Oglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy

kmidolton712nx
    Participant

Chciałbym prosić o radę doświadczonych graczy. Ile lat grasz? Gry uważam za moje hobby. Spędzam wiele godzin grając w gry. Czy możesz podać kilka wskazówek?

oliw92tomm4
    Participant

Osobiście nie gram i nie zamierzam. Jakoś to wszystko kojarzy mi się z tym, że to dobry sposób na szybkie pozbycie się swoich pieniędzy. Nie ma to sensu

j.wilczynska000ab
    Participant

Fajnie znaleźć osoby o współnej pasji, spójrz na wyjazdy jakieś (obozy/kolonie) żeby nie zaniedbywać sfer towarzyskich co jest bardzo możliwe gdy jak mówisz dużo czasu spędzasz przed komputerem.
    Przyjaciółki syn był na wyjeździe własnie w klimacie gier, ale robili też inne aktywności – zerknij sobie tutaj: http://www.camply.pl -> tematycze wyjazdy wybierz
    można poznać nowych kumpli, bardziej lub mniej 'doświadczonych’. Ale pamiętaj że to już trochę jak sport… bardzo mało osób się 'wybija’ niestety.. a czasu 'straconego’ sie nie odzyska. Do przemyślenia.. kwestia ile masz lat ;)

Pozdrawiam serdecznie i powodzenia!

zorrocrash695d
    Participant

Zapewniam cie, ze zarabianie w Internecie jest teraz znacznie latwiejsze i szybsze niz czesto moze сi sie wydawac. Radze wiec sprobowac swoich sil na gieldzie. Jestem pewien, ze nie pozalujesz. To na pewno pomoze сi zarobic dobre pieniadze jestem pewien i jestes bardzo zadowolony.

m4rkeyviusc4theyjs
    Participant

graz is bad thing!

Oglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Twoje korzyści z rejestracji

• Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie
ZAREJESTRUJ SIĘ