIĘ