Gdzie robicie zakupy?

Temat zawiera 3 odpowiedzi, i ma 4 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe anka.kowlaskaq7 anka.kowlaskaq7 3 miesięcy, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe ewelina8899
    ewelina8899
    Participant

Gdzie najczęściej kupujecie ubranka dla dzieci? Wolicie sklepy stacjonarne czy raczej przez internet. Ja zawsze byłam zwolenniczką sklepów stacjonarnych, jednak od jakiegoś czasu to się zmieniło. Sporo kupuje na psoty.com, mają bardzo dobrej jakości rzeczy. Mój syn biega cały dzień, więc musi mieć coś wygodnego, a dodatkowo kiedy ubranko jest po prostu ładne to dlaczego nie. Jak jest u was?

Zdjęcie profilowe starmilkswm
    starmilkswm
    Participant

Dziewczyny doradzicie gdzie w dobrej cenie dorwać jakie fajne buty dla dziecka ?

Zdjęcie profilowe zdrowitka9fm
    zdrowitka9fm
    Participant

Aktualnie skepy są pozamykane tak wiec próżno szukać ubrań czy butów dla dziecka w sklepach stacjonarnych, polecam poszperać sobie w sklepach internetowych. Sama zresztą wolę zakupy internetowe bo nie muszę ciągać po sklepach swoich dzieci. Dzieciaki moje tego nie znosza a ja nie przepadam za ich jęczeniem podczas chodzenia po sklepach.
    Ostatnio zamawiałam w sieci trampki dla córki. Zerknij sobie tutaj:
    https://e-butydladzieci.pl/i12-Trampki.html,all
    W sklepie obecnie mają niezłe promocje na buciki dla dzieci, polecam szczególnie firmę Befado.

Zdjęcie profilowe anka.kowlaskaq7
    anka.kowlaskaq7
    Participant

Ja często robię zakupy w lokalnych sklepach bo jest wygodniej, zwłaszcza, jeśli dziecko musi przymierzać. Teraz chciałam kupić coś dla siebie i pomyślałam o suszarce do włosów. Nie mam jednak doświadczenia w modelach takich urządzeń, a zainteresowałam się tą ofertą > https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/cr_2256 Suszarka ma różne stopnie siły nadmuchu pozwalają regulować prędkość suszenia włosów, w zależności od potrzeb. Możecie polecić jeszcze jakąś suszarkę do włosów ?

Oglądasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Twoje korzyści z rejestracji

• Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie
ZAREJESTRUJ SIĘ