Strona główna » Webinaria – szkolenia online dla kobiet w ciąży oraz matek z dziećmi

Webinaria – szkolenia online dla kobiet w ciąży oraz matek z dziećmi

 

Macierzyństwo to wielka odpowiedzialność – nic dziwnego, że każda z nas chce wiedzieć jak najwięcej o opiece nad noworodkiem, niemowlęciem i małym dzieckiem. W serwisie Niebieskie Pudełko znajdziesz bezpłatne webinaria z cennymi radami dotyczącymi zdrowia, pielęgnacji i odżywiania. Możesz je obejrzeć w dowolnej chwili i wrócić do nich po czasie.

Porady dla kobiet w ciąży i młodych mam

Trudno Ci się skupić na tekstach z praktycznymi wskazówkami? Preferujesz interaktywną formą przekazu informacji? Nasze webinaria dla mam dają Ci możliwość spotkania twarzą w twarz z ekspertami w dziedzinie pielęgnacji i żywienia małych dzieci.

Wygodna forma wideo prezentacji ułatwia zapamiętywanie i pomaga skupić się na kluczowych faktach. Dla ułatwienia przygotowaliśmy również slajdy podsumowujące najważniejsze informacje i ułatwiające wyszukiwanie ich na nowo.

Szkolenia online dla matek – kluczowe tematy

Webinaria Niebieskiego Pudełka przygotowane zostały w oparciu o najczęściej zadawane pytania. Dotyczą one kwestii takich jak pielęgnacja noworodka, bezpieczeństwo maluszków, usypianie i zdrowy sen dziecka, a także rozszerzanie diety niemowlaka. Sporo uwagi poświęciliśmy również karmieniu piersią.

Każde szkolenie jest wyczerpujące i pełne ciekawych faktów, wskazówek i porad dla mam. Możesz oglądać je partiami w dogodnych momentach, zatrzymując w dowolnej chwili. Wystarczy zalogować się na portalu Niebieskie Pudełko i wybrać temat, który Cię interesuje.

 

 

ZALOGUJ SIĘ aby uczestniczyć w webinariach oraz oglądać powtórki z wcześniejszych szkoleń online.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ jeśli nie masz jeszcze konta.

 

 

 


Advertisement

Pakiety

Pakiety

Placówki