Niebieskie Pudełko Tematy na forum Lifestyle Kierunek studiów z przyszłością?

Kierunek studiów z przyszłością?

Temat zawiera 19 odpowiedzi, i ma 18 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe k.agik960q k.agik960q 1 tydzień, 3 dni temu.

Oglądasz 5 wpisów - od 16 do 20 (z 20 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy

myślę, że wszystko zależy od umiejętności jakie przejawia dziecko. Jeśli interesuje go sztuka, grafika czy architektura to myślę, że w przyszłości może być zadowolone. Jednak warto najpierw zapisać się na kurs, który przygotuje do podjęcia nauki i uporządkowania wiedzy. Zajrzyjcie na stronę https://domin-krakow.pl/rysunek-malarstwo-asp/ i zobaczcie jakie wartościowe zajęcia przygotowała placówka.

Zdjęcie profilowe martakrab2d
    martakrab2d
    Participant

Dokładnie jest tak jak mówisz.

Zdjęcie profilowe martagolab91yt
    martagolab91yt
    Participant

Moim zdaniem to wielu rodziców robi jeden, diametralny błąd. Już od młodych lat stara się wpajać swojemu dziecku to kim chciałby aby zostało jak dorośnie. Często jest to rezultat niespełnionych ambicji czy też swojego ego. Każdy człowiek jest inny i sztuka polega w tym by odkryć swoje predyspozycje do pewnych dziedzin. Największą bolączką w dorosłym życiu jest zajmowanie się na codzień tym czego tak w rzeczywistości nie lubimy robić. Dlatego o wiele lepszym wyjściem jest oddanie wolności w tej kwestii. Będąc w szkole średniej ludzi chętniej interesują się tym co chcieliby robić w przyszłości. Córka mojego znajomego przykładowo chciałaby pracować w branży związanej z rozwojem osobistym. Jest do tego stopnia przekonana, że nawet rozglądała się w ofertach uczelni. Na ten moment najbardziej atrakcyjnie prezentuje się kierunek coaching studia podyplomowe na WSE. Wszystko za sprawą praktyki z realnymi klientami co daje cenne doświadczenie na start oraz wiele pewności siebie.

Zdjęcie profilowe adanjuqa
    adanjuqa
    Participant

czy powyzszy uzytkownik wie w ogole, czego dotyczy temat wątku? piszemy o kierunkach z przyszloscia. W takim razie bez watpienia jest to medycyna. Ewentualnie prawo. Swiat bedzie sie zmienial, a te zawody raczej nigdy nie beda narzekac na brak zatrudnienia. Zawsze beda bowiem portrzebni lekarze oraz tak samo prawnicy. Jak ktos ma zdolnosci techniczne, to zastanowilabym sie rowniez nad programowaniem. Obecnie coraz wiecej dzieje sie w internecie. Widziecie, jak swiat zmienil sie przez koronawirusa. Coraz wiecej firm dziala zdalnie. I moze tak pozostac jeszcze przez dlugie miesiace. Ogolnie coraz wiecej osob dziala wlasnie przez internet. Jest coraz wiecej stron, portali, sklepow online. Informatycy, a tym bardziej konkretnie programisci tez nie beda narzekali na brak pracy za 5, 10, 15 lat itp.

Zdjęcie profilowe k.agik960q
    k.agik960q
    Participant

może kosmetologia?

Oglądasz 5 wpisów - od 16 do 20 (z 20 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Advertisement

Twoje korzyści z rejestracji

• Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie