Temat zawiera 5 odpowiedzi, i ma 6 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe k.agik960q k.agik960q 1 tydzień, 3 dni temu.

Oglądasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy

Witam,poszukuję sali weselnej i zastanawiam się co warto brac pod uwage przy wyborze sali weselnej. Co sądzicie o tym? Mi marzy się bajkowa sceneria,ktora bedzie ladnie wygladala na zdjeciach. CO sądzicie o Kaszubach i krainie jezior http://lesnydwor.pl/ Bede wdzieczna za opinie.

Zdjęcie profilowe marcwn26
    marcwn26
    Participant

Ślub miałam niedawno , dlatego chyba mogę ci doradzić . Na pewno ważna jest lokalizacja oraz pojemność , żeby nie brakowało swobody dla gości , zespołu muzycznego

Zdjęcie profilowe kasiaka875y
    kasiaka875y
    Participant

Polecam wesele w duchu ekologicznym zgodnym z ideą zero waste – to bardzo budżetowe rozwiązanie smiling smiley świeczniki ze starych słoików, girlandy z makulatury, plastry z drewna zamiast podkładek, a na bar słomki papierowe. Swoją drogą polecam sklep https://papierowe.slomki.biz/sklep/ ze względu na duży wybór.

Zdjęcie profilowe martakrab2d
    martakrab2d
    Participant

Bardzo ciekawy temat. A co w kwestii wyboru np. fotografa z okolic Częstochowy?

Zdjęcie profilowe martagolab91yt
    martagolab91yt
    Participant

Zdjęcia to właściwie klasyczna pamiątką jaką będziemy mieć na długie lata z tego specjalnego wydarzenia jakim jest wesele. Nie możemy sobie pozwolić nawet na najmniejszy błąd przy wyborze fotografa. Sugerowanie się ceną zostawmy na boku bo w tym momencie nie o to chodzi. Zwykłym laikom może być dość trudno ocenić zdolności techniczne. Przeglądając portfolio zwróćmy uwagę na zdjęcia robione w kościele podczas ślubu. Zazwyczaj panuje tam dość słabe oświetlenie i tylko doświadczony fotograf będzie w stanie zrobić wysokiej jakości zdjęcie w trudnych warunkach. Podobnie sytuacja wygląda przy zdjęciach robionych już na sali weselnej. Jeśli większość z nich jest rozmyta to możemy mieć pewność, że mamy do czynienia z amatorem. Dlatego też przeglądając oferty z kategorii fotograf ślubny Częstochowa najlepiej jest korzystać z porównywarek – https://www.weselezklasa.pl/fotograf-slubny,37/czestochowa/ Dzięki temu zaoszczędzimy wiele czasu na poszukiwaniach, przy okazji dowiadując się rzetelnych opinii na temat usług oferowanych w naszej okolicy :)

Zdjęcie profilowe k.agik960q
    k.agik960q
    Participant

Na pewno miejsce

Oglądasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Advertisement

Twoje korzyści z rejestracji

• Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie