Zabiegi na cellulit

Temat zawiera 5 odpowiedzi, i ma 6 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe gabrysia.szafraniecxc gabrysia.szafraniecxc 2 miesięcy temu.

Oglądasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe zdrowitka9fm
    zdrowitka9fm
    Participant

Hej! Polecicie jakieś zabiegi na cellulit? Jestem szczupła, zdrowo sie odżywiam, masuje tyłek kremami, ćwiczę… nie jest jakiś super widoczny ale chciałabym sie go pozbyć do minimum

Zdjęcie profilowe starmilkswm
    starmilkswm
    Participant

U mnie niestety ale klęska…. Wydaje mi się, że przyczyna mojej klęski leży w tym, że od pół roku używam plastrów antykoncepcyjnych- Evra.
    Jest to najdłuższy okres w moim życiu używania środków hormonalnych. Do tej pory było to góra 3-4 miesiące i zawsze obserwowałam rozwój cellulitu w tym czasie, a także wahania wagi.

Jestem tym faktem bardzo zasmucona, bo na początku cieszyłam się, że dobrze toleruję te plastry, ale wraz z biegiem czasu dostrzegam coraz więcej działań niepożądanych- rozwój cellulitu właśnie i to takiego jakiego jeszcze nigdy nie miałam, łatwo tyje (czasami w ciągu 2-3 dni 1 kg), ale bardzo sie pilnuję więc jak tylko widzę, że waga skacze to zaczynam odchudzanie, do tego zaczął mi sie odkładać tłuszcz w miejscach w których nigdy go nie miałam- tj. schabiki i dolna część brzucha. Jestem zrozpaczona. Chyba będę musiała odstawić te plastry. Kiepsko z alternatywą bo wszystkie tabletki zawierają estrogeny a to je należy winić za ten nieszczęsny cellulit.

Poważnie natomiast zastanawiam sie nad tym kremem na cellulit
    https://parenting.pl/krem-na-cellulit-sinial

Czy ktoś na forum o nim słyszał?

Zdjęcie profilowe b000mbeloogr
    b000mbeloogr
    Participant

Witajcie,
    niestety przez ciążę pojawił się u mnie cellulit. Nigdy nie miałam z nim problemu, jednak wiadomo ciąża zmienia bardzo ciało kobiety. Odstawiłam już synka od pokarmu i biorę się w pełni za siebie. Co ciekawego polecacie na cellulit.
    Czytam tutaj https://byc-zdrowym.pl/najlepsze-domowe-sposoby-na-cellulit/ o fajnych domowych sposobach. Jednak nie wiem który z nich wybrać. Na pewno będę stosować masaż i oczywiście zaczynam również powoli biegać. Co do tego najlepiej dołożyć peeling czy inną domową mieszankę? Co polecacie?

Zdjęcie profilowe lukaszmazur2y6
    lukaszmazur2y6
    Participant

zobacz sobie kołnierz masujący pomaga na rozluźnienie mięśni i redukuje cellulit. Na pewno po użyciu będziesz zrelaksowana. A to jest ważna sprawa.

Zdjęcie profilowe k.agik960q
    k.agik960q
    Participant

ja nigdy nie korzystałam, ale jest to skuteczne

jakieś lasery może

Oglądasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Advertisement

Twoje korzyści z rejestracji

• Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie