Oglądasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy

Witam, zastanawiam sie nad rodzinnym wyjazdem nad morze. Co sądzicie o wyjazdach z dziecmi? Nasze maja pół roku i 3 lata. Myslalam o wyjezdzie do nadmorskich apartamentow http://www.blueapart.pl/ Co o tym sądzicie? Proszę o opinie.

doffkazt
    Participant

W przypadku rezerwacji zakwaterowania w podróży lub podróży służbowej, radzę skorzystać z tej usługi planetofhotels.com. Ufam mu, ponieważ używałem go już wiele razy i za każdym razem byłem z niego zadowolony. Jedyne co musisz zrobić, to określić kraj i miasto, a następnie wybrać ten, który jest dla Ciebie odpowiedni. Strona posiada opinie innych użytkowników, którzy odwiedzili te miejsca. Zdjęcia i opisy na stronie naprawdę odpowiadają rzeczywistości.

cloudsmoothiz
    Participant

Lubię też podróżować do małych miasteczek. Ale podróżuję sam, nie z biura podróży. Zawsze miałem ostre pytanie o wybór zakwaterowania. Przez długi czas szukałem sprawdzonego miejsca, w którym mógłbym bezpiecznie zarezerwować nocleg. Znalazłem tę usługę. To jest projekt Planet of Hotels. To sprawia, że ​​znalezienie miejsca, które spełnia wszystkie Twoje wymagania, jest tak wygodne, jak to tylko możliwe. Strona działa równie dobrze na komputerze i telefonie. Jest to korzystne, ponieważ nie wszystkie witryny są dostosowane do wersji mobilnej i nie wszyscy zabierają ze sobą komputer w podróż.

cloudsmoothiz
    Participant

Dobzhe

k.agik960q
    Participant

Piękna sprawa :)

swietny pomysł

Baetka1332
    Participant

mega

oliw92tomm4
    Participant

W ogóle nie do końca rozumiem osób, które podróżują poza granice naszego kraju, jak jeszcze nie zwiedziły Polski. A przecież u nas jest naprawdę bardzo pięknie. Mnie tam osobiście się nie spieszy do wczasów poza granicami naszego kraju. Jest drożej, więcej czasu spędza się w samolotach, a Polska ma naprawdę to coś. I to o każdej porze roku kalendarzowego można coś dla siebie znaleźć. W ogóle nie wyobrażam sobie życia w kraju, w którym jest jedna i ta sama pora (pod względem temperatur)

Oglądasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Twoje korzyści z rejestracji

• Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie
ZAREJESTRUJ SIĘ