Strona główna » Floradix – wyniki testowania suplementu diety

Floradix – wyniki testowania suplementu diety

Floradix Żelazo i witaminy jest źródłem organicznego żelaza (II), witamin B2, B6, B12 i C, które przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Ponadto żelazo pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek (z udziałem witaminy B6 i B12) i hemoglobiny. Ważnym składnikiem toniku jest witamina C, bo zwiększa przyswajanie żelaza.

 

 

Floradix Żelazo i witaminy nie zawiera alkoholu, konserwantów, barwników, syntetycznych aromatów oraz laktozy i jest odpowiedni dla wegetar

Dla kogo? Dla osób, które chcą utrzymać prawidłowy poziom żelaza we krwi. Polecany w stanach zwiększonego zapotrzebowania organizmu na żelazo – w momentach intensywnego wzrostu organizmu (dzieci), w czasie ciąży, karmienia piersią, a także przy diecie, która zawiera małą ilość tego składnika (np. wegetariańskiej).

Zalety: Zawiera dobrze przyswajalne żelazo. Nie powoduje zaparć. Produkt w stu procentach naturalny.

 

 


Łącznie 27 kobiet przetestowało Floradix Żelazo i witaminy.         

Blisko 90% kobiet poleca Floradix Żelazo i witaminy innym kobietom.

-> „Zauważyłam, że po stosowaniu tego produktu stałam się mniej senna i zmęczona. Mam większą chęć do wstawania rano i dzień mija mi przyjemniej.”
-> „Ponieważ łatwo się przyswoja. Ma dobry smak i wygodę stosowania odpowiada mi płynna formuła. Co dla mnie ważne nie powoduje zaparć jak inne żelaza, ktore przyjmowałam.”
-> „Zdecydowanie pomógł mi jako mamie karmiącej. Przestały wypadać mi włosy, praktycznie pozbyłam się cieni pod oczami, moja cera stała się bardziej promienna, mniej łamią mi się paznokcie.”
-> „Ponieważ jest dobrze przyjmowany przez mój organizm, a po większości zestawów witaminowych dla ciężarnych mnie mdliło i w efekcie nie mogłam z nich korzystać. Przy Floradixie ani razu nie wystąpiły mdłości, czy problemy trawiennne…”.
-> „Zdecydowanie zauwazylam podwyższenie poziomu żelaza po zażywaniu suplementu w porównaniu z wynikami, jakie miałam przed suplementacją.”

  

 

82% kobiet zadeklarowało  
że będzie dalej stosować 
Floradix żelazo i witaminy

 

 

85% testerek uważa produkt
Floradix Żelazo i witaminy
za potrzebny i ułatwiający
proces ciąży/macierzyństwa


 

85% kobiet w czasie przyjmowania  
suplementu nie odczuwało zaparć, 
rozstroju żołądka oraz innych dolegliwości
ze strony układu trawiennego.

 

 

Jakie były indywidualne spostrzeżenia mam dotyczące Floradix Żelazo i witaminy?

 

 

 • „Produkt faktycznie działa, ma dobry smak, ponieważ nie jest zbyt słodki, ale sposób jego przyjmowania nie jest dla mnie komfortowy. Połknięcie kapsułki jest znacznie wygodniejsze. „
 • „Byłam sceptycznie nastawiona do kolejnego suplementu diety, który niby miałby poprawić poziom żelaza we krwi, ale produkt firmy Floradix zaskoczył mnie i swoim składem jak i formą płynną…”.
 • „Podoba mi się płynna formuła, nie przepadam za tabletkami, a to jest coś innego. Bardzo ważne jest też dla mnie, to że jest polecany dla mam karmiących piersią. Poziom żelaza się podniósł i myślę, że przy dłuższym stosowaniu moje samopoczucie też na pewno ulegnie poprawie, gdy wyeliminuję całkowicie anemię. Na pewno będę dalej stosować preparat i polecać go znajomym :)”

 

  

 

Twoje korzyści z rejestracji

 • Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
 • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
 • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
 • Udział w społeczności Mam na forum
 • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
 • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
 • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
 • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
 • Konkursy z nagrodami
 • Udział w Niebieskim Konkursie
ZAREJESTRUJ SIĘ

Pakiety

Pakiety

Placówki