Niebieskie Pudełko Niebieskie Pudełko „Skarb Malucha”

Darmowe próbki produktów dla młodych mam i noworodków

Niebieskie Pudełko „Skarb Malucha”

Niebieskie Pudełko to zestaw z próbkami produktów dla noworodków i młodych matek. Paczki te można bezpłatnie otrzymać po porodzie tylko we współpracujących z nami szpitalach położniczych.

Pamiętaj, by po porodzie poprosić położną o przekazanie Ci Niebieskiego Pudełka!

W Niebieskim Pudełku znajdziesz poradnik „Pierwszy Rok Razem”, autorstwa prof. dr hab. n. med. Barbary Kowalewskiej-Kanteckiej. To doskonałe kompendium wiedzy dla rodziców, które będzie prowadzić Cię od urodzenia do 12. miesiąca życia dziecka.

Ponadto z bogatej oferty produktów dla dziecka i mamy wybraliśmy dla Ciebie najlepsze produkty na rynku. Ich próbki znajdziesz w Niebieskim Pudełku. Wypróbuj je i przekonaj się, czy odpowiadają Tobie i maluszkowi.

Zawartość pakietu może się różnić w zależności od regionu i pory roku.

Niebieskiego Pudełka nie wysyłamy pocztą, gdyż próbki w nim zawarte dostosowane są do wieku dziecka zaraz po urodzeniu. Jeśli chcesz otrzymać kolejne porady i oferty specjalne w późniejszych miesiącach życia Twojego dziecka, upewnij się, że jesteś zarejestrowana w naszej bazie. Rejestracja odbywa się poprzez wypełnienie Niebieskiej Ankiety, którą otrzymasz przy odbiorze Niebieskiego Pudełka.

Jeśli nie wypełniłaś ankiety w szpitalu, możesz również zarejestrować się poprzez naszą stronę. Ważne, by podać wiek Twojego dziecka, bo kolejne informacje i oferty przesyłamy w konkretnym momencie jego życia.

Skorzystaj z wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić gdzie możesz otrzymać zestaw Niebieskie Pudełko „Skarb Malucha”

Twoje korzyści z rejestracji

  • Udział w Niebieskim Konkursie
  • Darmowe e-booki
  • Darmowe szkolenia online
  • Newsletter z poradami na 34 tygodnie ciąży
    i 12 miesięcy życia dziecka
  • Oferty i zniżki dopasowane do Ciebie
  • Wymiana doświadczeń na Forum
ZAREJESTRUJ SIĘ