Strona główna » INFOGRAFIKI na każdy tydzień ciąży!

INFOGRAFIKI na każdy tydzień ciąży!

Spodziewasz się dziecka i masz w związku z tym mnóstwo pytań? W serwisie Niebieskie Pudełko znajdziesz treściwe infografiki na każdy tydzień ciąży. Wystarczy kliknąć, aby przekonać się, co czeka Cię w tym lub przyszłym tygodniu. Podpowiadamy również, jak rozwija się Twoje dziecko!

Rozwój ciąży tydzień po tygodniu

Pierwsza seria naszych infografik skupia się na przebiegu ciąży. Od samego początku, czyli pierwszego dnia ostatniej miesiączki, aż po poród, dostarczamy Ci przydatnych informacji i wskazówek w przyjemnej do czytania formie. Każdą stronę możesz wydrukować i powiesić na lodówce w ramach przypomnienia!

Z infografik dowiesz się jak dbać o siebie i jak zapobiegać powszechnym ciążowym dolegliwościom. Poznasz też klasyczne objawy ciąży i etapy rozwoju płodu. Na każdym etapie będziesz więc mogła lepiej wczuwać się w rolę mamy. Poradzimy Ci również, jak przygotować się do porodu i o niczym nie zapomnieć.

Infografiki Niebieskie Pudełko

Naszym celem dostarczanie kobietom w ciąży i mamom rzetelnych informacji na temat zdrowia, żywienia, wychowania i pielęgnacji niemowląt oraz małych dzieci. Dodatkowe materiały do pobrania dostępne są za darmo dla wszystkich zarejestrowanych Czytelniczek.

Poradniki dla kobiet w ciąży pozwalają lepiej przygotować się do macierzyństwa i uniknąć stresu związanego z niewiedzą. Odwiedzaj regularnie nasz portal, aby wiedzieć więcej i brać udział w konkursach, testach oraz szkoleniach online.

 

ZALOGUJ SIĘ aby pobrać pliki na Twoje urządzenie.

ZAREJESTRUJ SIĘ jeśli nie masz jeszcze konta.

 


Advertisement

Pakiety

Pakiety

Placówki