Niebieskie Pudełko Tematy na forum Lifestyle Kraków komora hiperbaryczna

Kraków komora hiperbaryczna

Temat zawiera 4 odpowiedzi, i ma 5 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe kmkm56320gb kmkm56320gb 1 tydzień, 2 dni temu.

Oglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe starmilkswm
    starmilkswm
    Participant

Od jakiegoś czasu cierpię na migreny oraz zastanawiałam sie nad sesjami w komorze hiperbarycznej. Widzialam, ze w Krakowie jest opcja zapisania sie na taka sesję.Czy któraś z Was moze miała takie zabiegi?

Zdjęcie profilowe zdrowitka9fm
    zdrowitka9fm
    Participant

W Krakowie polecam wybrać się tutaj:
    https://biolifemedicine.com/komora-hiperbaryczna/

Takie zabiegi mogą faktycznie przynieść dobre rezultaty jednak polecam nie nastawiać się na efekty od razu bo powinnaś wybrac sie na serię zabiegów. Po serii zabiegow jednak powinnaś zobaczyć u siebie:
    mniejsze migreny
    lepsze skupienie

Sama również mam o wiele mniejsze problemy z zasypianiem niż jak miałam wcześniej :)

Zdjęcie profilowe jbmd277g
    jbmd277g
    Participant

Dokładnie! Seria zabiegów jest konieczna. Ja uczęszczam regularnie i czuję ogromną poprawę. Moja skóra jest w świetnej kondycji, anemia zmniejszona, a ja czuję się znacznie lepiej. Stres mnie wykańczał. Byłem już bardzo zmęczony i nie wiedziałem co robić. Na szczęście znajoma poleciłam mi holyspaandcafe w Krakowie. Świetne miejsce. Czuję się już znacznie lepiej.

Zdjęcie profilowe burzbyszek7q
    burzbyszek7q
    Participant

Polecam wszystkim na migreny. Nawet jeżeli nie przechodzą całkowicie, to znacznie się zmniejszają. W moim przypadku komora hiperbaryczna, z której korzystam w holyspaandcafe bardzo pomogła. Nadal miewam, ale dużo słabsze i dużo rzadziej.

Zdjęcie profilowe kmkm56320gb
    kmkm56320gb
    Participant

Byłam kilka razy w holyspaandcafe. Znajomi mówili mi o tym miejscu i jeszcze w internecie znalazłam pozytywne opinie więc się wybrałam, żeby w końcu zrobić coś dla siebie. Nie mam żadnych problemów skórnych, ale dokuczają mi migreny co jakiś czas. Wczoraj miałam jedna z nich i przyznam, że czułam się znacznie lepiej niż dotychczas. Nie jest tak, że nie miałam w ogóle, ale udało się to przeżyć w miarę bezboleśnie na tle tego co było. Ciekawa jestem dalszych efektów, bo mam zamiar regularnie odwiedzać to miejsce nadal.

Oglądasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Advertisement

Twoje korzyści z rejestracji

• Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie