Temat zawiera 2 odpowiedzi, i ma 3 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe beata.pierczyk0x beata.pierczyk0x 2 dni, 3 godz. temu.

Oglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe moniczka025vi
    moniczka025vi
    Participant

Witajcie:)
    Mam w domu miesięcznego synka i jest przeziębiony:)
    I ma w domu inhalacje z berodual i syropek sinekod:)
    Czy jest jeszcze cos żeby mu szybciej przeszlo?I podajecie np. ibum bo to niby przeciwzapalne?bo się tak kiedyś zastanawiałam nad tym lekiem:)
    I czy można robic z soli inhalacje i czy pomoze na kaszel czy tylko na katarek>Pozdrawiam:)

Zdjęcie profilowe miggotkazcw
    miggotkazcw
    Participant

lekarz nam też przepisał przy kaszlu inhalacje tylko z budixonu neb, dobrze to podziałało, sama byłam zdziwiona jak szybko przeszedł kaszel,inhalacje mieliśmy 2 razy dziennie przez kilka dni

Zdjęcie profilowe beata.pierczyk0x
    beata.pierczyk0x
    Participant

Moja mała miała kaszel i tez stosowalismy inhalacje, natomiast stosowanie jej raz na jakis czas, pomimo ze w pomieszczeniu jest bardzo suche powietrze jest trochę bezsensowne. Zakupiłam więc tutaj https://4kidspoint.pl/nawilzacz-powietrza-ultradzwiekowy-rivere-black-435 nawilżacz, który utrzymuje dobre nawilżenie powietrza. Teraz w połączeniu z inhalacją i zdrowym powietrzem, malutka szybko doszła do siebie i czuje się licząc razem z nami lepiej niż przed kaszelkiem. Także bardzo polecam :)

Oglądasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Twoje korzyści z rejestracji

• Udział w Niebieskim Konkursie
  • Darmowe e-booki
  • Darmowe szkolenia online
  • Newsletter z poradami na 34 tygodnie ciąży
    i 12 miesięcy życia dziecka
  • Oferty i zniżki dopasowane do Ciebie
  • Wymiana doświadczeń na Forum
ZAREJESTRUJ SIĘ

Pakiety

Pakiety

Placówki