Niebieskie Pudełko Tematy na forum Lifestyle Kierunek studiów z przyszłością?

Kierunek studiów z przyszłością?

Temat zawiera 17 odpowiedzi, i ma 16 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe paulinaolszewska112hx paulinaolszewska112hx 1 tydzień, 3 dni temu.

Oglądasz 3 wpisy - od 16 do 18 (z 18 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe masriil3
    masriil3
    Participant

z tego co mi wiadomo , to rozmaite studia związane z informatyką są przyszłościowe . Przecież powstaje coraz więcej komputerów . taka osoba może naprawiać komputery , mieć sklep komputerowy , pracować jako nauczyciel . Dobre studia to takie związane na przykład z programowaniem . powstaje też coraz więcej robotów . No ale nie są to kobiece dziedziny . Trzeba się tym interesować , mieć do tego zacięcie , z bardziej takich naszych dziedzin stawiałabym na języki

Marze o studiach, ale najpierw musze na nie zarobic… Poszukuje intensywnie pracy, koleżanka ,zachęciła mnie do skorzystania z oferty https://mojprogres.pl/oferty-pracy mam nadziej,ze cos dla siebie znajde. Przyznam,ze czasem zmiana pracy może tylko wyjść wam na dobre, pamiętajcie zmiany sa po to by były dobre😊

myślę, że wszystko zależy od umiejętności jakie przejawia dziecko. Jeśli interesuje go sztuka, grafika czy architektura to myślę, że w przyszłości może być zadowolone. Jednak warto najpierw zapisać się na kurs, który przygotuje do podjęcia nauki i uporządkowania wiedzy. Zajrzyjcie na stronę https://domin-krakow.pl/rysunek-malarstwo-asp/ i zobaczcie jakie wartościowe zajęcia przygotowała placówka.

Oglądasz 3 wpisy - od 16 do 18 (z 18 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Twoje korzyści z rejestracji

• Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie
ZAREJESTRUJ SIĘ