Strona główna » Plakaty do pokoju dla dziecka

Plakaty do pokoju dla dziecka

Każda mama w ciąży z entuzjazmem przygotowuje pokoik dla dziecka. Czasem jest to tylko kąt w sypialni rodziców, ale chcemy, aby był słodki, przytulny i pozytywie usposabiał maluszka do świata. Oprócz funkcjonalnych mebli spore znaczenie odgrywają dekoracje do pokoju dziecięcego.

Plakaty dla dzieci

Gdy tylko wzrok niemowlęcia się wyostrzy, zacznie ono z uwagą obserwować swoje najbliższe otoczenie. Odpowiednie bodźce wzrokowe nie tylko pomagają ćwiczyć oko, ale także wpływają korzystnie na rozwój mózgu. Obrazki na ścianach to przyjemna dekoracja, a zarazem doskonała stymulacja dla maluszka.

Plakaty dla małych dzieci mają tą zaletę, że łatwo je wymieniać. Umieszczone w ramce lub antyramie są tymczasową ozdobą – gdy się opatrzą, można zastąpić je nowymi. To normalne, że maluchy przechodzą różne fazy fascynacji i mogą ekscytować się wciąż nowymi motywami.

Gratisy dla mam – Niebieskie Pudełko proponuje

Z myślą o kobietach w ciąży i młodych mamach serwis Niebieskie Pudełko przygotował atrakcyjnych szereg niespodzianek. Poza paczkami powitalnymi dla dzieci i bezpłatnymi próbkami przedstawiamy Ci również atrakcyjny zestaw szkoleń online, list wyprawkowych, kart informacyjnych.

Nasze plakaty dla dzieci cechuje pogodna, pastelowa kolorystyka i sympatyczne zwierzęce postacie, czyli to, co maluchy lubią najbardziej. Kliknij w wybrany projekt, zapisz obrazek i wydrukuj na kolorowej drukarce!

 

ZALOGUJ SIĘ aby pobrać pliki na Twoje urządzenie.

ZAREJESTRUJ SIĘ jeśli nie masz jeszcze konta.


Advertisement

Pakiety

Pakiety

Placówki