Strona główna » Wyprawka – lista do wydruku

Wyprawka – lista do wydruku

Poród to wielkie wydarzenie. Czekamy na nie z niecierpliwością, ale i sporą dozą strachu. Odpowiednie przygotowanie do pobytu w szpitalu położniczym to połowa sukcesu. Skorzystaj z naszej listy, aby zminimalizować stres i pogodnie wejść do nowego życiowego etapu.

Wyprawka do szpitala

Kobieta idzie na porodówkę w pojedynkę (lub z partnerem), a wychodzi z rodziną. Te kilka dni spędzone na oddziale położniczym to niewyobrażalny przewrót w życiu i sposobie myślenia. Będzie Ci łatwiej, gdy będziesz miała ze sobą wszystkie niezbędne i przydatne rzeczy. To właśnie teraz będziesz musiała nauczyć się karmić, przewijać i pielęgnować noworodka! Dobrze spakowana wyprawka dla dziecka na pewno ułatwi Ci realizację tych zadań.

Musisz jednak myśleć nie tylko o dziecku, ale i o sobie. Każdy poród jest poważnym obciążeniem dla organizmu i wymaga stosownej rekonwalescencji. Warto dołożyć wszystkich starań, aby przebiegała ona w komfortowej atmosferze.

Lista do szpitala – dwie wersje

W trosce o dobro Twoje i Twojego maluszka przygotowaliśmy dwie listy z wyprawką, które pomogą Ci spakować się do szpitala:

  • Pierwsza jest pusta i umożliwia sporządzenie własnego zestawu niezbędników dla dziecka, siebie i Taty. To idealny wariant dla kobiet, które już rodziły i mają własne doświadczenia ze szpitala.
  • Drugi wariant listy pomoże przede wszystkim mamom, które rodzą po raz pierwszy. Uwzględniliśmy na niej wszystkie potrzebne rzeczy, łącznie z dokumentami, ubraniami i potrzebami higienicznymi.

Wybierz wariant, który Ci odpowiada, wydrukuj go i jedź do szpitala ze spokojną głową!

 

ZALOGUJ SIĘ aby pobrać karty wyprawkowe na Twoje urządzenie.

ZAREJESTRUJ SIĘ jeśli nie masz jeszcze konta.


Advertisement

Pakiety

Pakiety

Placówki