Temat zawiera 4 odpowiedzi, i ma 4 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe paulinaolszewska112hx paulinaolszewska112hx 6 dni, 16 godz. temu.

Oglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kaji
    kaji
    Participant

Przeszukuję forum w poszukiwaniu opinii na temat żłobków i nic nie znalazłam. Jestem z Rzeszowa i mam dylemat do którego żłobka posłać córcię :( dostała się do żłobka nr 1 i nr 3. Jeśli jest ktoś kto ma jakiekolwiek doświadczenie w tej kwestii to proszę się podzielić.

pozdrawiam

Zdjęcie profilowe majana
    majana
    Participant

Witam są rózne opinie na temat żłobków, ale głównie negatywne przez mamy, które nie oddały nigdy swojej pociechy do żłobka.

Nie uważam za nic złego oddania maleństwa do żłobka jeśli istnieje taka potrzeba…sama tak zrobiłam zaraz po urlopie macierzyńskim, jednak trzeba brać pod uwagę to, że dziecko będzie chorować na początku, a żłobek nie jest taki tani… jeśli chdzi o opiekę to myślę, że nie ma co się martwić.

Pozdrawiam.

Zdjęcie profilowe sabrina83
    sabrina83
    Participant

właśnie ja mam mały dylemat co do żłobków. Chcę wrócić do pracy,ale nie wiem czy 20tydzień życia maluszka to wystarczająco dużo,aby zostawiać je w żłobku czy lepiej poczekać jeszcze parę tygodni?

Zdjęcie profilowe majana
    majana
    Participant

Ja dałam dziecko zaraz po macierzyńskim i dość szybko się zaklimatyzowało….im mniejsze dziecko tym lepiej sobie radzi z tym :)

myślę, że każdy rodzin boryka się z tym problemem czy żłobek czy niania… warto poczytać na stronce https://bebabyzlobek.pl/zlobek-czy-niania-na-ktore-rozwiazanie-sie-zdecydowac/, gdyż jest bardzo fajnie wyjaśnione co z czym się wiąże, jakie są plusy i minusy danego rozwiązania :) warto wrócić do pracy , gdyż czas dla rodzica i jego rozwoju jest bardzo ważnym elementem życia :)

Oglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Twoje korzyści z rejestracji

• Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie
ZAREJESTRUJ SIĘ